АЛДЕС ИМОТИ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЛДЕС ИМОТИ ЕООД

Никой не се опитва да те приобщи и да създаде приятелска атмосфера, а точно обратното - цялата атмосфера във фирмата е подтиската и депресираща. Шефката се държи много нагло все едно всички са там да и прислугват и да я възхваляват.

Едва след като си изгубиш времето да отидеш на интервю там разбираш защо обявата им за работа не слиза от Jobs

Учат персонала си да бъдат мошеници, да лъжат и мажат само и само да направят сделка. А и условията, които предлагат са много под средното ниво. Колегите са кофти и не си заслужава, по-добре си намерете друго място и не си губете времето при тези.

Ходих на интервю за позиция Технически секретар, първо ме набутаха да стоя половин час в една мрачна стая и да чакам HR-а или каквато беше тази госпожа, няма и да разбера защото тя дори не се представи.
През цялото време се държи все едно си недостоен да комуникираш с нея а заплатата, която предлага е повече от смешна, дори за чистачка ти дават повече но иначе изискванията са безкрайни

Единственото положително нещо в цялата фирма е локацията на офиса. Самопровъзгласилите се за велики шефове, които те задължават да им говориш на "Вие" се държат с персонала си като с добитък. Поведението им е арогантно, надменно и на моменти минава границата. Работния ден започва с крещене и набиване на канчето вместо подкрепа и мотивиране за постигане на по-добри резултати. Сред колегите има и свестни хора, но подбора на персонал е предимно от утайката на обществото. Наемат се хора, които просто никъде не ги искат а ако се излъже някой свестен да започне работа не се задържа дълго. Категорично не препоръчвам Алдес като работодател!!

Направете си изводите, щом в обявата пише "ако искате да сте не просто  охрана в мол и обслужващ персонал", нещо лошо ли е хората да работят в мол или... Аз лично ходих на такова интервю и не получих никак добро отношение от мениджъра или какъвто е там, не ме вълнува. Заплатата е малка и не си заслужава. Разочарование!

Господа и дами, ако не можете да прежалите стотинките за тоалетна хартия на служителите, не се занимавайте с бизнес.

Здравейте
Бихте ли споделили мнението си за тази т.н агенция за недвижими имоти която от 2-3 години ежедневно публикува обяви за брокери във всички печатни и онлайн издания.
Ако има някой прежалил се да пробва нека сподели
Поздрави
PS
Извинявам се за иронията но не обичам спамъри