Яница Хляб АД /img/frontend/nomap.png"

Яница Хляб АД

Не се заблуждавай те!Не плащат..мн бавят заплатите.няма отношение-като животни сме за тях!!!

Проблемът на тая фирма е в управлението и!!!И от там идват всички негативи за нея,ако имаше добро производство и реализация на продукта,нямаше да има такова голямо текучество на кадри,а и от там спад в изпълнението на качеството на работа.. всеки гледа кой повече да открадне от другия.всеки се прави на директор,а от нищо не разбира.Няма друга такава зле управлявана фирма,нисък потенциал-граничещ с простота.

Моля всеки, който е работил в "Яница Хляб" АД, да не пише анонимно, за да може институциите, които ще сезирате да проверяват конкретни казуси..Дори шофьор-пласьорите  се осигуряват на 6 часа, въпреки че някои рабоотят 4ч....Така, че бъдете по-конкретни с нападките!!!

Всеки който иска да работи в Яница хляб трябва да знае:1.Огромно забавяне на заплатите.2.Всеки месец глоби и удръшки.3.Плащане ремонта на всички развалили се машини-от джоба на работника?!!!!!!!!!!4.Всекидневно хокане и обиждане на работниците от собствениците.5.Неможеш да си ползваш отпуската и не ти се изплаща после-за мен.След като си изработих   КОРЕКТНО предизвестието взех с200 лв по-малко.Отговор на  данева.За всичко това ли да съм ви благодарен???Дано тези пари и на другите РОБИ които все още ви работят помогнат на  ФИРМАТА и нейното БЛАГОПОЛУЧИЕ.ЗА 2години изпих 2 кубика Вода забравихте да ми удържите пари за това.Ще ви ги пратя по куриер за да спите спокойно.

вече е 10.02.2012.Дайте ми заплатата за декември 2011г.Много ми е гладно и студено.

благодаря за 150лева от заплатата си.С ТЯХ ПОСРЕШНАХ ПРАЗНИЦИТЕ.Дори спестих малко.Да ви се връща.

Слд като гопожа или госпожица Снежана Динева поставя така въпроса,нека поне обясни, как така работниците работят по 12 часа,а получават осигуровки за 4 часа.И как можем да вярваме,че не работим за работодателите си,след като няма при за заплати,а има пари за яхти и джетове.Съгласен съм с колегата,че си скъсваме гъза от работа,а получаваме трохи.Явно трябва вече да се информират компетентните органи.

Абсолютни спекулации, българина е вечно неблагодарен...за съжаление нито един служител не работи в интерес на фирмата си и нейното благополучие!!!

Много работа... малко пари...богопомазаните взимат,тия като мен...късат си гъза от работа...приходите се увеличават със 100 %....заплата240 лв....без коментар....