Кол Груп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Александър Малинов 23&markers=София,бул. Александър Малинов 23

Мога да кажа доста за тази фирма. Виждам, че положението там е все същото. Докато им играеш по свирката  си взимаш парите. В момента, в който не им се вписваш в цирка и започват да ти бавят заплатата, за което получаваш абсурдни обяснения. И накрая няма и да си ги получите. Хора не си губете времето и нервите да работите за тази фирма. Единственото, което ще получите е лъжи, подигравки и нерви. Жоро, надявам се един ден, когато и ти и колегите ти станете бивши служители на тази фирма да не сте на моето мнение и наистина да не бъдете измамени, както аз и много други, за което не ми се вярва, но искренно ти го пожелавам. Аз в момента работя за холандска фирма, в която отношението и професионализма е перфектен, заплатите се превеждат на точната дата, всичко се изпълнява до последното условие по договора, усеща се уважение и респект към служителите, постоянно има мотивации за служителите, труда наистина се цени  и когато се върна назад и се сетя за "кол груп" извода ми е колко жалки и смешни са работодателите и изобщо цялото управление на тази фирма ... каквото и да кажа - малко е ... така че проблема не е, че не съм имала необходимите качества, защото явно ги имам, оценяват се от хора с много по голямо ниво на професионализъм и в момента се развивам повече от чудесно, така че не се залъгвайте. :) Надявам се да съм помогнала на някой и наистина ви пожелавам добро професионално развитие, което със сигурност няма да намерите в "кол груп". Успех за напред!
Поздрави,
някой

Работя повече от една година във фирмата и всичко е ОК.Няма текучество на хора и екипа е перфектен . Предишното писание е ясно че не е от бивш наш служител видно е , но лошотията ходи по хората а и ги настига.

Някой би ли могъл да сподели какво точно представлява заплащането,работното време,отношението към персонала и други подобни подробности,които един кандидат би било хубаво да знае предваритено от малко по-обективен източник =)

Към настоящия момент всичко е ток. Заплата между 700 и 1000. Само че трябва да имаш необходимите качества, за да те одобрят.

Към днешна дата някой може ли да ми каже отзиви за фирмата??

Нямя как да знаеш приятелю че точно от нашият кол център са ти звъняли тъи като това нещо операторите не го казват те работят по задание на поръчителя , а и кол центровете в БГ са много. С поздрави ...

Ето ви един куриоз. Вчера Кол Груп са пуснали обява че търсят "Оператор на телефон" двоумих се дали да си пусна документите.
Днес  видях обявата и като по чудо ми се обаждат от същата фирма да ме офертират като "лоялен" клиент на Виваком и да кажа заветното "ДА" което е равностойно на подписан договор. Момичето беше културно и за съжаление досадно /трябва да каже шаблона от реплики/. Ами Не Не и Не. Дори условията на работа да са отлични работата е гадна и неблагодарна. Кол Груп благодаря че ми звъннахте ... за малко да си подам документите :-)

ДО ЯДОСАНАТА !!!! знаеме за теб скъпа коя си и за к'во се бориш , недей да пишеш глупости заради това че имаш там едни претенции , не е редно щото не работиш отдавна във фирмата и не си наясно . В момента в този офис се работи перфектно и всички сме доволни , супер екип сме и реклама няма да си правим не ни е нужна .

Нищо подобно. Как ще си върне тази фирма доброто име? Предполагам, че някой е налял акъл на новият й шеф? Новият й шеф, който си е същият стар, но изкъпан в реката Йордан и сега се прави на праведен. Няма никаква конкретна ставка относно заплатите, чували ли сте за въпросното маржово заплащане? А знаете ли, че в момента работят само двама души (мъже), останалото са три жени? И не те осигуряват на твърда заплата, няма такъв договор по закон, който е в "ущърб" на работодателя! Работна атмосфера - смях в кавичики. Съветвам Ви, драги млади и работливи хора, не ходете там! Никой няма да Ви плати. Никой не е коректен в БГ, особено в частният сектор, всеки си прави каквото иска, но поне да Ви плащат за това, а тук никой нищо не плаща, е има ли смисъл да се работи ангария? Питам!

Добър ден!Интересува ме каква е основната заплата,работното време и дали има промени във фирмата наистина?Моля за актуална информация!Благодаря!