Строително дружество ТОРИН – ТОНЧЕВ И СЪДРУЖИЕ /img/frontend/nomap.png"

Строително дружество ТОРИН – ТОНЧЕВ И СЪДРУЖИЕ

towa mnenie za priatnata obstanowka i organiziraneto na partita e absoluten bluf.. Wig wtorto e absolutno prawilno i dage naposledak si lichi osobenno mnogo. Koito triabva go znae i go wigda. Dopitaite se i shte se obedite. W nikakaw sluchai torin po kakavto i da bilo powod.

На "бегом" си тръгнах от Торин - ужасна работна атмосфера... Тесни стаички от по 8-12 кв.м, натъпкани с по 2-3 души, а "добрият" шеф Т. се шири в луксозен кабинет около 30 кв.м. Не разрешава да се затварят вратите на кабинетите /как да се съсредоточиш и работиш пълноценно/, не може да ходиш по ламината и да му трополиш, не може да пускаш машината за рязане на хартия, когато не му е кеф! С едни злобни очички, скрити зад очилца - може да те изяде с поглед, не ти дава да шукнеш, камо ли да проявиш иницитива и ум - за него важи с пълна сила "пази боже сляпо да прогледа" - обградил се с некомпетентни личности, пред които да изпъква, другите са нежелани и не добре дошли. Никакво спазване на правата на служителите - ненормирано работно време, хрумва му да те праща в събота и неделя на обучение ?! Отпуски летни ли - през крив макарон... Така, че: Заплащане - много под средното в този бранш. Уважение - от него минус четири и повече. Привилегии - да, но за определени хора. Фирмена сигурност - не я усетих никак. За работното време - разбрахте. Потенциал за развитие - на каква основа - че месец и повече нямах елементарни условия на труд в този офис - компютър, телефон и пр. Колегите като цяло симпатични, но повечето подтиснати от него и лакеите му... И оттам работната среда - ясно каква...

Доволна съм от отношението на управителя към служителите като цяло и персонално към мен, социалната политика която води също ми допада, това че дава възможност на всичките си подчинени допълнително да се обучават и квалифицират не е за пренебрегване, напротив!, оценява труда на подчинените си, създава им максимално добри условия за работа и комфорт.Комуникацията между колегите е почти перфектна, което се дължи основно на управителя на фирмата.Работим, но и се забавляваме, организираме си екскурзии, партита, празнуваме рожденни дни на колегите.Мога да кажа че попаднах на мястото от което имах нужда и което ми харесва.