Маркдетурк и ко ООД /img/frontend/nomap.png"

Маркдетурк и ко ООД

Тази фирма е троянски кон на сциентолозите, а за тези, които не знаят, това е секта и то много опасна, която в някои държави дори е забранена. В България са се опитвали да влизат и преди, но не са ги оставили и сега търсят по-неявни методи за проникване и вербуване. Бягайте далеч от тази фирма!

Здравейте, от скоро съм служител във фирмата и смело мога да потвърдя всички положителни коментари, изложени до момента.
В допълнение ще кажа, че атмосферата е изключително топла и приятелска. Отношението на всички е изключително професионално, толерантно и уважително! Всеки зачита правото и свободата на другия, свободен си да изразиш мнение и позиция, както и да вземеш решение. Стимулират и поощряват всички положителни качества и действия, а когато нещо не се случва по установения ред, няма критики, а решение и поощрение как да се справиш.
Има ясно установени правила за всяка дейност, всичко е направено, с цел да улесни дейността на служителите.
Аз лично идвам с огромно желание на работа, жадна да приема цялата информация и знания, която ежедневно ми предоставят!

Работя във фирмата като ПР мениджър от близо месец.За този месец успях да опозная колегите си, естеството на работа и организирането на фирмата.
Колегите са позитивни, винаги отворени към това да ти помогнат или обяснят нещо, което за теб е ново.Тук разбрах, че не е срамно да не знаеш.
Работата се върши в приятна среда,с музика, и без никакво напрежение.
Всеки във фирмата се оценевя спрямо своите резултати, което те мотивира винаги да вървиш само нагоре.

As Richard Branson said,
we train people well so they can leave,
we treat them well so that they do not leave.

Кандидатствах за работа в тази компания и трябва да отбележа, че останах изключително приятно изненадана. Служителите комуникираха помежду си спокойно,помагайки си един на друг. Докато правех психологически тест имаха оперативка нямаше хора, които да излезнат от залата посърнали. Останах с впечатление , че са сплотен колектив. Теста , който направих само повиши настроението и самочувствието ми , беше изключително приятно. Интервюто ми го проведе собственика, на английски език. Относно религията това, което някой грозно е коментирал, мисля че е изключително несправедливо да съдим хората по религията им и вярванията им без да сме им дали шанс сами те да обяснят. Това, което ми каза собственика на фирмата беше „Аз съм сциентолог, но работата ми и вярванията ми са два различни свята!„ Вероятно и на Том Круз не му пречи да снима прекрасни филми! Причина поради, която не работя там, е че имах страхотно предложение от настоящата ми работа, която смятам за своя стихия, но съм сигурна, че всеки човек, който е решил да стане част от екипа ще бъде удовлетворен от условията , знанията и отношението , които ще получи там.От М. Иванова

Ключовата дума при нас е развитие.

Ако търсите място, където да можете да развиете и реализирате пълния си потенциал, докато помагате на българската икономика да става по-успешна- това е фирмата!

Работната среда е мотивираща, колективът е прекрасен, а и до сега не съм срещала толкова справедливо и грижовно отношение от управител.

До момента не съм срещала по-добър колектив, отношение и работна среща. Препоръчвам на всички, които искат да се развиват да се присъединят към ИДЕАС.

Dear All,

I work with this company as freelancer since quite some years now.

I have never seen in my careeer such a strong structure, such a strong group and soo much attention on developping people.

At the same time the staff can - if they produce results - earn very good money for Bulgarian standards.

Работата в ИДЕАС е чудесна за всички, които искат да учат и да се развиват. Колективът е просто прекрасен.
Бих искала всички фирми в България да работят както в ИДЕАС. Работата е насочена към това да се изпълняват целите и да има резултати естествено.
Смело мога да кажа, че за месец с тази компания съм научила много повече, отколкото в университета.

Прекрасен колектив! Много интересна работа! Служителите се оценяват спрямо техните резултати. Потенциалът за растеж в компанията е реален и абсолютно възможен. Хората се ползват с уважение, а не са просто една бройка, както в повечето фирми. Всеки ден се научава нещо ново и полезно. Изключително позитивна работна атмосфера.