С плюс С Светлана Тимева /img/frontend/nomap.png"

С плюс С Светлана Тимева

Дългогодишен служител съм на фирмата (вече 8 години) и обективното ми мнение е, че като във всяка една фирма си има положителни и отрицателни неща - важна е нагласата и желанието за работа (при някой хора то никога не идва за съжаление):). На недоволните от заплащането ще кажа, че човек трябва да докаже какво може ( и дали изобщо може нещо) преди да скача за повече.

Здравейте ,тъй като ме викат за управител искам да попитам как стои въпроса?! Какво е заплащането? Изискванията и работното време ? Благодаря :)

Кандидатствах по позиция свързана с маркетинг и PR, но уви нещата не се случиха. На този етап осъзнавам, че се е случило по - добре така. Интересен начин имат да освобождават служители... Оказваш се уволнен от днес за утре... Нямам думи, с които да опиша какви служители работят в тази фирма. Ако нямате образование или пък имате излишни нерви - захванете се с тях... Съветът ми е пропуснете ги!!!

Некоректна фирма, само обещания, лъжат за премии, слагат невъзможни таргети, за да не взимате повече пари, дават ти само една престилка, всичко друго си купувате сами, работите по 12 часа и половина, но ти пишат 11 във фиша, ядеш прав като кон, когато напуснеш ти плащат отпуската по 8ч., нищо, че си работил по 12...Огромно текучество, пълно със селяни, дето говорят " Че
видиме, че направиме" и т.н, свестните хора бягат като разберат за какво става въпрос. Само претенции, изисквания, хора които са работили в "СпортДепо", са шефки на магазините им...Никой не те обучава на нищо, но искат всичко да знаеш и можеш...Отвратен съм..., и не се лъжете да работите там, ще намерят начин да ви изработят...

Бихте ли ми казали как стоят нещата в моента в тази фирма.
Предстои ми да работя там можеби но много бих искал да чуя още мнения за тази фирма относно коректност и заплащане.
Заплащането на време ли е?
Всичко което говорят дали е вярно?
Дали си спазват договора?
Дали си спазват работното време?

До колкото знам, тази фирма в момента е с нова управителка, казва се Росица. Някой може ли да ми каже нещо повече за нея, каква е атмосферата във фирмата, работниците получават ли заплати навреме и редовно? Търся си работа и ако някой може да ми даде повече информация за тази фирма, моля да го направи.

Като бивш клиент, мисля че вие, Василка, сте била късметлийка, или пък просто сте представител на фирмата, само вие си знаете. И аз се сещам за коя жена говорят и как ми подаваше закуските сутрин и не я намирам за "страхотна"(само да ви кажа, че нарицанията не винаги се отнасят само до възрастта на човека, има лелки и чичковци на по 20г. и селяни от града).
За мен е неморална постъпката към първата служителка и щом са се отнесли така към нея, сигурно е практика във фирмата. Има много сладкарници /Папая и Гаврош са вече нашите любими/ и си заслужава да отида по-далеч, но да остана доволен. Сладкарницата на 100 грама сладки е на 2 преки от работата ми,но ме отказаха както отношението на някои служители, така и остарелия чийзкейк и козунак, който купихме с приятелката ми за пресни, също един сладкиш с вишни, който много харесвахме, но от един момент нататък, винаги ни сервираха сух. Имат възможност да са добри, но явно не се стараят, дано се поправят...

Виж какво Диана, незнам кога си работила там, но в момента персонала, който е там е страхотен, заедно с Таня, Йоанна и Албена. По-добър персонал няма и отношението им към клиентите е страхотно :):):) Моите поздравления за добрия подбор от страна на шефовете……… А много ми е интересно ти защо си напуснала от там, като си била толкова ценен кадър ??? И другото което е няма как да оплюеш човека, които е назначен на твоето място и затова плюеш във форума. А що се отнася до това „ лелки „ …….кой знае на колко 20 години сте ??? Свикнали мама да меси и тате да дава в устата, няма дисциплина и ред и се дразните, когато някои ви накара да си изкарате парите с труд…..А на вас някога хрумвало ли ви е че всичките заповеди, които сте получавали са идвали от управителките и шефовете във фирмата, но вие нямате толкова акъл и опит в живота и затова плюете човека, който ви го казва…..Аз като клиент съм много доволна от стоките и особено от тортите, толкова са вкусни, пресни и с чудесен вид……Колкото и да плюете не можете да съсипете реномето на тази чудесна сладкарница :):):) Пожелавам им успех и за в бъдеще :)

Аз ходих на интервю за работа, но за съжаление като открих впоследствие какво са коментирали клиенти по форумите се отказах... това с предлагането на стари продукти не е печеливша стратегия..

За лелката от Редута, която споменаваш се сещам много добре- Таня се казва. По- лицемерен, гаден и долен човек от нея не познавам в цялата фирма. Чудя се какво още прави там? Имаше много приятна работна атмосфера преди да се появи тя- и това са думите на самите клиенти. Като собственик бих обърнала ОГРОМНО внимание на това.