И БИ ЕС /img/frontend/nomap.png"

Типична аутсорс компания със селски манталитет - лъжат клиенти с двойни оценки за работата си. Наемат и девелопъри, и проджект мениджъри без секунда опит в длъжността. Цари тотален хаос в тази компания.
Стратегията им е къртовски труд за нищожни пари.

Мениджмънта и ХР-ките са изчепени лъжци, които само ти украсяват колко си добър и прекрасен, а за всичко трябва да им се молиш и напомняш, правят се на луди и ощипани. За развитие въобще не говороим.
Нито един човек от ръководството няма и бегла представа от технологии и ИТ сферата като цяло. Всички са поставени лица, близки до управителя на фирмата.

Освен нищожното възнаграждение, липсва и всякакъв социален пакет. Последните години мениджмънта ти определя кога ще ползваш отпуска и кога не.

Имат два клиента на кръст, на които само им лижат гъзовете, но въпреки това постепенно започват да се осъзнават и да се оттеглят.

Не си губете времето с тази частна фирма, няма смисъл да бъдете лъгани и заблуждавани. Има стотици по-добри места и компании, от които може да получите много по-добър опит.

Indeavr - много, много слаба компания!Наемат на принципа "евтино, по-евтино, най-евтино", тоест колкото може на най-ниска заплата.Но пък какви гръмки мнения имат за фирмата HR-те...

TOXIC COMPANY! Не ценят служителите си, особено ако сте стажант имат практиката да Ви загубят времето. В моя случай правех елемнтарен проект, и бях уверяван от менторите, че се справям най-добре от всички стажанти, дрън дрън, и седмица по късно ми беше казано от нищото че съм освободен, защото не съм се справял. Ако сте начинаещ не си губете времето в което може да си намерите истинска работа, а не такава за 500лв.

Като настоящ служител на компанията от почти две години я препоръчвам с две ръце! Най-ценно за мен е уважението, което има към служителите и между колегите- работиш с хора, с които ти е приятно да общуваш.
Имаш възможност да научиш много и да го прилагаш напрактика. Гласува ти се доверие да бъдеш “лице” на фирмата пред клиентите, с които работиш, а не се очаква да бъдеш безгласна буква, която просто си щрака на компютъра.
Работата и натоварването понякога са доста, но в такива моменти се усеща задружието на тима и готовността на всеки наистина да даде най-доброто от себе си. А напрегнатите моменти ти дават опит и те градят като професионалист.

Напълно препоръчвам Indeavr като работодател за амбициозни и мотивирани хора, които търсят среда в която могат да се развиват и да научат много!

Колегите са интелигентни, мотивирани и много приветливи - аз започнах по време на дистанционната работа, и въпреки че нямах възможност да се запозная с останалите лично, всички се постараха да се чувствам като част от екипа.

Много се набляга на курсове и сертификати, особено за различни технологии, което за мен е голям плюс. Останалите perks са като в големите IT компании. Заплатите адекватно отговарят на позицията и опита.

Процеса на интервютата е много добре структуриран и HR екипа дава изчерпателна и навременна информация за последващи стъпки. Въпросите са стандартни - предишен опит и образование, техническа част (зависи от позицията), личностни въпроси - желанието за работа и развитие е също толкова важно колкото опита.

Компанията е страхотна. Има чудесен екип на програмистите. Предоставят ти огромни възможности за развитие и обучение без голям или направо никакъв предишен опит. Има много иновации към по-добри практики и мнението на служителите се чува. Хората биват преоценявани на всеки 6 месеца и тогава имат и възможност да изразят недоволствата си и желанията си към по-добро развитие.

Относно предишният коментар - видях недоволство към договора, който предлагат за две години - той не е задължителен по характер, но също така носи и бонуси за служителите, които го подпишат (става дума за насърчено развитие и сертифициране към големите вендори - Microsoft например). Социални придобивки има най-различни (чувал съм и за компании с повече от тези, но определено не са липсващи). Заплатите са адекватни и са на точнот ниво спрямо стажа и знанията - провери zaplatomer - и не са пресилени само защото работиш в ИТ сферата.

