счетоводна кантора марияна кръстева /img/frontend/nomap.png"

счетоводна кантора марияна кръстева

Г-жа Кръстева, съветвам Ви да заведете дело срещу поста писан на 27.01.2017г. Госпожата или господина е написал това което е написал за Вашата кантора и във всички счетоводни кантори в БГ Работодател. Плюл е срещу фирмите и дейностите Ви, може би с цел реклама на неговата/нейната счетоводна кантора. Вземете координатите му/и от БГ работодател и спечелете някой лев. Мор на мизерниците, зло мислещите, злосторниците. Не ги оставяйте ненаказани.
Малко са фирмите като Вашата и не заслужавате подобно отношение.Продължавайте да бъдете така старателни, стриктни,съвестни, честни специалисти. Успех Ви желая!

Доволна съм от счетоводната кантора. В нея съм от създаването на фирмата ми. Различно е мнението ми от предния пост, затова се включвам с коментар. Салдата на клиентите и доставчиците се засичат редовно. Горивото също, като за изписването му представям пътни книжки. Възможно е клиента в предния пост да не занася такива и да очаква в кантората да пишат маршрути. Е, няма как да стане! Счетоводители сте си наели, не секретари. Фирмата на съпруга ми се обслужва от друга кантора и в никакъв случай обслужването там не е по-добро. В тази кантора напомнят редовно за изтичащи срокове, за промени и новости в законите. Когато задавам въпроси, получавам компетентни отговори. Доволна см от обслужването и препоръчвам. Бих искала да изразя мнение и за персонала-4-5 човека, които работят там от години. Това говори добре за служителите и добре за работодателя. Успехи момичета и момчета с Вас съм спокойна!

Поредната счетоводна кантора с реклама и обещания без покритие!

Като бивш клиент на тази измислена счетоводна кантора изразявам крайно негативното си мнение относно професионализма и качеството на услугите! Документи не се осчетоводяват, губят се, получават се парадокси, от които можеш да се хванеш за главата..., горивото в автомобилите не се изписва и към края на годината е космически литри, салдата с клиенти и доставчици не се следят, разчетите за данъци и осигуровки също не са вярно отразени... Да не говорим за други по-сериозни пропуски, които, слава богу, не доведоха до глоби.
Въобще, счетоводителите в тази кантора не са нито компетентни, нито коректни.

Не искам да обобщавам, но много счетоводни кантори представят някаква пародия на счетоводство, счетоводителите им са млади и неопитни, текучеството е голямо, а управителите са чисто и просто некомпетентни.

Изключително коректна като човек и работодател.Много добър специалист и професионалист.Отговорна,амбициозна, точна,изпълнителна,дисциплинирана,учтива, приветлива.Подбудите на въпросната дама Наталия Йорданова за мен са неясни.

Изключително коректна, като човек и работодател. Много добър специалист и професионалист.Отговорна,амбициозна,  точна, изпълнителна, дисциплинирана, учтива, приветлива.Подбудите на въпросната дама под име Наталия Йорданова за мен са неясни.

Изключително некоректен работодател. Екслоататор! Никога не плаща заплатата за която сте се уговорили, осигурява на 4 часа.колкото до законността на дейноста на вапросната кантора е под всякаква критика.