Маркдетурк и ко ООД /img/frontend/nomap.png"

Маркдетурк и ко ООД

Кандидатствах за работа в тази компания и трябва да отбележа, че останах изключително приятно изненадана. Служителите комуникираха помежду си спокойно,помагайки си един на друг. Докато правех психологически тест имаха оперативка нямаше хора, които да излезнат от залата посърнали. Останах с впечатление , че са сплотен колектив. Теста , който направих само повиши настроението и самочувствието ми , беше изключително приятно. Интервюто ми го проведе собственика, на английски език. Относно религията това, което някой грозно е коментирал, мисля че е изключително несправедливо да съдим хората по религията им и вярванията им без да сме им дали шанс сами те да обяснят. Това, което ми каза собственика на фирмата беше „Аз съм сциентолог, но работата ми и вярванията ми са два различни свята!„ Вероятно и на Том Круз не му пречи да снима прекрасни филми! Причина поради, която не работя там, е че имах страхотно предложение от настоящата ми работа, която смятам за своя стихия, но съм сигурна, че всеки човек, който е решил да стане част от екипа ще бъде удовлетворен от условията , знанията и отношението , които ще получи там.От М. Иванова

Ключовата дума при нас е развитие.

Ако търсите място, където да можете да развиете и реализирате пълния си потенциал, докато помагате на българската икономика да става по-успешна- това е фирмата!

Работната среда е мотивираща, колективът е прекрасен, а и до сега не съм срещала толкова справедливо и грижовно отношение от управител.

До момента не съм срещала по-добър колектив, отношение и работна среща. Препоръчвам на всички, които искат да се развиват да се присъединят към ИДЕАС.

Dear All,

I work with this company as freelancer since quite some years now.

I have never seen in my careeer such a strong structure, such a strong group and soo much attention on developping people.

At the same time the staff can - if they produce results - earn very good money for Bulgarian standards.

Работата в ИДЕАС е чудесна за всички, които искат да учат и да се развиват. Колективът е просто прекрасен.
Бих искала всички фирми в България да работят както в ИДЕАС. Работата е насочена към това да се изпълняват целите и да има резултати естествено.
Смело мога да кажа, че за месец с тази компания съм научила много повече, отколкото в университета.

Прекрасен колектив! Много интересна работа! Служителите се оценяват спрямо техните резултати. Потенциалът за растеж в компанията е реален и абсолютно възможен. Хората се ползват с уважение, а не са просто една бройка, както в повечето фирми. Всеки ден се научава нещо ново и полезно. Изключително позитивна работна атмосфера.

Работата в ИДЕАС не е за всеки. Ако нямата никакъв светски опит, не сте излизали извън квартала си повече от 20 години, освен за почивка до Шкорпиловци, значи ИДЕАС е твърде "сложна" и "опасна" за Вас.
Ако обичате да се скътавате и месецът просто да изтече, това също не е Вашето място.

Компанията е изцяло насочена към резултати и ако не показвате такива, не очаквайте да Ви се размине. Ще Ви се предложи помощ от всички, но ако не я приемете, няма да Ви се молят да останете поради Вашите красиви големи очи.

За по-малко от година в тази компания, ще научите толкова много за бизнеса, колкото не бихте научили в университета за четири, плюс магистратурата.

Dear Readers

Our company is since 20 years on the market using the Hubbard Management System as business model for Bulgarian businesses.

Hubbard is indeed the founder of Scientology.

In our company we use the management system of L R Hubbard which has been proven successful in more than 120 000 businesses worldwide.

To see what this system is please go to http://www.hubbardcollege.org

Фирмата се занимава с тренинги и обучения. Работя в нея вече 7 месеца и с ръка на сърцето мога да кажа, че научих повече неща, отколкото за четирите години в Университета!
А сега това, което наистина ви интересува:
1) заплащане - много добро. Винаги плащат коректно и на време. Няма измислени глоби, такси или други скрити удръжки, както в някои други фирми.
2) колеги - истински екип, всички работят заедно и се стараят да си помагат. Не съм била в по-добър калектив до сега.
3) Потенциал - огромен. Фирмата предоставя комплексно обучение в желаната сфера.

Хъбард Мениджмънт Системата дава ноу-хау, с което може да се намери решение на всеки възникнал проблем. Бих искала да дам един съвет на всички бъдещи служители или клиенти:
Не вярвайте на това, което четете или слушате, а вижте сами за себе си!

Зад въпросната Hubbard Management System, по която фирмата се ръководи, се крие сектата на сциентолозите, която е забранена в много държави. Имайте това предвид и прочетете по темата, преди да си пратите автобиографията.