Mеркари България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Свобода 10&markers=София,бул. Свобода 10

Mеркари България ООД

Здравейте! Тъй като днес бях на интервю при г-н Шнайдер и ми каза утре да очаквам да ми се обадят за документите, искам да попитам настоящите и бивши вече служители: Наистина ли се работи винаги на отворена врата (дори и зимата?!) и също така сериозно ли не се ходи до тоалетна? Кажете по-подробно какви са таргетите, защото аз не питах дали има такива, а г-н Шнайдер ми каза, че получаваш заплата 650лв чисти и 1% от оборота. Питах го средно по колко на месец е процента - каза, че е около 150-200лв. Но аз разбрах, че получаваш процент от оборота, а не че имаш таргет и само тогава взимаш допълнително. И последно, на колко почивка имаш право на ден - 15-30 минути или нямаш? Благодаря предварително и ще се радвам на всякаква информация относно работата.

Здравейте!
Работех във фирмата през 2014 г. Има какво да се иска в много отношения, но като обща оценка, мога да кажа, че условията и заплатата са добри, има шанс за развитие и повишаване на заплащането и определено фирмата е коректна . С ръководството може да се общува , което дава предпоставка за решаване на текущи проблеми в работния процес, но голяма част зависи и от самите вас =кандидатите за работа. Ако мърморите под носа си и само плюете и обвинявате другия над вас, няма как да оправите проблема, ако ви мързи и не ви се работи - не се захващайте с професията продавач, защото тя не е най-лесната.Продавач не означава да стоиш на едно място и да гледаш лошо и да чакаш клиента да дойде при теб. Иска се се старание, познания и желание за работа.
Графиците се правеха на 6 или 7 часови смени, което е далеч по-добре, отколкото в някой от големите вериги за хранителни стоки или дори мобилните оператори. Смея да твърдя от личен опит, че "робовладелеца" Шнайдер държи да се спазват тези графици.Иначе казано, ако спазвате правилата на фирмата, което е редно предвид факта, че тя ви плаща, коректността ви се връща.

Студентка съм и ме взеха на 4часа.. Работох две седмици обучение и след това още месец.. За което ми се платиха 556лв в които се включваше обучението + 3 дена отпуск.. И то месец след като ме изритаха. ..длъжносъ вкл. Още: чистиш преди и след работната смяна целия магазин навсякъде, всеки ден магазина се преподрежда основно, работиш на каса, като на мен лично ми се случи да не ми предадат касата, а само да ми хвърлят ключа и после да ме обвинят, че десет лева ги няма в каст.., заприходяваш, приемаш стока, мъкнеш кашони с дрехи, закачалки, тенджери и пр. Управителката постоянно те навиква защо няма уборот ... Просто всички ексти .. Имат бонус системата им включва осввн възнаграждение 20лв. Ако стигнеш опр таргет, който. В опр магазин беше 2600 ако не се лъжа и ти удържат от бонуса който си натрупал ако си под 1800лв. Другото, височайшият г-н шнайдер пускаше по 50-100лв. бонус, ако направим ако еди каква си сума до еди колко си часа.. Капака ми беше, че бонуса на магазина го разпределя управителката, но не поравно, а както тя прецени .. Мога да кажа, че на тези хора времето което бяй там почъи всеки ден аз им хващах бонуса, без да преувеличавам.. И когто ме уволниха не видях и стотинка ...това за мен не е коректно ...

Какво е заплащането за продавач-консултант в София?

работи се на отворена врата,могат да ви уволнят по всяко време.Няма сигурност.Като роби сте а шефа е робовладелец не оценя продавачите за него са мулета.Не може да ходите до тоалетна работите сам и не може да затворите вратата

работи се на отворена врата мъкнете кашони,не може да ходите до тоалетна,работите като кон и само ви притискат,никакво уважение към персонала,могат да ви уволянт всеки момент.Работата е мътна и несигурна

би могъл ли  някой да ме насочи каква е горе долу заплатата за продавач-консултант в Меркари?

Ръководството на фирмата цени своите кадри, организира обучения на персонала, информира работниците на всички нива в йерархията за новости и промени. Всички се стремят да направят подобрения и за няколкото години, които е на пазара, фирмата е изминала дълъг път, като постепенно условията стават все по-добри. Ако вие сте лоялни и си вършите работата с хъс, няма как услилията ви да останат неоценени. Ако сте работливи и честни и сте решили да кандидатствате за работа в Меркари, не се колебайте. С времето ще се убедите, че това е вашето място.

ЗДРВЕЙTE !ФИРМАТА Е МНОГО КОРЕКТНА И ЛОЯЛНА!ХОРАТА В МАГАЗИНА БЯХА СТРАХОТНИ ХОРА ,не се претесняваите да започнете там!дори и за кратко останах изненадана от факта че има фирми които мислят за работниците си.........

Здравейте запознати с условията,

Бихте ли ме ориентирали каква е заплатата на управител на магазин (горе-долу).