Астроида ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Панагюрище, ул. ИВАН КОМИТАТА 46&markers=Панагюрище, ул. ИВАН КОМИТАТА 46

Астроида ООД

2 точки от 1 мнение

Неуважение,създаване на излишно напрежение и стрес,недобро заплащане,подценяване на работниците(както към новопостъпили,така и към такива с дългогодишен стаж и опит), неспазване и едностранно тълкуване на Кодекса на труда(в полза на работодателя разбира се),работа през почивни дни и национални празници с нереални заповеди,които едва ли да са обявени както е според закона(притежавам такива заповеди,ако някой проявява интерес),шумна и задушна работна обстановка.
Следствие от по горе описаното:Нежелание за работа,по-малка и по-некачествена производителност,и не на последно място прогонване на обучени и добросъвестни работници от фирмата.