Кол Груп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Александър Малинов 23&markers=София,бул. Александър Малинов 23

Не си губете времето дори да ходите на интервю.
Миналата седмица бях на така нареченото обучение.Само загуба на време.В началото се обещава едно,след това се оказва съвсем друго.Добре,че не си загубих и последния ден от седмицата-в петък просто не отидох,защото нямаше смисъл.Не желая извинение за изгубеното време,просто Ви поздравявам от най-красивата планина в България!

Безумно място! Единственото реално нещо е местоположението на офиса, всипко друго са лъжи! Обупение 5 дни, което не се заплаща. Подписвсте договор след 2 дни, след като вече работите. Значи поне 7 дни, които няма да ви се платят. Заплата малко над 600лв, а уж е поне 700лв. Взимат се купони за храна 60лв, които всъщност не ти ги дават, уж другият месец, другият месец казват същото. Карат те да лъжел хората по телефона с идеята да приемат първата ти оферта, която е най-скъпа. Ако имаш въпрос към колеги не можеш да го дададеш, а ръководителите все са в една зала в която само си говорят и смеят.
Единствената фирма в която шефове имат собствена кухня, собствена тоалетна, който са забранени за ползване от другите. 60 човека имат хладилник с 2 рафта, микровълнова и мивка, както и 2 тоалетни. Ако ставаш от стола по време на работа ти правят забележка, независимо защо си станал. Ако препоръчаш някой веднага полупаваш бонус, които се удържат явно от заплатата на човека. На всеки 30-60 мин ти се дава зор постоянно мейли как ще те изгонят, как трябва да работиш още и още, а реално не са те обучили.. Най-кофти мястото на което съм била. Забраняват на колегите да си говорят, не може да вдигнеш личния си тел дори да е спешно. Не се лъжете!
Забележете че в този сайт това е единствената фирма, чийто представител пише, за да защитава. Това говори много. Бъдете умни, не губене врвме и пари започвайки работа е КолГруп. Неуважават служителите си, заплашват постоянни с изгонване, ако имате въпроси или нужда от съдействие няма кой да попитате. Ме полупавате ваучери за храна, нито обещана заплата. Обучение което не се заплаща. Подписвате договор след като работите 2-3 дни уж после ще ви се платят на ръка, но това не се случва.
Всяка седмица има поне по 5 нови служителя. Всеки месец поне 10-15 понякога повече се махат от там. Има макс 5 човек който са на повече от 6 месеца.

На вниманието на г-н Койчев,

Здравейте г-н Калоян Койчев,

Всяко мнение е от изключително важно значение за нас. Запознахме се с написаното от Вас, за което ще отбележа, че:

1 - Служител с това име не е имало при нас!
2 - Няма как да има само положителни или отрицателни мнения. Всеки човек, има право на мнение! За обучението, което на Вас не е допаднало под някаква форма, фирмата не носи отговорност. Това е фирмена политика и утвърден стандарт за повечето фирми в бранша.
3 - Все още нашата фирма не разполага със собствена зала за фитнес тренировки, затова, предполагам, че бъркате фирмите :)

4 - Коментари, цитиращи насилие като бомби и камикадзета, може да използвате във видео игри.
5 - Фирмата ни е с утвърдено име и никога не е излъга служител или клиент. Иначе ако е така досега нямаше да се развиваме и да работим толкова добре!
6 - По отношение на спестяванията Ви, фирмата ни не носи отговорност за Ваши лични средства или как ги употребявате. Това е Ваше решение и не виждаме нищо общо с това.

Силно се надяваме, че ще намерите това, което търсите, но с повече търпение, разбиране и екипна работа!

На добър път!

Здравейте.Не припарвайте в тази фирма.Загубих 250 лв. за разходи от личните си спестявания.Интервюто мога да го проведа с комшията на по ракия.Обучението е под всякаква критика,заплащането също.Една фитнес зала само краси обстановката на CALL GROUP,докато си пиете кафето с цигара(ако пиете кафе и пушите де).Кьоравата и гологлавия могат да го д***т !Не си губете времето хора.Единственото решение е да се постави атомна бомба или някое камикадзе да се взриви при видите ли..Уж чисто новите им лап топи на DELL,докато ви обучават(ако мога да го нарека обучение как да излъжете хората за 1лв в полза на А1.Поздрави

