Кол Груп https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Александър Малинов 23&markers=София,бул. Александър Малинов 23

Здравейте,работя в Кол Груп от средата на м.Декември 2019г.След кандидатстване по обявата бях поканена на интервю.Проведе го Евгени, един от мениджърите на фирмата, изключителен професионалист и много любезен човек! След като бях одобрена,още на следващия ден започна обучение, което при мен беше в съкратен вариант, тъй като съм с опит и идвах от друг кол център.Работих 2 дни след което излязохме в почивка по случай Коледните празници.Веднага след тях получих трудов договор, без нито ден забавяне. Запознах се с колегите,както и с Роси и Ради, другите ни мениджъри. Винаги всички са отзивчиви,позитивни, проявяват разбиране във всяко едно отношение.Благодаря на Ради, която винаги е насреща, винаги е усмихната и лъчезарна и зарежда с положителна енергия,както и за търпението и към всички нас, дори , когато я вбесяваме,а ние го правим, макар и несъзнателно. Относно заплащането,нито веднъж,за тези 3 месеца не е имало нито ден забавяне,получавам до стотинка, заплата, която ми е обещана на интервюто, ваучерите за храна, бонус,ако си го направя, разбира се :) Та като цяло, злобните коментари, които чета по адрес на Митко и управата на фирмата, някак си мили дами и господа просто не ми се връзват! За хората, които са проявили интерес към Кол Груп и са решили да кандидатстват за работа при нас ще кажа само едно,не се колебайте приятели! Ще попаднете на екип от изключителни професионалисти в лицето на мениджърите и ще бъдете ценени и уважавани, както като служители,така и като хора и личности.Успех на всички, решили да се присъединят към екипът ни,а на останалите мога само да кажа,не бъдете злобни и не винете други хора,за вашите несполуки.

Колко сте жалки цялата ви управа и като цяло мижавата фирмичка дето Митко Цървула се изживява като най-великия Джудженцето тъпо

Представяте ли си ако имаше един такъв форум работодателите да пишат за служителите, такива дребни душици като много знаещите тук дали някъде щяха да ги наемат на работа.... Като сте анонимни сте много силни. Защо не си кажете кои сте де, какво не ви е платено, потърсете си го по каналния ред, с какво сте гърчени, измамени и каквото там пишете тук. Горките ние, които работим, толкова ли сме недъгави та седим в тази "ужасна фирма" и "търпим" всичко това. Ако някой намери перфектното работно място нека да сигнализира ще дойдем и ние! Ххахахах.

Митко,Миткооо олигофрен смешен,пиши си колкото искаш мнения,истината я знаем всички тъпи сте и ограничени,лъжете и не плащате,сдухвате хората и ги експлоатирате,нагли сте а ти си най-големия клоун,който съм срещал,чудя се как сте оцеляли до сега като фирма?

Здравейте на всички!
Радвам се, че имам възможност да споделя с Вас моето преживяване във фирмата.
Тъй като съм студент, си търсих позиция на половин работен ден, за да мога да съчетавам едновременно университет и работа. Истината е, че преминах през повече от 10 интервюта на различни места, докато не ме поканиха в Кол Груп. Локацията на офиса беше изключително удобна - на 10 мин от метрост. Ал. Малинов и автобусна спирка точно пред сградата. Там ме посрещна Митко, който съвсем спокойно ми обясни какви са условията за съответната позиция, а най-хубавото, което разбрах, беше, че има обучение, след което можеш да прецениш дали реално искаш да заемеш съответната длъжност или да се откажеш. Обучението ми траеше точно 4 дни, в които трябваше да слушам разговори на останалите агенти, за да придобия по-ясна представа за това, което ми предстои.
Започнах работа на 5-тия ден (средата на февруари), подписахме трудов договор, с условията, за които се бяхме разбрали. Тук е момента да Ви споделя, че работата никак не беше лесна и не бих казал, че е за всеки, тъй като се изискват доста умения и познания в сферата на търговията. Както всяко начало и моето беше трудно. Правих много грешки, не успявах да наваксам със сделките, но истината е, че през ЦЯЛОТО ВРЕМЕ до мен стоеше Ради - един прекрасен човек, който нито веднъж не ми повиши тон, нито веднъж не ми се разкрещя, а напротив - ВИНАГИ МИ ПОМАГАШЕ И МИ ДАВАШЕ СЪВЕТИ КАК ДА ПОСТЪПЯ В ОПРЕДЕЛЕНАТА СИТУАЦИЯ. Усмихната, чаровна и добронамерена, Ради се държеше човешки със всеки един от агентите в офиса. Благодаря ти за всичко!
От друга страна, колегите във фирмата бяха изключително приятелски настроени, готови да ти помогнат във всяка една ситуация. Благодаря Ви, колеги!
Работих в Кол Груп 2 месеца и половина и напуснах не защото не харесвах работата или колегите, а защото ми предстоеше пътуване в чужбина.
Заплащането винаги беше точно и заплатите се превеждаха навреме, не съм имал проблеми с парите. Нямах проблеми и с документите за освобождаване - всичко стана много бързо и безпроблемно.
Към всички бъдещи кандидати - опитайте, работата е динамична, интересна, със сигурност ще ви даде умения, които ще може да използвате във вашето бъщете.
Към Кол Груп и г-жа Силвия Динева - благодаря Ви, още веднъж, че имах възможността да работя във вашата фирма, макар и за кратко. Благодаря Ви, че бяхте изрядни и коректни с мен, оценявам го!
Благодаря и на теб, че прочете моето ревю за фирмата, желая ти много успех!

Работата е ужасна,напрежение, лъжат хората да не говорим за постоянните заплахи за изгонване. Близо два месеца работих там и постоянно слушах само как се заплашват хората,че ще ги гонят ако не си достигат целите,голямата работа за заплата от 500-600лв! Съжалявам,че си изгубих времето!

Фирмата е сбирщина неграмотни и глупави хорица,които нямат никакво образование(събирани от дърво и камък)! Обучението е пълна пародия и загуба на време.Като за начало обучението трябваше да е 3 дни,но стигна до 10 дни.Под обучение разбирайте- седене 8 часа всеки ден слушайки как се мамят клиенти на А1. Не ги е грижа какво ще научиш,нищо не обясняват.Общо взето не припарвайте там !

Изобщо не си правете труда да ходите дори на интервю, ако имате някакво самоуважение и достойнство. Започват да лъжат още от самата обява. В обявата, за която кандидаствах аз пишеше от 800 до 1100 лева НЕТО, което не отговаря на истината, НЕТОТО е по-малко.
На Господин Интервюиращия ще му кажа само, че тези пари, които предлагате, в нормалните кол центрове ги дават за 4 часа, така че не беше нужно няколко пъти да ми пожелава иронично "успех в намирането на мечтаната от мен работа", защото със сигурност има много фирми, които предлагат доста по-добри условия от вашите.

Работа без договор, никакво отношение. Недопустимо е да се работи където и да било няколко седмици без договор. Това е липса на всякакъв вид отношение към работниците, но поне като поработите някакво време без никакъв договор ще се усетите, че там не е мястото Ви. Недопустимо е й за мен, да се чака по 30 минути за интервю, при све че ръководителите пият кафенце. Още в начаото усетих липса на уважение,което за няколко седмици се потвърди. Незнам каква е тяхната политика, но ако сте сериозен и коректен кандидат, не си губете времето с несериозни работодатели.

Тъпи олигофрени!!! Днес отидох на интервю за работа и след 20 минути чакане си тръгнах. Не си губете времето с несериозни и некоординирани хора ...