Кол Груп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Александър Малинов 23&markers=София,бул. Александър Малинов 23

Митко,Миткооо олигофрен смешен,пиши си колкото искаш мнения,истината я знаем всички тъпи сте и ограничени,лъжете и не плащате,сдухвате хората и ги експлоатирате,нагли сте а ти си най-големия клоун,който съм срещал,чудя се как сте оцеляли до сега като фирма?

Здравейте на всички!
Радвам се, че имам възможност да споделя с Вас моето преживяване във фирмата.
Тъй като съм студент, си търсих позиция на половин работен ден, за да мога да съчетавам едновременно университет и работа. Истината е, че преминах през повече от 10 интервюта на различни места, докато не ме поканиха в Кол Груп. Локацията на офиса беше изключително удобна - на 10 мин от метрост. Ал. Малинов и автобусна спирка точно пред сградата. Там ме посрещна Митко, който съвсем спокойно ми обясни какви са условията за съответната позиция, а най-хубавото, което разбрах, беше, че има обучение, след което можеш да прецениш дали реално искаш да заемеш съответната длъжност или да се откажеш. Обучението ми траеше точно 4 дни, в които трябваше да слушам разговори на останалите агенти, за да придобия по-ясна представа за това, което ми предстои.
Започнах работа на 5-тия ден (средата на февруари), подписахме трудов договор, с условията, за които се бяхме разбрали. Тук е момента да Ви споделя, че работата никак не беше лесна и не бих казал, че е за всеки, тъй като се изискват доста умения и познания в сферата на търговията. Както всяко начало и моето беше трудно. Правих много грешки, не успявах да наваксам със сделките, но истината е, че през ЦЯЛОТО ВРЕМЕ до мен стоеше Ради - един прекрасен човек, който нито веднъж не ми повиши тон, нито веднъж не ми се разкрещя, а напротив - ВИНАГИ МИ ПОМАГАШЕ И МИ ДАВАШЕ СЪВЕТИ КАК ДА ПОСТЪПЯ В ОПРЕДЕЛЕНАТА СИТУАЦИЯ. Усмихната, чаровна и добронамерена, Ради се държеше човешки със всеки един от агентите в офиса. Благодаря ти за всичко!
От друга страна, колегите във фирмата бяха изключително приятелски настроени, готови да ти помогнат във всяка една ситуация. Благодаря Ви, колеги!
Работих в Кол Груп 2 месеца и половина и напуснах не защото не харесвах работата или колегите, а защото ми предстоеше пътуване в чужбина.
Заплащането винаги беше точно и заплатите се превеждаха навреме, не съм имал проблеми с парите. Нямах проблеми и с документите за освобождаване - всичко стана много бързо и безпроблемно.
Към всички бъдещи кандидати - опитайте, работата е динамична, интересна, със сигурност ще ви даде умения, които ще може да използвате във вашето бъщете.
Към Кол Груп и г-жа Силвия Динева - благодаря Ви, още веднъж, че имах възможността да работя във вашата фирма, макар и за кратко. Благодаря Ви, че бяхте изрядни и коректни с мен, оценявам го!
Благодаря и на теб, че прочете моето ревю за фирмата, желая ти много успех!

Работата е ужасна,напрежение, лъжат хората да не говорим за постоянните заплахи за изгонване. Близо два месеца работих там и постоянно слушах само как се заплашват хората,че ще ги гонят ако не си достигат целите,голямата работа за заплата от 500-600лв! Съжалявам,че си изгубих времето!

Фирмата е сбирщина неграмотни и глупави хорица,които нямат никакво образование(събирани от дърво и камък)! Обучението е пълна пародия и загуба на време.Като за начало обучението трябваше да е 3 дни,но стигна до 10 дни.Под обучение разбирайте- седене 8 часа всеки ден слушайки как се мамят клиенти на А1. Не ги е грижа какво ще научиш,нищо не обясняват.Общо взето не припарвайте там !

Изобщо не си правете труда да ходите дори на интервю, ако имате някакво самоуважение и достойнство. Започват да лъжат още от самата обява. В обявата, за която кандидаствах аз пишеше от 800 до 1100 лева НЕТО, което не отговаря на истината, НЕТОТО е по-малко.
На Господин Интервюиращия ще му кажа само, че тези пари, които предлагате, в нормалните кол центрове ги дават за 4 часа, така че не беше нужно няколко пъти да ми пожелава иронично "успех в намирането на мечтаната от мен работа", защото със сигурност има много фирми, които предлагат доста по-добри условия от вашите.

Работа без договор, никакво отношение. Недопустимо е да се работи където и да било няколко седмици без договор. Това е липса на всякакъв вид отношение към работниците, но поне като поработите някакво време без никакъв договор ще се усетите, че там не е мястото Ви. Недопустимо е й за мен, да се чака по 30 минути за интервю, при све че ръководителите пият кафенце. Още в начаото усетих липса на уважение,което за няколко седмици се потвърди. Незнам каква е тяхната политика, но ако сте сериозен и коректен кандидат, не си губете времето с несериозни работодатели.

Тъпи олигофрени!!! Днес отидох на интервю за работа и след 20 минути чакане си тръгнах. Не си губете времето с несериозни и некоординирани хора ...

Страшни олигофрени не се лъжете по тия фълшиви мнения дето те сами са си ги писали.Тия нямат нужда от кадри и хора,които да си стигат таргета,тия имат нужда от тъпаци за по месец два ,да ги сринат психически и да не им платят.Съжалявам,че си загубих времето с тия измекяри.

Здравейте, работих няколко месеца в Кол Груп. Местоположението на офиса е близо до метрото, което беше удобно за мен. Сградата е нова, има места за хранене в района, офиса е модерен с климатици, като атмосфера е приятно - мирише на ново, казвам го защото на други места, където съм работил не е така.
Като заплащане мога да кажа, че има основна заплата и ваучер за храна, а бонуса е колкото си направиш. В други колцентрове където съм работил няма дори и ваучер за храна. Бонуса зависи от това какви сделки правиш, както навсякъде - ако работиш, ще имаш и бонус. Имало е забавяне на заплатата, но това се получава рядко, все пак колцентъра обслужва мобилен оператор, не работи за себе си.
Като работно време е добре - понеделник до петък от 09:30 до 18:30 часа., почива се събота и неделя и на всички празници. Според мен работата там е полезна за млади хора, които нямат голям опит, все пак от някъде трябва да се започне.
Ради и Митко са мениджърите там - млади и приятни хора, там са от самото начало. Не мога да кажа нещо лошо за тях. Като цяло тяхното отношение е било добро към мен. Имало е неща който да не ми харесват, но това го има навсякъде - колеги, които не си вършат работата и т.н., но затова както казах има бонус :)

Успех на всички :)

Работих там кратко. Научих доста. Даде ми добър старт. Благодаря на Митко и Ради, че ми помагаха и ме насочваха. Това беше хубавото, че винаги, ВИНАГИ на всеки мой въпрос беше отговаряно максимално изчерпателно. Никога не се е случвало да ми кажат: "ами оправяй се сама" или да ме игнорират. Никога. Разбира се, че не е работа за цял живот, но ще ви даде добър старт, има какво да научите. Не ви пречи да опитате.

Желая успех на всеки решил да опита!