Сапир България / ТИС ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Доло - Стопански двор&markers=София,ул. Доло - Стопански двор

Сапир България / ТИС ООД

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Виждам че тоста отдавна не е писано за фирмата, ще ви споделя и моето мнение. Фирмата е вече Сапир България ЕООД с. Требич ул. Доло2 до полето и бившото ТКЗС,с шефове Заза , зет му и дъщеря му, но нещата и политиката в тази фирма се влошиха с пристигането на Заза в Българя значително. Заза (името му е Шалом Бензви) шефа на фирмата само гледа на камерите, обикаля и се чуди с кой да се заяжда все нещо не му е както трябва, непрекъснато прави реформи (разбирай сега така след няколко часа обратното) пречейки на хората които си разбират от работата да си я вършат.Той не цени нито един свой работник дори и тези които бяха там от 20год. Той иска само „работа и работа” (разбирай да си на работното си място, може и нищо да не правиш, но да си там), ако говориш с някой дори по работа значи правите завера срешу него. За хората във склада какво да кажа там всеки е за всичко няма позиции, хората никога не стигат и за Заза никой не става за нищо. Заза е от този тип хора, които си мислят, че "знаят, могат и разбират от всичко". Нали се сещата че такова животно няма. За последната 2020 година успя да изгони от фирмата, всички които можеха и знаеха да работят. Избягаха му: Съдружниците, външни и вътрешни търговци, сервизни специалисти, квалифицираните технологични и складови работници, логистици и т.н. и то в срок за около 2 месеца, над 15 човека. Останаха (с малки изключения) хората с ниска квалификация или малко стаж във фирмата, но най-лошото е че не остана и кой да им предаде спецификата на работата. Единственото хубаво в тази фирма беше само това че всички като колектив бяха единни но вече не са там. Работех във фирмата близо 5 години повечето от които Заза беше в чужбина и не можеше да се бърка в работата на хората и фирмата. И до момента подържам връзка с бивши и настоящи служители в нея. Радвам се че напуснах на време (точно когато Заза се завърна в България) и не работя вече там, а се заех със собствен бизнес. Може да постъпите на работа там, но се боя че ще си загубите времето и не вярвайте на обещанията за заплати и повишения. Успех.

Гледам пак търсят QA manual. Бях се пробвал при тях, обещаха обратна връзка, ама някой друг път. Интересно ми е дали разширяват екипа или просто им бягат хора.

Винаги съм си мислил, колко ли трябва да си вярваш на написаното, за да си анонимен. Липсата на аргументи, и изобилието на нападки, обаче са безспорни. Няколко неща:

1. В тази компания, поне откакто аз съм тук - се работи по правилата. И те са за всички.
2. Служителите получават повече отговорности - когато Могат и Искат.
3. Заплатите са в средната линия на заплатите в този сектор, с коректно изплащане и осигуровки.
4. И вместо да коментираме привичките на управителите, нека бъдем конкретни и аргументирани.

Всички, които работят съвестно и със сърце и разум тук - са добре дошли!

По-малко пишете, и повече доказвайте себе си!

Този г-н Джамбазов е доста не сериозен,каза че обядва и ще се обади но не се обади и ме лъже три дни за работа имал среща ,обядвал и така на татък това ли е отношението към хората питам нали ядете с наще пари много си не сериозен господине -директоре ......................не ви ли е срам

Виждам че тоста отдавна не е писано за фирмата, ще ви споделя моето мнение. Фирмата е вече Сапир България, но нещата и политиката в тази фирма са едни и същи. Назначават те за едно, а после ставаш всичко. Заза шефа на фирмата само обикаля и се чуди с кой да се заяжда все нещо не му е както трябва ужасно се радвам, че няма да работя повече там този човек не цени нито един свой работник дори и тези които са там от 15год. Той иска само работа и работа ако говориш с някой дори по работа значи си приказвате вицове така ги вижда нещата, а хората във склада какво да ви кажа там всеки е за всичко няма позиции, хората никога не стигат и за Заза никой не става. Единственото в тази фирма е само това че всички като колектив са единни.Не почвай те там ще си загубите времето, не вярвайте на обещанията за повишение има хора по 15г.и заплатите не са им мръдна ли. Успех.

Работих във фирмата 1 година и 4 месеца, не съм имал забавяне или не изплащане на заплата. Финасовите ни взаимотношения бяха отлични. Държат на нормални неща. Работното време да се спазва, правилника за вътрешния ред и почивките. Напуснах с 30 дни предизвестие, бяха коректни.

Здравейте, давам мнение за фирмата като бивш служител, който я осъди. Изключително некоректни, но ако се стигне до разправа в съда - спокойто, достатъчно некомпетентни са и със сигурност правото ще е на ваша страна, защото ги мързи да гледат и да четат Кодекса на труда. :)
В крайна сметка ми платиха всичко, разходиха се до Разград на дело, платиха разноските по него и ме възстановиха на работа. Но ако не ви се минава по този път, по-добре си го спестите.
Пак повтарям НЕКОРЕКТНИ псевдо работодатели и не по-малко НЕКОМПЕТЕНТНИ.

Няма смисъл да работите в тази фирма. Има голямо текучество на песонала. Ако сте подмазвач от огромен мащаб, най-веротно ще се задържите. например, управителя на ТИС обича препечени филийки с нарязани ябълки, а управителя на Ал Фурат назначава само блондинки. Подлъгват хората да напуснат сегашните си работи с обещания за позиция Главен счетоводител, а впоследствие се оказва съвсем различно. Или сам напускаш, или те махат. Цялата фирма се крепи на Киро, понеже единствен той знае китайски, съответно той си прави каквото си поска, никой нищо не може да му каже и собственика Заза най - много се нерви именно на това. Заплатата е от 600 лв до 700 лева, но пак всичко зависи, до колко се подмазваш.