Колкото до позициите има нещо вярно, че характера на работата се върти около различни технологии и въпреки че е доста .NET може да включва и други уеб базирани.

Кандидатствах във фирмата за позиция .нет девелъпър, но в крайна сметка се оказа, че такава длъжност в тази фирма не съществува. Работих в екип свързан със sharepoint development. Заплащането е супер мизерно и се лъже клиента за отчетени часове към проекти. Работата на "главния девелъпър" е да пише имейли по цял ден и да предлага решения за проблеми, с които дори не е запознат. Той самия казва, че не е програмист. Няма никакви социални придобивки и те задължават да подпишеш договор за 2 години, в който има клауза, ако напуснеш по твое желание да платиш неустойка 6 заплати БРУТО. Не се подлъгвайте като мен да изгубите толкова много време в тази фирма. Единственото положително нещо са колегите, но не всички. Много се радвам, че успях да си тръгна от там след толкова много разправии. В София има достатъчно много фирми, за да направите своя правилен избор!!!

Здравейте. Аз работя в тази фирма в момента като софтуерен разработчик. Не бих могъл да се сетя за нещо отрицателно за фирмата. Относно хората, с които работя в момента не знам как HR-ката е успяла да ги подбере, но са уникални всеки за себе си. Работя с лекота с тях. Работата е сладка. Но това е за хората, които работят естествено. Ако някой си мисли, че ще започне работа и ще се върти на стола по цял ден, може би е объркал професията като цяло. Съвета ми е. Не се притеснявайте да кандидатствате за работа. Просто се дръжте като най-нормални хора с елементарно възпитание. Дет се казва поне първите 7 години, ако имате ще сте направо уникални. Ако сами сте забелязали на нашето общество масово им липсват тези много важни години. И когато човек срещне личност, която притежава тези 7 години то това наистина прави впечатление. Дори в някой от постовете тук забелязвате липсата на тези години и сами виждате как грубо звучат думите. И нещото, което ме впечатли, е че тези хора не са дали нищо полезно като информация за фирмата и хората продължават да гъдаят за нея. Мнението ми е. Хората са супер не съм срещал такива хора, с които да работя така сладко. Работното време е както гласи закона. 8 часа работен ден, 1 час обедна почивка(буквално), по празници се почива. Относно хората, които решат да ме оплюят относно, че може би съм някой от шефовете, който се опитва да каже някоя суперска дума за фирмата. Ми какво да кажа. Пишете си. Хора всякави. Аз съм супер Happy, че работя за EBS и който прецени да кандидатства за работа сам ще се убеди, ако бъде нает. Относно шефовете рядко се срещат толкова земни хора и се радвам, че работят на равно с мен и колегите, за да вървят проектите и за да се развива фирмата. Пожелавам успех на всеки, който реши да ми бъде колега за вбъдеще. А и да не забравя. Който и да си ти читателю не се притеснявай да ми кажеш, че си видял поста ми тук. Ще съм супер Happy да науча, че някой е научил за фирмата от мен. Успех с интервютата хора.

Не съм чувал положителни мнения за фирмата.
Такива, които използват SQL бази от данни от миналата година (може би преди това са си записвали данните на .txt файлове) и използват стари методи едва ли могат да се нарекат програмисти. Що се отнася до фирмата - "иновационна" няма що.
Търсете нещо по-известно и не с 2 програмиста екип.

Все пак някой някакво адекватно мнение, безпристрастно и реално няма да е зле да даде ? Фирмата изглежда обещаваща, поне от това, което успях да намеря из нета. Ако се поразрови човек може да намери тук там някакви статии за фирмата, но от тях не става ясно все пак какво представлява работата от вътре.