Динев Еоод /img/frontend/nomap.png"

Динев Еоод

1 точка

Бих искал да добавя мнение в подкрепа  на мнението на Цолова:
Присъствал съм на изключително грозни сцени от страна на въпросната управителка в работна обстановка в присъствието на различни клиенти на фирмата. Нейното надменно отношение към служителите, които работят усърдно, за да осигурят нейния стандарт на живот и на цялото й семейство е всеизвестно. Въпросната "госпожа" не уважава човешкото достойнство и трудолюбието на служителите си. Тя е арогантна и безпардонна, би било доста безочливо да бъде оправдана с реплика от сорта на "въпрос на характер" - един истински и достоен професионалист не може да си позволи слабостите му да рефлектират на работното му място. Да не говорим, че вече и заплащането не е на ниво.

Привет на може би малкото хора, които ще прочетат мнението ми. Бих искал да изкажа мнение по повод простотиите на Цоцолова. Искам да заява, че глупостите, които скъпата ми колежка е написала са НЕОПРАВДАНИ !! Писанията за неверни. Факт е, че управителката е може би малко по-крайна в дадени ситуации. Факт е, че по някой път е може би прекалено нервна. На мен лично също не ми е било приятно на няколко пъти когато ми се е "карала", но определено знае как да си върши работата. Въпрос на характер.

Бих искала да информирам бъдещите кандидати за работа в тази фирма и може би да спася някои от тях, от моята съдба. Служител съм във фирмата много години. Управителя на фирмата първоначално се държи приятелски, в последствие става  неубоздана истеричка, която не търпи обяснение нито оправдание. Подлагана съм многократно на психически тормоз по време на работа и извън работно време. Непрестанни скандали обиди и заплахи. Цинични коментари, псувни и публични обиди на дадени хора на различни полови органи.Работната обстановка е безумна под неописуем стрес. Заплащането е приемливо за този момент на криза, но умолявам тези, които биха се решили да дойдат на работа тук - недейте ! Спасете се !