С плюс С Светлана Тимева /img/frontend/nomap.png"

С плюс С Светлана Тимева

Най-важното в тази фирма е, че в jobs.bg пише заплата: от 960лв до 1200лв бруто, а в моята банкова сметка получих цели 540лв.
Болничен получих 69лв за 3 дни....и на 24.12, който ден е с ДВОЙНА надница, аз получих 31лв....., което освен, че не прави една надница пълна, ами и се подиграха отново с всички...
При налична проверка от ХЕИ и грешка от страна на колежка, акт-а беше съставен на персонала и заплатата ми беше намалена с 200лв...дали не съм платил/а сам/а акта...?
При постъпване, мениджъра или там какъвто е (мъжът) каза: твоята стартова заплата ще е 740лв и 60лв ваучери...
Аз получих 540лв, ЛВ БЕ ХОРА...най-големите негодници, подиграващи се с хората, които им правят по 7хил лв оборот като на Св. Валентин...
Започваш като касиер и след 1-вата седмица започват да се увеличават задълженията. Другия абсурд е, че работиш 9часа/12часа, а ти се пишат 8ч/11ч...и не се заплаща този 1 час разлика.
Чистач, прегледи на срокове, подреждач, описващ хладилници и подобия, описване на срокове на продукти, което е управителска задача...сам правиш заявки и ги описваш до базовата сиситема, снимаш витрини, чистиш хладилни и пращаш веднага снимка, пишел в колко часа идва доставка, за да следят шофьорите, пълен абсурд. Шофьорите да се убиват по пътищата ли?
Другото, което беше толкова смешно и малоумно беше, че въпросният мениджър или там какъвто е ми пише една сутринв 07:31ч, като иска да отида в същия ден на друг обект...
Вие представяте ли си такъв стрес? 30мин преди работното време да ти пишат за да отидеш на друг обект и то за Ваша сметка...?
Дори не ти плащат за тази смяна на другия обект...
Хора, изключително сериозен/сериозна съм!!!
Това са некоректна фирма, която третират хората без да им мигне окото! Още им пълнете гушите...
Онзи от горе гледа...
Едно време старите хора казваха, с тези при дето сте ощетили хората дето са ви слугували, ще ги давате за лекарства....

Ей хора спрете се бе.Как очаквате да ви дават високи заплати като не полагате усилия да ги получите.Трябва малко желание за работа и усилия да положите,за да бъдете оценени.Никой не ви взел на работа заради хубавите ви очи.Трудовия договор е сделка -ти работиш-те ти плащат.Само знаете да се оплаквате и като нещо не ви изнася веднага напускате и почвате да плюете.
.Мога да кажа,че в100 грама сладки ако покажеш желание и умения за работа,ще бъдеш оценен и съответно възнаграден подобаващо за това.А относно собственичките бих казала,че са прекрасни хора ,изцяло отдадени на това което правят, изключително разбрани стига естествено да намериш подходящия начин да общуваш с тях.

Преди два дни напуснах фирмата,това беше най-доброто решение до сега в живота ми,хахахах!
Успях да издържа на цялата тази простотия в фирмата около 8 месеца. В началото много се радвах,защото имах нужда от тази работа и си мислих,че може би е една от малкото, в която ако не всичко,то поне повечето неща са наред.
Всичко ти изглежда перфектно,заплащане (колкото и да е малко в началото),колежки(колкото и да ти се усмихват и ”хильосват”),редовните клиенти и разбира се ,прекрасните сладки ,които правят,НО е само на първо око погледнато,хаха.
След няколко месеца,въпросните,които Ви правят интервютата,след като са ви казали ,че заплатата ще ви се покачи от това ,че ще идват да ви пишат оценки,НО те така и не идват,а единствено отлагат,и отлагат.. Докато не си пуснеш молбата и те моментално се сещат,че трябва да ти вдигнат заплатата,че както искаш ти,така ще стане само и само да останеш. От месец никой не е идвал на интервю ,защото няма толкова луд/а да се подложи на подобни селски историй. Идва едната шефка,казва едно,идва след нея шизофреничката,заради която повечето им служители сме напуснали,казва друго и не могат да се разберат помежду си как да бъде.
Само им напускат хора,шофьори,управители ,защото парите,които дават не отговарят на работата ,която се върши,а да не споменавам и държанието ,както и това ,че нямат уважение на нито един,който подпомага да се изкарват парите по обектите им.
Ядеш на крак ,бързо,бързо,защото от чиста съвест не можеш да оставиш колежките вътре с нахалните клиенти,кой от кой по нетърпелив и по-голям селяндур,но иначе с претенций,защото са в центъра. Пишат ти 11 часа,но работиш като кон по 12/13 часа ,защото не ти плащат 1час почивка на ден,както и това ,че идваш по-рано,а в повечето случаи си и тръгваш по-късно,а не на време.
Отпуската-освен това,че все някой е недоволен заради твоята отпуска ,че не се съобразяват и забравят дори понякога да ти я напишат в месечния график,какво друго..
Пращат те по заместване на “Двата жирафа”,след като отидеш там,ти си длъжен да знаеш всичко,защото колежките ти ги мързи да работят ,та чак ги боли,правиш като малоумник закуски,които са безбожни пари,а всъщност НИЩО.
Връщат паднали от земята плодове в закуските,например и сякаш нищо не се е случило,но иначе всичко им е наред. Все недоволство,все напрежение,все нерви,заради това ,че някой е крив или че е спал с гъза нагоре.
Пари в повече гледат само как да не се дават,звънят да работиш още часове ,но няма да звъннат да ти кажат,че имаш по-малко и няма да ти се плати. Когато имаш някакви въпроси и звъннеш в офиса,не е изненада ако някой ти се озъби и ти се развика.
Много големи критерий,много изисквания ,все недоволни,а то за нищо..
общо взето,ако сте луди-това е вашата работа! Успех!

