Акцент 96 ООД /img/frontend/nomap.png"

Акцент 96 ООД

Акцент 96 са най нелоялните работодатели.Крадът от хората време и пари,условията за работа са мизерни.А технолошката Соня която незнае каде се намира да не забравя от каде е тръгнала,и да не забравя че всички гнусотий който прави а така също и мизерийте могат да й се върнат тъпкано...

МОЛБА до Стефан и Чавдар...
Моля отворете си очите и си сменете лъжливия персонал иначе ще фалиратеа каато гледам на там отивате,променете условията за работа и проявете повече човечност към работниците си.И направете една съблекалня за Евгения да се съблича лятото че много се поти

Абе не мога да разбера Теодора, ти адвокат на фирмата ли си?
Всеки има право да си каже мнението. Ако иска ще си напише името ако се чуства, заплашен може да остане и анонимен щом самият сайт го позволява незнам теб какво те бърка това. Или ти си пишеш името та да разберат ШЕФОВЕТЕ че ти си тази която пази името на печатницата,  и може да има и нещо като похвала или финансова облага??? Незнам.
Ако всичко беше толко прекрасно .. Ако се спазваха оговорките за работно време, заплащане, и така нататак , и ако технолошката Соня имаше поне малко морал, човещина, и там каквото се сетиш което е нормално, за една работна среда , тогава хората щяха да разказват тук само добри неща за печатницата. А до колкото чета ти си единствената. Защо ли???? А ти нали можеш да разбераш коя или кой съм. За това не съм си написъл името.

Ето аз излизам с името си господа. Всички ме знаете. Повярвайте ми,мога да кажа много неща,но има Господ и Той гледа. Всеки ще получи това,което е заслужил.
Никога не бях работил на по-лошо място,но нямах избор. Просто стисках зъби докато не излезне нещо по добро.
Ще спестя хиляди неща,които мога да кажа...просто не ми е в стила да плюя. Ако имате акъл господа от Акцент 96, не ме предизвиквайте. Готов съм да застана зад всяка своя дума.

В отговор на „Ужилена“:
Смятам, че е глупаво да си говорим точно с теб на Вие, но щом настояваш...
Мисля, че когато човек говори истината си пише името, а когато клевети и пише лъжи използва псевдоним. Защо след година и два месеца решихте да коментирате мнението ми, което е от месец март 2013 г.??? Искам да кажа, че НЯМАМ роднински връзки с нито един от управителите в „ Акцент 96“ ООД. Моля, преди да пишете да си проверявате информацията, защото според българското законодателство, клеветата е наказуема и независимо дали си пишете истинското име или не, за минути може да се докаже
( http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4079535 ) точно кой, какво е писал и от къде.
Предполагам, че и останалите колеги, които работят от години в „ Акцент 96“ ООД, ще ги изкарате роднини на някой от управителите???
Този сайт е да помага на хората да получават ДОСТOВЕРНА информация за работодатели, а не да четат и да се занимават с личната Ви кореспонденция с мен или някой друг.

Теодора Борисова

Госпожо "Теодора Борисова" ! Явно сте забравили да споменете роднинските си връзки с единия от шефовете! Тези хвалби за печатничката ви,някак си от вашата уста са меко казано не на място! Носи се славата на Акцент 96,а тя никак не е розова.....

СЛУЖИТЕЛ с име Павлина НЯМА и НЕ Е ИМАЛО във фирма " Акцент 96" ООД.
Очевидно сме жертва на нелоялни атаки.

Немога да повярвам,че може да има такова отношение към работниците от страна на шефовете. Особенно от "техноложката"! Отделно да не говорим как обещават едни пари,а взимаш други,а те осигуряват на трети(минимални).

Работя във фирмата от 10 години и мога да кажа, че за тези години са ми дадени много възможности за развитие и съм научила много. Ако имате желание за развитие, сигурност и колегиално отношение, може да изберете тази фирма.
К

Здравйте.
Казвам се Явор и съм бивш служител, в фирмата.
Позволявам си да пиша тук, защото имам въпрос.
При положение че съм здравно усигурен, защо, и на какво основание, ми беше удържан болничния, и без това от така малката заплата?
Сумата действително не беше голяма някъде около 27лв. Но за мен това са пари който законо трябваше да си ги получа.
Каза ми се да си изкарам от банката извлечение на сумата, приведена по дебитната ми карта от ной. Не мога да си обясня защо преценихте за тези близо 27лв. са ви по потребни на вас от колкото на мен?
Позрави.
Явор Иванов
p.s.
Желая много здраве и успехи на бившите си колеги от книговезкия и печетарския цех.

Ако исйате да работите в фирма, където никой не уважава,труда ви и техноложката не разбира и бъкел от полиграфия, то това е фирмата за Вас. Ако искате да работите там знайте че не плащат заплати на време, въпреки че са мизерни, не стига това ами и на Чавдар, не му пука за служителите. Техноложката Соня създава интриги, и непоносима работна среда. Доста често се случва да се работи извъредно, но не се заплаща за това.