Далия Дринкс ООД /img/frontend/nomap.png"

Далия Дринкс ООД

1 точка от 7 мнения

Много е мръсно и мизерно в този склад,бутилките в касите бяха с по полвин пръст прах, не видях служител Българин, чакаш сума ти време братята от маалата да ти сглобят поръчката като през цялото време ги слушаш как си крещят и псуват на турски. Повече никога няма да повторя да купя от това място. НЕ ВЯРВАМ някога в тази дупка да работи Българин.

Моето мнение за фирмата е следното за пет дни които работих там разбрах че там няма как да се работи в смисъл такъв накратко ще го кажа шефът същият дебелия ти крещи по телефона за Стела и за нещяло докато товариш каси и стекове защото там те спукват от работа с тези каси стекове И примерно някой друг човек шумоли с касата и ти не си чул шефа какво ти е казал да дадеш и ти го попиташ може ли да повтори и той почва да ти крещи кажете ми това какво е той няма уважение към работниците си обърква той обърква адреси дава други заявки и после ти твк че ти си объркал едва ли не Демек изкарваме в мен виновен за колегите няма да коментирам само един българин Има правете си сметка Другото всичко цигани карат без книжки те предпочитат да оставят едно ченге което е не знам дали има 18-годишни години дали има да не знам но предпочитат да оставят него на работа и да махна мен където имам книжка мога да карам кола или бус Без значение и се оправям що-годе Просто няма как Той очаква още от първия ден да почнеш да товариш каси да не се оплакваш въобще да не се оплакваш защото там работата е адски много и да не мрънкаш това очаква той е Няма как да стане Беше ми обещал заплата 1200 лв за пет дни ми даде 230 лв и последния ден ми каза Ти не си за тази работа от утре може и да не идваш Взех си парите и си отидох и не ме е яд склада се намира в циганската махала в най-голямата циганска махала в България и в Европа сигурно в Пловдив пълно е с цигани за него за шефа по-точно е много по-важно да си остави някой циганин отколкото да наеме някой свестен човек нямам думи просто не Препоръчвам

Идиоти, от класа особенно дебелия шев който в обявата публикува че е подходяща за студенти при което аз отделям цял 1 ден за да отида на итервю в ГЕТОТО на ПЛОВДИВ , за да ми кажат че имали грешка а сега обявата отново е активна със същата добавка Подходяща за студенти идиоти от класа !!!!! МИЕЗРНА ФИРМА С ЦИГАНСКИ ПЕРСОНАЛ И ТЪП ШЕФ

ЗА КАКВА ПОЗИЦИЯ СТЕ КАНДИДАТСТВАЛИ ВЪВ ФИРМАТА ?
АКО МОЖЕ МАЛКО ИНФО ЗА ТЪРГОВЦИТЕ?

Днес ми се обадиха да отида на място за интервю ,но след като прочетох отзивите за тях няма да си губя времето !
Благодаря на хората,който пишат в този форум :) и аз го правя от скоро

Днес 16.07.2013 год. в jobs.bg ОТНОВО има обява за работа от Далия Дринкс.
Колегата го е написал много добре всичко е вярно.
12-часов работен ден за 450лв. 7-дни в седмицата.
Ако щете вярвайте !
Да,такива фирми не би трябвало да съществуват ,но живеем в Бълг.
По-принцип работещите във фирмата не знаят какво е това интернет камо ли какво е бг работодател.com,но за тези колеги които се интересуват що за фирма е това да знаят 90% персонала е от цигани то и фирмата се намира в тази махла така че си знайте.
За тези които имат претенции в изписването на държавата да се замислят в каква държава живеем и заслужава ли тя нещо по-добро.
Отидох да подам оплакване след като напуснах в Инспекция по труда и знаете ли какво трябвало -  да докажа документално ,че се работи 7-дни в седмицата!!!!!
Успех колеги.

Работи се от 08:00 до 20:00,7 дни в седмицата-макар че по трудов договор се водиш на осем часов ден и би трябвало да почиваш един ден.
Работната среда е много изнервена всеки гледа всекиго за да види нещо което да бъде доложено на управителя веднага с цел лична облага.
90% от персонала са цигани-правете си изводите.
Такива фирми не би трябвало да съществуват.
Ако искате да работите там гответе се да се сцепите от работа за 400-450лв
Успех