И БИ ЕС /img/frontend/nomap.png"

Привет на Всички. Прочетох доста отрицателни нения за фирмата и то от хора, които предимно не знаят нищо за фирмата. Аз бях на интервю за работа при тях вчера на 31.07 сряда. Ще Ви опиша накратко нещата. На вратата ме посрещнаха едно усмихнато момиче и едно момче. Хората ме настаниха в една от стаите и ме попитаха човешки дали ми се пие нещо. Донесоха ми студена чаша вода и през цялото време хората бяха усмихнати и приветливи. След 5 минути време за нагласа на психиката се появи още едно усмихнато момиче. В случая HR-ката, с която ми предстоеше интервюто Румяна Димитрова. Тя беше приветлива, усмихната, любезна и съобразителна. Бил съм на доста интервюта за работа и относно това интервю останах с добри впечатления за персонала. Относно какви са били въпросите на интервюто няма да издавам. Всеки, който има желание нека се пробва.       Относно хората, които са дали отрицателните си мнения не мога да кажа нищо положително. Заради изкривените им писания се бях на плашил да отида на интервю, но съвета ми към всеки е не слушайте всяко мнения, а опитайте сами. Аз не съжалявам, че бях на интервю в тази фирма. Според мен не е важен броя на персонала. Дали са 15 човека или 200 е без значение. Без това, ако започнете работа надали ще Ви сложат в зала за 200 човека. Хаха. По-скоро ще работите с екип относно даден проект. Важното е хората да са готини и да върви работата спокойно. А дали някъде кавичките са малки или големи не мисля, че това описва каква е фирмата. По скоро, ако се смята за грешка или знам ли за какво, защото според мен кавичките са си чудесни то по скоро би описало човека, който е написал обявата, а не каква е фирмата. Според мен без богатите ми знания относно фирмата, но на базата на интервюто нещата бяха напълно нормални. Кандидаствайте си смело и не слушайте хора, които не са работили там или не работят в момента.

И аз днес попаднах на тяхна обява - .net junior developer (за София). По-скоро са поредната агенция за подбор на персонал:
Our client is a global, integrated specialty pharmaceutical company. For their growing Sofia-based team we are currently looking to hire an ambitious and motivated professional for the position of .NET Junior Developer.
Мисля, че е достатъчно ясно. Търсят хора за други компании.

Странна фирма, през няколко месеца пуска обяви за една и съща позиция. До сега да бяха си обучили служители. В "провинцията" не тече поток от ИТ специалисти. А с какво се занимават е наистина интересен въпрос?

Много некоректна "фирма" - забележете големите кавички. Ако отидете на интервю и ви предложат работа ще видите за какво става въпрос. Няма да издавам, на който му е любопитно да отиде и ще остане потресен още като стъпи в "офиса". Фирмата е има няма 10-15 човека - в това число секретарки, познати, роднини, лели ,чичовци, зетьове, на брата брат му и т.н. Съветвам ви да отидете и сами да видите, няма да мога тук да побера цялото си "добро" впечатление.

И на мен ми стана интересно каква е тази фирма. Има офис в София, търсеха хора преди, но абсолютно никой от моите познати ИТ-та не я чувал, не може да се намери никаква достоверна информация какво представлява фирмата. Освен това името EBS е меко казано подвеждащо - като направиш search в google намира много резултати, като например  EBS Sweden AB, Amazon Elastic Block Store (EBS), European Business School (EBS), Europe by Satellite (EBS) и много други. Доста ми прилича на онези фирми фантом, които се крият зад популярно звучащи имена (за да бъде намерено голямо количество инфо в търсачките). Надявам се някой от фирмата да даде разяснения тук, за да стане ясно кое/какво точно е EBS! Все някой работи/е работил там. Нали?

Фирма, която повече повече от 1 година не може да си намери служители. Случайни не вземали, а не случайните не приемат да работят там :))))

Пичове, обявата тече вече 1 година, защото случайни хора не взимаме :)

В продължение на една година през няколко месеца върви обява, че търсят хора за Бургас. Що за фирма е това?

Търсят хора в Бургас но никой не ги е чувал. Дайте информация ако някой има, става ли за нещо тази фирма.