феста делфинариум /img/frontend/nomap.png"

феста делфинариум

Бях служител на Делфианариума, през летният сезон на 2014г. Позицията ми бе "разпространител на реклмани материали".
Мога само да изкажа възхищението си, от човека който ме нае тогава Христо Христов. И до днес, по-добър шеф, ако мога да го нарека така, не съм имала. Страхотно и коректно отношение съм видяла както от него, така и от целият персонал на Делфинариума.
Винаги са били изключително коретни във всяко едно отношение, а работата си я бях превърнала в удоволствие. Дните минаваха весело и приятно. Сутрин отивах с усмивка и ентусиазъм на работа, което не бих могла да кажа за други работни позиции на които съм била преди и след това.

Покрай отзивите за друга фирма, попаднах на този сайт и реших, че освен негативни, тук може да се впишат и позитивни коментари, особено когато мястото и хората го заслужават.

да