АГРОПОЛИХИМ АД /img/frontend/nomap.png"

АГРОПОЛИХИМ АД

Бих искала да кажа, че Агрополихим АД е най-добрият работодател, при който съм работила до момента (в сравнение с едни от най-големите ИТ фирми във Варна). Да бъда част от Финансова Дирекция ми даде не само професионален опит, но и много положителни емоции. Определено фирмата, отдела и хората в него си заслужават на 100%!

Относно заплащането - напълно в съответствие с квалификацията и личностните качества на кандидата, както и пазара на труда, разбира се.

Има и социални придобивки: храна, транспорт, ваучери, 13-та заплата, годишен бонус, месечни суми за наем и чужд език, обучения. Все неща, които не много работодатели предлагат.

Във връзка с отношението - всеки се отнася към теб така, както и ти към него. Аз никога не съм имала проблеми с лошо отношение.

Агрополихим е работодател, който си заслужава. Учиш се и се развиваш без краен стрес (типичен за много други работодатели), срещу справедливо заплащане и много социални придобивки в приятна атмосфера.

Успех на всички кандидатсващи!

Господинът който твърди че няма заплата по-ниска от 1000лв. Свалете си розовите очила, и си извадете главата от ... Явно сте от парашутистите които са назначени през последната година с незаслужено високи заплати, а по цял ден пиете кафета и празнословите с блондинките. Всичките ми колеги (всички до един) са със заплати между 800 и 900лв. Има много свободни места, но кандидати НЯМА. Последният случай от преди 1 седмица, млад колега започна, след като са го излъгали че ще получава 1200лв чисто (а не бруто), а релано ще получава 750лв. чисто. Момчето работи 1(един) ден и напусна, каза че няма как да издържа семейство с подобна "социална помощ" като има да плаща 400лв квартира, и 150лв ток.

Това не е публичен чат! Тук се публикуват мнения, а не обяснения в любов и омраза.
Най добре си разменете контактите и си уточнявайте кой на кого какъв е.

Въпрос към последния пост.
Бихте ли коментирали тъй пламено и подробно заплатите за обавените към момента свободни позиции на сайта на Агрополихим АД със следните длъжности:

1.Електромонтьор
2.Електромонтьор-Дежурен
3.Механизатор

Стартово и подробно моля, за да видим кой кум, кой брат, кой на Гергана Колева сват?

Явно сте доста запознати в материята.
Изключая електромонтьор КИП и А, тъй като той няма да е с договор към Агрополихим АД.
Противен случай, всичко написано от Вас ще се приема само за празнословия.

Искам да коментирам предишният пост.
Господина явно иска да злепостави фирмата, и едва ли работи при нас.
1. Заплати от 600-800 лв в Агрополихим няма, това е лъжа. Момчета без никакъв опит започват с 1000+ лв, отделно има куп парични придобивки и 13та заплата и годишен бонус.
2. заплатите на средноквалифицирани работници в производството са 1400-1500 лв като бонусите са отделно. По- квалифицираните вземат над 2000/мес, а инженерите над 2500.
3. Ако има такива които напускат, то те са или изгонени мързеливци или много кадърни, които си намират по добре платена работа в чужбина
4. Не е вярно, че няма кандидати за работа. Напротив, постоянно се търсят връзки за да се уреди някой нов, но това е друга тема....
5. Има много какво да се желае, но това е една от най-стабилните фирми в страната и заплащането и условията са много по добри от това в разни фирми във варна и района. В противен случай едва ли 800 човека щяха да си правят друда да пътуват всеки ден за работа до Девня

Отдавна вече името Агрополихим е синоним на ниска заплата, служителите с голям опит напускат, на тяхно място не идва никой. Ако някой заблуден какндидат се излъже да подаде молба за работа, след интервюто побягва през глава, като чуе начална заплата 6 месеца 600лв, после ще се вдигне на смешните 800лв. Това е положнието, директорите казват "напускайте, на портала чакат много за работа тук", но всъщност половин година вече не могат да намерят и един човек за многото свободни места (с мизерна заплата).

Я проверете оня кавал Камен и оня глупак Ангел от "Склад и Опаковка"от къде имат онези складове с тор...колко камиона минаха без кантар и къде се разтоварваха после.Я ги подгонете вече че станаха с рангове на директори...,самозабравиха се вече...и оная Гергана от Л.С.тая пък е толкова нагла патка...рода на Бербо била и колила и бесила в завода със замах...кифла...добруджанска...с мармалад...

Аз като човек работещ вече 16 години във фирмата мога да споделя само и единствено видяното от мен.На кандидатсващите за работа мога да кажа че нямат шанс ако не са вътрешни,ако не са платили или съблазнили някой,че нямат абсолютно никакъв шанс да започнат в завода.Ако има някой да спори с мене ще посоча с цифри и имена примери от всякакво естество,но държа тогава разговора да не е анонимен да видим на кого му стиска тогава да говори.Ако знаят Директорите какво става зад гърбовете им,ще уволнят половината персонал,кой за злоупотреба със служебно положение,кой за некъдърност.Хората от ЧР са злобни не само към кандидатите за работа.Те не те поглеждат и ако си работник там.За тях си нисша форма на живот
Те са от хай-лайфа.Голямо фръцкане и демонстрация на погнуса спрямо колегите си от производството.Тези новичките от ЧР са с голямо самочувствие и мания за величие.
Ако казвам нещо невярно моля колеги опровергайте ме с факти.
Ако все пак ви вземат на работа,плюсовете са повече от минусите.Работа на смени,редовна заплата,храна,транспорт,ваучери,не толкова тежка физическа дейност,добър колектив...минусите са-отровите които дишаме оставят трайни последици върху организмът ни,неразбиране от ръководния състав на който му плащат добре за да си мълчи,никаква синдикална помощ.
Това е от мен...

Заводът беше продаден някога (може да се проследи от кои политици), срещу мизерно обезщетение на собствениците на земята върху коятое построен. Т.е раздадоха им керлива 3-4 категория земя нагоре около Девня, камениста. Срещу плодородните наноси на Девненското езеро превърнало се в канал. Както и да е шефа ви подарява луксозни коли на приятелката , предполагам вече и на децата си, по поръчка, вие се шматкате в интриги. Има апартаменти в най- престижните квартали на Варна вие гледате поляните на Прахоляново.... хм , с панделка върху колата... дубай... биоферма във врачанско.... биоферма от хора които произвеждат хорове...стана ми сешно.... не се сърдете на шефовете си ,че си влагат парите гивезелъци ....
.сърдете се на продажните си продажните си "политици"

Оставите ли в трудовата си история, имената на фирми "Агрополихим" или "Римакем", се лишавате от шанса да работите на по-добри фирми с по-добри условия на труд, защотото е "обществена" тайна за картела между работодателите в този и подобен бранш, но най-голяма "обществена" тайна, е грозното действие от страна на "собствениците", да звънят на подобни фирми, заплашвайки (предупреждавайки, напомняйки), да НЕ НАЕМАТ техни бивши служители.