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ

Задълженията два листа, а единственото хубаво, което получаваш е заплатата! По отношение на заплащането спор няма-високи заплати и се плаща навреме! Дотук с добрите отзиви! Плащат за 11 часа, тъй като имаш един час почивка, който съответно не плащат, но реално работиш 13 часа, тъй като не само че няма как да използваш един час почивка, но изисква време да затвориш магазина, а те искат да е след работното време! Шефовете често не се разбрали по отношение на взимане на решения и единия идва и казва едно, а другия идва и ти се кара защо си го направил така, а не по неговия начин! Нито един път за тази една година нито аз, нито колегите с които работих, не бяхме похвалени или поощрени с нещо! Винаги не им стига това, което сме направили! Казаха ми, че съм ценна и ще ми увеличат заплатата, след като видяха молбата ми за напускане! Но аз обясних, че искам отношения и оценка на труда на всеки един от нас! Неведнъж съм имала проблеми с главния декоратор, тъй като звънях да питам неясни за мен неща, свързани с поръчки от клиенти, а насреща ми се викаше всеки път как аз не си разбирам от работата, въпреки че всеки път ни се казва да звъним ако има нещо неясно!

Пичове, вместо да се занимавате с такива фирми , които ви се подиграват по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си изкарвам по 100$ на седмица без никакъв проблем..!

Не бих писала тук, но не ми харесва да чета негативни мнения за фирмата.
Все пак тази фирма отваря врати през далечната 1998 г. и до днес твори сладости, а хората се връщат при нас отново и отново.
Много е лесно да напишеш лош коментар, да опетниш нечия работа, но повярвайте ми - много е трудно да направите обратното.
През 2007 година започнах работа в тази фира като технически сътрудник и по стълбицата нагоре стигнах до ниво: Мениджър корпоративни клиенти.
Труден път, но и много предизвикателен, защото : "Човек е богат със своята цел, богат е със своя собствен дял, но не с това, което е взел, а с това което е дал!"...
Наистина хората, които показват знания, умения и ангажираност са ценени и уважавани в тази фирма!

Дългогодишен служител съм на фирмата (вече 8 години) и обективното ми мнение е, че като във всяка една фирма си има положителни и отрицателни неща - важна е нагласата и желанието за работа (при някой хора то никога не идва за съжаление):). На недоволните от заплащането ще кажа, че човек трябва да докаже какво може ( и дали изобщо може нещо) преди да скача за повече.

Здравейте ,тъй като ме викат за управител искам да попитам как стои въпроса?! Какво е заплащането? Изискванията и работното време ? Благодаря :)

Кандидатствах по позиция свързана с маркетинг и PR, но уви нещата не се случиха. На този етап осъзнавам, че се е случило по - добре така. Интересен начин имат да освобождават служители... Оказваш се уволнен от днес за утре... Нямам думи, с които да опиша какви служители работят в тази фирма. Ако нямате образование или пък имате излишни нерви - захванете се с тях... Съветът ми е пропуснете ги!!!