Здравейте,работя в Кол Груп от средата на м.Декември 2019г.След кандидатстване по обявата бях поканена на интервю.Проведе го Евгени, един от мениджърите на фирмата, изключителен професионалист и много любезен човек! След като бях одобрена,още на следващия ден започна обучение, което при мен беше в съкратен вариант, тъй като съм с опит и идвах от друг кол център.Работих 2 дни след което излязохме в почивка по случай Коледните празници.Веднага след тях получих трудов договор, без нито ден забавяне. Запознах се с колегите,както и с Роси и Ради, другите ни мениджъри. Винаги всички са отзивчиви,позитивни, проявяват разбиране във всяко едно отношение.Благодаря на Ради, която винаги е насреща, винаги е усмихната и лъчезарна и зарежда с положителна енергия,както и за търпението и към всички нас, дори , когато я вбесяваме,а ние го правим, макар и несъзнателно. Относно заплащането,нито веднъж,за тези 3 месеца не е имало нито ден забавяне,получавам до стотинка, заплата, която ми е обещана на интервюто, ваучерите за храна, бонус,ако си го направя, разбира се :) Та като цяло, злобните коментари, които чета по адрес на Митко и управата на фирмата, някак си мили дами и господа просто не ми се връзват! За хората, които са проявили интерес към Кол Груп и са решили да кандидатстват за работа при нас ще кажа само едно,не се колебайте приятели! Ще попаднете на екип от изключителни професионалисти в лицето на мениджърите и ще бъдете ценени и уважавани, както като служители,така и като хора и личности.Успех на всички, решили да се присъединят към екипът ни,а на останалите мога само да кажа,не бъдете злобни и не винете други хора,за вашите несполуки.

Колко сте жалки цялата ви управа и като цяло мижавата фирмичка дето Митко Цървула се изживява като най-великия Джудженцето тъпо

Представяте ли си ако имаше един такъв форум работодателите да пишат за служителите, такива дребни душици като много знаещите тук дали някъде щяха да ги наемат на работа.... Като сте анонимни сте много силни. Защо не си кажете кои сте де, какво не ви е платено, потърсете си го по каналния ред, с какво сте гърчени, измамени и каквото там пишете тук. Горките ние, които работим, толкова ли сме недъгави та седим в тази "ужасна фирма" и "търпим" всичко това. Ако някой намери перфектното работно място нека да сигнализира ще дойдем и ние! Ххахахах.

Митко,Миткооо олигофрен смешен,пиши си колкото искаш мнения,истината я знаем всички тъпи сте и ограничени,лъжете и не плащате,сдухвате хората и ги експлоатирате,нагли сте а ти си най-големия клоун,който съм срещал,чудя се как сте оцеляли до сега като фирма?

Здравейте на всички!
Радвам се, че имам възможност да споделя с Вас моето преживяване във фирмата.
Тъй като съм студент, си търсих позиция на половин работен ден, за да мога да съчетавам едновременно университет и работа. Истината е, че преминах през повече от 10 интервюта на различни места, докато не ме поканиха в Кол Груп. Локацията на офиса беше изключително удобна - на 10 мин от метрост. Ал. Малинов и автобусна спирка точно пред сградата. Там ме посрещна Митко, който съвсем спокойно ми обясни какви са условията за съответната позиция, а най-хубавото, което разбрах, беше, че има обучение, след което можеш да прецениш дали реално искаш да заемеш съответната длъжност или да се откажеш. Обучението ми траеше точно 4 дни, в които трябваше да слушам разговори на останалите агенти, за да придобия по-ясна представа за това, което ми предстои.
Започнах работа на 5-тия ден (средата на февруари), подписахме трудов договор, с условията, за които се бяхме разбрали. Тук е момента да Ви споделя, че работата никак не беше лесна и не бих казал, че е за всеки, тъй като се изискват доста умения и познания в сферата на търговията. Както всяко начало и моето беше трудно. Правих много грешки, не успявах да наваксам със сделките, но истината е, че през ЦЯЛОТО ВРЕМЕ до мен стоеше Ради - един прекрасен човек, който нито веднъж не ми повиши тон, нито веднъж не ми се разкрещя, а напротив - ВИНАГИ МИ ПОМАГАШЕ И МИ ДАВАШЕ СЪВЕТИ КАК ДА ПОСТЪПЯ В ОПРЕДЕЛЕНАТА СИТУАЦИЯ. Усмихната, чаровна и добронамерена, Ради се държеше човешки със всеки един от агентите в офиса. Благодаря ти за всичко!
От друга страна, колегите във фирмата бяха изключително приятелски настроени, готови да ти помогнат във всяка една ситуация. Благодаря Ви, колеги!
Работих в Кол Груп 2 месеца и половина и напуснах не защото не харесвах работата или колегите, а защото ми предстоеше пътуване в чужбина.
Заплащането винаги беше точно и заплатите се превеждаха навреме, не съм имал проблеми с парите. Нямах проблеми и с документите за освобождаване - всичко стана много бързо и безпроблемно.
Към всички бъдещи кандидати - опитайте, работата е динамична, интересна, със сигурност ще ви даде умения, които ще може да използвате във вашето бъщете.
Към Кол Груп и г-жа Силвия Динева - благодаря Ви, още веднъж, че имах възможността да работя във вашата фирма, макар и за кратко. Благодаря Ви, че бяхте изрядни и коректни с мен, оценявам го!
Благодаря и на теб, че прочете моето ревю за фирмата, желая ти много успех!

Работата е ужасна,напрежение, лъжат хората да не говорим за постоянните заплахи за изгонване. Близо два месеца работих там и постоянно слушах само как се заплашват хората,че ще ги гонят ако не си достигат целите,голямата работа за заплата от 500-600лв! Съжалявам,че си изгубих времето!