Електрон Прогрес /img/frontend/nomap.png"

Електрон Прогрес

Тия вярно не обичат да се представят ?!

Поздрави за обективното мнение, Виляна!
Аз направих грешката да кандидатствам там за сервизен инженер! Тъй като бях извън София поговорих по телефона с един чичко, който не пожела да се представи, и който само каза от коя фирма се обажда... Забелязах, че през цялото време ми обясняваше колко важна била работата им, и колко добре трябвало да бъде запознат човека със схемотехниката... Все пак имам около 10 години стаж в областта на електрониката и промишлената автоматика, и явно бяха се впечатлили поне от документите, и разговора поне по телефона вървеше добре. Започнах да им задавам въпроси относно основната заплата, основанието на което ще бъда назначен, поисках да видя как излгежда предварителен трудов договор, извънреден труд заплаща ли се, който винаги се полага в сервизната дейност... Разговорът веднага изгуби дружелюбния си тон, и придоби съвсем друг, който окончателно ме отказа да ходя на интервю.

Тази фирма се занимава с подслушване и следене на служителите си. Не започвайте там, представа нямате в какви каши ще се забъркате и ще се чудите как да се оправяте след това. Тези хора нямат страх от нищо. Мислят, че са много велики и могат да правят, каквото си искат. Имат много връзки и заиграеш ли се с тях можеш да свършиш доста по неприятен начин. Пазете се от тях и не започвайте при тях. Даже и CV не изпращайте, за да не ви гледат и името дори. Настрани от тези. Това са опасни чичковци.

Не звучи ли малко като самореклама?

Пиша своето мнение за тази компания. Тя работи в сферата на комуникациите и ИТ-то. Това е едно прекрасно място, където всеки служител е значима единица от структурата на компанията. Там всеки, който желае има желание и е отишъл наистина да работи и да се развива да вземе максимума от своята кариера. Фирмата е много стабилна и е в сектор, в който винаги ще има бъдеще и съответно работа. Има от време на време временни проблеми, но те са временни, защото ръководството е на изключително високо и компетентно ниво е и ангажирано лично с това всеки служител в компанията да се чувства добре и специален.
Препоръчвам ви компанията, като място за натрупване на професионален опит, където да израстнете, да срещнете истински добри и верни приятели и да бъдете третирани, като равни с равни, независимо от това дали разговаряте с висшия мениджмънт или секретарката.
Фирмата е сертифицирана по множество стандарти, което е гарант за качество и коректност. Заплатите се изплащат винаги навреме, всеки е способен да изяви в пълна степен своите способности и да постигне амбициите си за добро и бързо кариерно развитие.
Там се уволнява рядко, но има съкращения, както и навсякъде другаде в тези трудни икономически условия за компаниите на пазара. Всичко се прави винаги в полза на служителя, който се толерира, като една значима единица от самото си влизане в компанията, момента на напускането и след време дори след прекратен трудов договор хората, които са работили там се толерират по един прекрасен и позитивен начин.
С две думи, ако сте сериозни професионалисти, които знаят какво искат да постигнат в своето кариерно развитие, не ви мързи, искате силно да се развивате, желаете дългосрочна работа, стабилност, лоялно отношение и наистина харесвате сектора, в който работи фирма това е вашето място.