РЕМОТЕКС - РАДНЕВО ЕАД /img/frontend/nomap.png"

РЕМОТЕКС - РАДНЕВО ЕАД

как може такова нещо и вода да си носят работниците ни ма живеем във 18 век това направо си е върха да вземем и да си плащаме по 2 лв. на портала като влиза ме че да ни пуснат да работим иначе няма работа понеже е социално слабо претприятие да му помогнем малко да се избута горкото то (хъъъъъъъъъъъ) аз рева хора то си е за реване

как е възможно една сервитьорка вграда да има работно облекло а тази фирма която по принцип е с етикет да няма работни облекла и да закъсняват заплатите и никой не се трогва каде тази наща европа каде са правата на работниците

che ne davat pari ne davat,che niama drehi niama apak i na vsi4ko otgore i goniat rabotnici koito mogat da rabotiat po dobre ot tiahnite hora ot pernik niamash nikakvi prava za nishto mogat daneti dadat pari v prodaljenie na 45 kalendarni dni no pak ako zakasneesh s 5minuti shte ti vzemat golemiiat bonus koito e okolo 20 do 40 leva v prodaljenie na 6 meseca niama instituciia koiato dani zashtiti i da ima tia e podkupna tova e polojenieto v remotex gr radnevo

maikami raboti tam kato kraniska edni 200 leva vzima zaplata ne i q davat ne im davat zaplata ko mama samo za slava hodi ne im davat ni6to

skapano predpriatie palen ko6mar e tam biagaite hora ne stoite tam lajat vi vseki den 4e vsi4ko ste se opravi a te si palniat djobovite kolkoto mogat.....

Не знам защо трябва да се докарват некъдирни служители от други градове, достатъчно са ни тия тук. Явно там от където идват няма кой да ги наеме на работа, а тук са спуснати парашутисти-тъпи и ограничени, но с връзки.

dosta e zle rabota kolkoto iska6 ...zaplastane nisto vse niama pari i si plastat kogato i na kogoto si iskat.Uslovia na trud pod vsiakakva kritika.

POD VSQKAKVA KPITIKA OTNOSNO ZAPLA6TANE I UVAJENIE KAM PABOTNIKA

ot godini vse edno i su6to v REMOTEKST,nikakvi promeni i nikakvo podobrenie i realizaciq.prenebregvane mnenieto na rabote6tite tam,nedostatu4no zapla6tane za suotvetnata rabota,po4ti ednakvo ot predi godini,pri uslovie 4e vsi4ko se poka4va,ima o6te mnogo ne6ta,koito mogat da budat promeneni.

БЕШЕ МНОГО ХУБАВО ПРЕДПРИЯТИЕ,ДОКАТО БЕШЕ ДЪРЖАВНО.СЕГА Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА.СОЦИАЛНИ ПРИДОБИВКИ-НИКАКВИ.РАБОТНО ОБЛЕКЛО НЕ СА ДАВАЛИ ОТ 3 ГОДИНИ.ЗАПЛАТИТЕ МИЖАВИ,АДМИНИСТРАЦИЯ ОГРОМНА-ПОВЕЧЕ ОТ РАБОТНИЦИТЕ.ПЛАЩАТ КОГАТО СИ ИСКАТ.НЕКОМПЕТЕНТНИ НАЧАЛНИЦИ