Mеркари България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Свобода 10&markers=София,бул. Свобода 10

Mеркари България ООД

работи се на отворена врата мъкнете кашони,не може да ходите до тоалетна,работите като кон и само ви притискат,никакво уважение към персонала,могат да ви уволянт всеки момент.Работата е мътна и несигурна

би могъл ли  някой да ме насочи каква е горе долу заплатата за продавач-консултант в Меркари?

Ръководството на фирмата цени своите кадри, организира обучения на персонала, информира работниците на всички нива в йерархията за новости и промени. Всички се стремят да направят подобрения и за няколкото години, които е на пазара, фирмата е изминала дълъг път, като постепенно условията стават все по-добри. Ако вие сте лоялни и си вършите работата с хъс, няма как услилията ви да останат неоценени. Ако сте работливи и честни и сте решили да кандидатствате за работа в Меркари, не се колебайте. С времето ще се убедите, че това е вашето място.

ЗДРВЕЙTE !ФИРМАТА Е МНОГО КОРЕКТНА И ЛОЯЛНА!ХОРАТА В МАГАЗИНА БЯХА СТРАХОТНИ ХОРА ,не се претесняваите да започнете там!дори и за кратко останах изненадана от факта че има фирми които мислят за работниците си.........

Здравейте запознати с условията,

Бихте ли ме ориентирали каква е заплатата на управител на магазин (горе-долу).

Колега/Колежке
Здравко/Здравка,когато даваш мнение и цитираш имена,имай достойнството да напишеш и твоето име като автор.В противен случай мнението ти става като извадено от "жълт вестник"-само петниш имената на хората.

По повод на последния коментар:
"Опорните точки" на Г-жа Анонимна не опровергават  много от написаното от г-н Здравко, който очевидно знае как се работи в  магазините, за разлика от нея. Последните промени въведени от  ръководството на фирмата ще доведе до голям отлив на персонал - имам предвид нормални, работещи и мислещи хора- които ще бъдат заменени с не толкова можещи и знаещи , но за сметка на това ниско платени.

дравейте!

Пиша по повод мнението на тъй нареклия се Здравко.
Служител съм във фирмата от години, и точно поради тази причина не мога да се съглася с него.
Ще започна с това, че отношенията служител-работодател не са изчезнали, напротив в момента са по- силни от всякога. Комуникацията е на ниво и се взима под внимание всяко мнение, препоръка, критика и идея от наша страна.

Относно комуникациите съм свидетел и участник в немалко проблемни ситуации и съдействие никога не е било отказвано от нито един служител без значение от поста му.

Дали фирмата е пропадаща или не само специалист, какъвто г-н Здравко и всички ние не сме, може да се изкаже. Така че също считам за изказването за пресилено и невярно.

По повод мнението, отправено към нашия търговски директор Нина Найденова, също не мога да се съглася, тъй като промените, които е инициирала във фирмата, са дали положителен резултат. Ако Здравко е служител във фирмата от дълго време, то има база за сравнение. Тук не е мястото да коментирам какво се е променило и какво следва да се промени, но всичко, което се прави е за спомагане на работния процес.

В България все повече се разпространява очакването на хората за изключително високи приходи с минимални разходи на средства, време, отдаденост и амбиция! Ето защо е напълно нормално подобни мнения да се разпространяват. Господинът нито веднъж не спомена по какъв точно начин е работил усърдно, за да очаква съответните резултати. Мога да потвърдя съвсем откровено, че Меркари е една от малкото фирми, които изключително зачитат служителите, които работят качествено. Така че, знаейки как работи фирмата и по факта, че господинът не е получил много мога да си направя заключението, че работата му не е била нито ефективна, нито полезна за фирмата.

В Меркари няма отбор "наши хора" и " не ставаш" тук има Работещи и Не работещи.

А това, че служител като Здравко във фирмата не е имало и явно господинът не иска да застава с лицето и името зад думите си, много ясно говори за актуалността на изтъкнатите "факти".

Ми Здравко, кво да кажа...Прав си! Ма много си прав даже.

Здравейте. Предстои ми да започна работа в фирма Меркари България единственото нещо, което ме притесни от долу споменатите коментари е НАИСТИНА ЛИ СЕ РАБОТИ НА ОТВОРЕНА ВРАТА? Дори и зимата, защото това е много притеснително. Моля да ми кажете наистина ли не се спазват датите за заплата?