Арсенал - Гина Петрова ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, Квартал МЛАДОСТ, бл. 45, ап. 73&markers=София,Район р-н Младост, Квартал МЛАДОСТ, бл. 45, ап. 73

Арсенал - Гина Петрова ЕТ

Отвратително отношение към служителите и клиентите на фирмата. Цялата им информажция е на хартиен носител, като те карат да я преписваш и също да квалифицираш клиентите като "прости, тъпи, селяни и т.н." Не приемат клиенти в офиса, защото офиса е един малък таван с общо бюро за всички и няма място дори за служителите. Позитивните мнения по-долу са на управителката Ася Джоргова.. типично изказани в нейн стил. Работата е на минимална заплата, като трябва да се положат изключителни усилия за нещо допълнително. Поведението на управителите (Ася и Евгени) е арогантно и надменно. След като получат пари от сделка си търкат доволни лицето с тях (?!) и разбира се тези суми не се отчитат никога и никъде. Ако искате работа и в събота, както и извън работни часове, които не се заплащат, унижение и тормоз - това е вашата работа! :)

Раборих за Арсенал преди няколко години. Наистина всичко написано е вярно! Въпросната Ася и мъжа й Евгени са най-големите селяци, които съществуват! Отношението им спрямо хората, които им изкарват парите, беше меко казано арогантно. Наричаха ни селяни, безмозъчни същества, всеки ден ни напомняха как те са тези, които ни хранят, без тях едва ли не света свършва. Търпях ги около месец и половина и се махнах. Чудех се на другите момичета как седят и търпят това отношение.

Никога не съм била по-разочарована от фирма. Работих за тях през октомври 2015. Не издържах повече от месец. Отвратително отношение към служителите. Няма как да изразя с какво нежелание ходех на работа, надявайки се, че нещо ще се промени, но уви. Въпросната Ася крещеше ли,крещеше, мъжът и дори не искаше да ми научи името и през цялото време пишеше малоумни текстове към обявите.
Обявите им са до една фалшиви. Един апартамент пуснат по 3 или 4 начина , елементарно разменени характеристики.

Много е зле в тази фирмичка, даже се чудя кога някой ще ги подпали или хване да пречука смешниците, които управляват кенефа, наречен офис. Много зле , много надути, гадна бонус схема. Работиш яко , а пари като за дюнерджия. Не знаят езици и са зле образовани собствениците, но пък със самочувствие до небето. Ужас ужас ужас! Крещи патицата наречена Ася като незадоволена дърта чанта, ама лачена иначе след всички :))) Търсят млади хора под 23 години за да могат лесно да ги контролират и манипулират, а ако са от малък град или село още по добре. Обиждат те и те наричат каква ли не. Никога не бих работила повече за такива отвратителни хора, дори при първа възможност ще ги накарам много да страдат !!!

