Маркдетурк и ко ООД /img/frontend/nomap.png"

Маркдетурк и ко ООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Бизнесът е като брака - преди да се оженииш трябва да проучиш партньора си.

Вижте сами: https://www.youtube.com/playlist?list=PLYEq4R2_yW42DwZoz-eJ70dKKPtm9qHVq

Здравейте Уважаеми Анонимен,
работя в компанията от два месеца и мога да твърдя, че човек ако иска да се развива и да просперира, в която и да е насока, тук ще успее!
Ако сте такъв човек, тук ще намерите сплотен екип, който е повече като семейство, развиване на силните Ви характеристики и подобряването на по - слабите. Ако и Вие виждате нуждата от промяна в положението в България, тук ще намерите инструментите, с които можете да бъдете част от промяната и да допринесете за просперитета на нашата страна.
Успехът е сигурен само ако имате смелостта и амбицията да постигнете това, което искате.
За последните два месеца научих повече отколкото човек може да си представи!Опитът, който получавате е приложим и е полезен за всеки един аспект от живота.

Развитието, в която и да е посока е интересно приключие,което изисква време.
Важното е да действате СЕГА, защото светът се променя бързо и не чака никой да се събуди!

Пожелавам Ви прекрасен ден и знам, че ще вземете правилното решение, като се свържете с нас! :)

За тези, които търсят като следващ етап в професионалната си кариера фирма, в която ще получат коректност, развитие, вдъхновение, разгръщане на пълния си личностен потенциал и прекрасна работна среда това е мястото за Вас!

Нашите клиенти са приятели, колектива е семейство - тук слуховете и интригите не виреят.
Работата в фирмата е динамична, интересна и забавна, но разбира се ориентирана към добри резултати и растеж.

Гарантирам, че всеки служител, независимо дали е настоящ или бивш, е придобил безценни знания и опит.

Добър ден дами и вие господа.
Интересно е как хората, които не познават Марк и дейността на компанията прилагат не потвърдени лоши МНЕНИЯ, а тези които са запознати показват положителни факти.
Нека бъдем обективни и погледнем реално над нещата.
Ето един факт след като се запознах с Марк Де Турк бях най обикновен фирмаджия, постоянно в дългове и понякога във възходи.
Нямах никакво време, работех по 16 часа на ден. Когато имах пари нямах време, когато имах време нямах пари.
Или както обичаме да казваме бях си добре- Горе-Долу.
Тогава работех като всички за ПАРИ. И съответно бизнесът притежаваше мен.
ЕДНА ГОДИНА ПО-КЪСНО АЗ ВЪРВЯ САМО НА ГОРЕ И ПАРИТЕ РАБОТЯТ ЗА МЕН.
ТОЧНО ТАКА АЗ Притежавам БИЗНЕСА И ПАРИТЕ РАБОТЯТ ЗА МЕН.
Преди да провалите или досъсипете живота си с негативни мнения, проверете фактите.
Желая ви да имате време да живеете!!!

Хубаво е да се мисли преди да се пише! Ако беше секта, щяха да приемат всички там, но тъй като не приемат който и да е на работа, явно фирмата си е сериознa. Но още по-явно е, че куцо и сакато се прави на разбирач. Ами използвайте ги тези глави, не са само за украса. Предполагам, че анонимния дори не си е общувал с тази фирма, но коментира.

Като дългогодишен служител във фирмата бих могла да кажа, че това, което получавам от работата си, са възможността да допринасям за положителната промяна в България. Всеки може да говори и пише каквото поиска, но действията и резултатите са най-важни.

В последните 6 години в Маркдетурк и Ко израстах и като човек, и като професионалист, имах и продължавам да имам възможността да съм част промяната, която искам да виждам в нашата среда!

Our company is delivering services helping businesses and people to be more efficient and successful.

To do so, we have a management system giving results consistently.

Why ? Because entrepreneurs and workers start to really look and understand for themselves and they have the right tools to make things go right.

Thus the correct question to raise is: is it working ? Most important: is it helping ?
From the many testimonies and results obtained, we can say yes. And in my personal experience, the results are way beyond what I was hoping for.

Working in the company helped me, and still does, to better help others which gives me a huge satisfaction.

It is a challenge, true ! But what is better than really helping others ?!

Monique De Clerck

Здравейте, уважаеми Анонимен!

Бих искала да споделя моят личен опит като човек, работещ във фирма Марк де Турк и Ко.

Знанието, което се предоставя в тази фирма е безценно, както за личностното, така и за професионалното израстване на човек и всъщност това е нашата основна дейност.

Всеки уважаващ себе си човек, когато прави нещо използва факти, а не мнения, защото право на мнение има всеки, но да говориш без факти не е сериозно.

Много е хубаво да имаме богат набор от думи в речника си, но е добре да знаем значението им преди да ги използваме.

В тази връзка, господин / госпожо Анонимен, моля да разберете дефиницията на думите, които използвате, също каква е разликата между факти и мнения!

С уважение,
Михаела Василева!

Dear Mr. / Mrs. Anonimous,

Marck de Turck and Co is since 25 years providing solutions to managers worldwide.
In Bulgaria we helped more than 5800 managers and 200 000 students.
Our company uses indeed the Hubbard Managmend System as its main source of information which was created by Mr. L.R. Hubbard who is also the founder of Scientology.
But we also use other information sources depending on how much they give results.
Our clients know this very well, so there nothing hidden.
I have respect for the Troyans and I would never play the game that the Greek did with their horse.
I think by not giving your name you are a Troyan horse.
Our company follows the European laws of nondescrimination towards race, sex, reliogion, etc. Different staff in our company have different religion. We don't discuss this.
Concerning Scientology itself, it is the fastest, expanding, possitive philosophy worlodwide today.
Naturally some клюкарки spread out negative opinions without knowing the real facts. Real facts can be found on www.scintology.tv
Wishing one day Mr. /Mrr. Anonimous to see your face to help you to see the truth.

Marc de Turck