АММС Счетоводен пазар МС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АММС Счетоводен пазар МС ЕООД

2 точки от 1 мнение

Ако искате да сте затрупани с работа за супер малко пари, постоянно да ви натякват колко сте глупави и как за нищо не ставате - това е мястото. Претенциите на управителя и съпругата му (която го играе едновременно офис-мениджър и счетоводител) са безгранични, както и обещанията, но не и търпението на служителите. За уважение... трудно може да се говори като се почне от непрекъснатите малоумни забележки например за това колко пъти се ходи до тоалетна на ден и защо си тръгваш в 17.30ч. при положение, че до тогава ти е работното време и се стигне до факта, че нямаш право да разговаряш по личния си телефон от 8.30 до 17.30 дори и с най-близките ти хора. Привилегии... една карта за градски транспорт - за друго няма време и пари. Местоположението е много добро за това непрекъснато се изтъква в обявите за работа като някаква свръх екстра. Колегите са безкрайно съвестни и лоялни с огромното търпение - пожелавам на всички от тях които все още са там да си намерят работа на която наистина ще оценят и заплатят за качествата и професионализма им!!!