Като бивш служител ще си позволя да разкажа по-точно нещата. Дали ползваш компютър или не - това не те прави по-добър или по-лош брокер. Всичко е със система направено, така че да става бързо и лесно. Още повече, че говорим за стара фирма, която с годините е натрупала много оферти и клиенти, а и опит. Ако някой смята, че ще си клати краката по цял ден - не е вашата фирма. Има ужасно много работа, много срещи и много телефони. Битката там е кой по-първи да направиш като срещи, а не да се чудиш цял ден ДАЛИ някой ще иска срещи. Така че работа имат доста, стига да му се работи на човек. Истината е, че "лелката" в предните постове може да Ви научи на много. Аз лично не й бях голям фен, но съм благодарна за знанията и коректността й. Пък и никъде не е казано, че трябва да се харесвате. От вас се иска да работите много, а от нея да ви плаща на време. Заплата съм получавала и над 1500лв,стига да си я изкарам с повече сделки, така че кой колкото може! Подходящо е за хора, които искат да изкарват пари и нямат много стаж, но и са готови да учат и да търпят критика. А критиката (както става ясно) не е удобна за много личности. Същата тази "лелка" не е закъснявала със заплатата нито ден и винаги е плащала точно толкова, колкото сме се разбрали. Работих 2 години там - да, беше ми трудно много, защото обемът на работа е много, но напуснах по лични причини. Що касае уважението - ще се наложи да си го заслужите. Ще ви дадат шанс, но и ще изискват много. Бонусът, който ще получите е търговски умения, които едва ли много агенции за имоти могат да ви предложат. Фактът, че има служители, които работят над 8 години във фирмата, за мен означава много. Не са много агенциите, които ще ви предложат и твърда заплата + процент, при това не лоша... За офис служителите за работа с компютър - да, точно за студенти си е, защото идват, работят няколко часа, взимат си парите и си заминават. Но и там се задържаха с години служители. Ако се върна назад - пак бих работила при тях, при все, че нямах почти никакъв стаж и ми трябваха пари, които да зависят от моя труд. Офисът е таванско (ремонтирано) помещение, на мен лично на нищо не ми е миришело :) Всеки си има място, стол, бюро и пълен достъп до всички клиенти (или поне така беше преди 2-3 години). Лъскавите офиси и брокери по токчета са много далеч от тях. Тука си обувате равни и удобни обувки, правите си 20 срещи днеска и излизате да работите. Работа и висене в офиса почти няма. Въпрос на манталитет е малко да слушаш какво ти говорят, да мълчиш повече, когато те критикуват и да имаш хъс за работа и пари. Служебен телефон и карти за транспорт имахме преди време, сега не знам дали още е така. Оборотите на фирмата са различни (по лични наблюдения), по-бързо, по-енергично и повече...всичко повече. Работа повече, клиенти повече, телефони повече, срещи повече и пари повече. Нежни и чувствителни душици няма да издържат. На тати лиглата или на мама момиченцето няма да изкара много. Откъм колеги никога не съм имала проблеми - много подбирани, много умни и много помагат. Никой никога няма да откаже помощ на другия, защото такава е политиката на фирмата. Всички работят заедно, няма делене, няма и караници между персонала. Нищо не се дели помежду брокерите, всеки е равен на другия, но и нямате много време да си приказвате. На мен лично ми беше стресово много, заради темпото, а и критиката понякога не ми понасяше. Дано съм била полезна!

Дайте актуална информация, моля ви. Виждам доста често обяви и се чудя некоректна ли е фирмата, или работата е гадна.

Не знам как да изкажа разочарованието си от тези хора. Нагли и надути. Хваърлят ти 800 лв. в очите и си мислят че трябва да си роб за тях.  Непрекъснато отношението е връждебно, а лелка с руса коса крещи и си мисли че като се облича като 18 годишна ще забрави че лицето и прилича на френски булдог и е на 45 г. Непрекъснати скандали и некоректно отношение към хората с които работят. Много са зле. Офисът им е на един таван и мирише на умрели хора. Нямат компютри и не осигуряват първата половин година служителите си. Ако ви се иска да попаднете в малка и смешна фирмичка, но с голямо самочувствие отивайте... Но е толкова ама толкова зле цялата им система, че скоро не знам дали ще имат служители с които да работят.

Хората които работят там са страшно надути,некомпетентни,също така предлаганото и обещаното от тях не отговаря на истината,не ти пускат трудов договор,не плащат и нямат компютри и всичко се прави на ръка и се търси в библиотека,не се залъгвайте по тяхни обяви,но ако имате желание пробвайте.успех

Не се залъгвайте по напудрените им обяви за сътрудници за работа с компютър. Експлоатират служителите си като нищожни същества и изискват за кратко време да се превърнеш в Наполеон, а когато ти не се вместваш в тази рамка, отнасяш обиди. Заплащането е пълна мизерия и не отговаря на свършената работа.

Въпросната фирма преди многократно си търсеше "офис сътрудник" (не си спомням дали точно така беше обявена позицията или беше техн.сътрудник, или нещо от сорта). Днес за пореден път са пуснали обява за "сътрудници за работа с компютър". Поредната фирма, която нон стоп пуска обяви. Защо? Остава мистерия....