Mеркари България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Свобода 10&markers=София,бул. Свобода 10

Mеркари България ООД

Здравейте,анонимен!
Питате от къде зареждат Меркари,оставете координати на лично или пишете тук.
Аз знам от къде зареждат,въпроса е какво ще правите като Ви кажа:))
Поздрави

Това е работа за крайно отчаяни хора. След нея всяка една работа ще ви се струва лека. ТовА е чистилището, е ако сте свръх амбициозна и мякате яко може да станете управител на втория месец още, но ако работите и влачите съвестно ви товарят повече и повече.При 6-7 часов график съм работила по 12-14 часа.Никой не ми е платил ,нито пък съм обезщетена с почивка за извънредния труд.Издържах точно 4 месеца и още се чудя как съм успяла.Нищо не си струва да започнете работа там.3 години по късно още сънувам че пребивам Кристина.Може би някой ден ще си сбъдна мечтата.

Ръководството на фирмата цени професионалнизма, коректни са в заплащането, всеки месец редовно превеждат заплати. Никога не са ни глобявали с пари, за разлика от много други работодатели. Ако работиш, това се цени.

Случайно някой да знае откъде Mercari внасят стоките?

Работих във фирмата и реших да споделя моето мнение. Работи се 6 дни в седмицата и се почива един. Да почивате събота и неделя е невъзможно, а ако искате да почивате само събота или само неделя ще е доста трудно да се уредите, освен в магазините, които не работят в неделя. Работата наистина е много, което от една страна не е лошо, тъй като винаги ще има какво да правите, за да си запълвате време. Работните смени са по 6 и 7 часа именно защото се работи 6 дни, но има и смени по 8,9 и 10 часа, ако няма кой да работи. В такъв случай ви се води извънреден труд, който трябва да бъде компенсиран следващите месеци, но това рядко се случва, защото отново няма кой да работи. Тогава се стараят да ви го изплатят, въпреки че много рядко може да хванете колко точно извънредни имате, понеже графиците постоянно се оправят и преправят. Има ограничение колко дни може да си вземете отпуск за месеца, така че ако сте от хората, които обичат да си почиват по 10-15 дена-тогава работата не е за вас. Работи се на всички празници. Вратата може да се затваря зимата, когато температурите паднат под определени градуси. До тоалетна може да се ходи, това не е проблем. Таргети има попринцип, за всеки магазин са различни, но дори и да не се достигнат не става кой знае какъв проблем. Бонусите са 1% от продажбите, които вие лично сте направили. Може да вземете и 50 лева и 400 лева. Зависи както от магазина,в който работите, така и от екипа, в който попаднете, защото понякога е много трудно да се доредите до продажба (дори е възможно да ви я откраднат). Това от своя страна поражда много конфликти, нерви и напрежение, но пак повтарям-зависи в кой магазин сте. За развитие има шансове, рядко са, но може да станете управител когато се търси за някой магазин. Заплатите и бонусите се изплащат редовно всеки месец, но пък не се знае на коя дата от месеца точно ще се изплатят. Лично според мен в момента отношението към персонала е по-лошо отколкото преди.

Здравейте! Тъй като днес бях на интервю при г-н Шнайдер и ми каза утре да очаквам да ми се обадят за документите, искам да попитам настоящите и бивши вече служители: Наистина ли се работи винаги на отворена врата (дори и зимата?!) и също така сериозно ли не се ходи до тоалетна? Кажете по-подробно какви са таргетите, защото аз не питах дали има такива, а г-н Шнайдер ми каза, че получаваш заплата 650лв чисти и 1% от оборота. Питах го средно по колко на месец е процента - каза, че е около 150-200лв. Но аз разбрах, че получаваш процент от оборота, а не че имаш таргет и само тогава взимаш допълнително. И последно, на колко почивка имаш право на ден - 15-30 минути или нямаш? Благодаря предварително и ще се радвам на всякаква информация относно работата.

Работех във фирмата през 2014 г. Има какво да се иска в много отношения, но като обща оценка, мога да кажа, че условията и заплатата са добри, има шанс за развитие и повишаване на заплащането и определено фирмата е коректна . С ръководството може да се общува , което дава предпоставка за решаване на текущи проблеми в работния процес, но голяма част зависи и от самите вас =кандидатите за работа. Ако мърморите под носа си и само плюете и обвинявате другия над вас, няма как да оправите проблема, ако ви мързи и не ви се работи - не се захващайте с професията продавач, защото тя не е най-лесната.Продавач не означава да стоиш на едно място и да гледаш лошо и да чакаш клиента да дойде при теб. Иска се се старание, познания и желание за работа.
Графиците се правеха на 6 или 7 часови смени, което е далеч по-добре, отколкото в някой от големите вериги за хранителни стоки или дори мобилните оператори. Смея да твърдя от личен опит, че "робовладелеца" Шнайдер държи да се спазват тези графици.Иначе казано, ако спазвате правилата на фирмата, което е редно предвид факта, че тя ви плаща, коректността ви се връща.

Студентка съм и ме взеха на 4часа.. Работох две седмици обучение и след това още месец.. За което ми се платиха 556лв в които се включваше обучението + 3 дена отпуск.. И то месец след като ме изритаха. ..длъжносъ вкл. Още: чистиш преди и след работната смяна целия магазин навсякъде, всеки ден магазина се преподрежда основно, работиш на каса, като на мен лично ми се случи да не ми предадат касата, а само да ми хвърлят ключа и после да ме обвинят, че десет лева ги няма в каст.., заприходяваш, приемаш стока, мъкнеш кашони с дрехи, закачалки, тенджери и пр. Управителката постоянно те навиква защо няма уборот ... Просто всички ексти .. Имат бонус системата им включва осввн възнаграждение 20лв. Ако стигнеш опр таргет, който. В опр магазин беше 2600 ако не се лъжа и ти удържат от бонуса който си натрупал ако си под 1800лв. Другото, височайшият г-н шнайдер пускаше по 50-100лв. бонус, ако направим ако еди каква си сума до еди колко си часа.. Капака ми беше, че бонуса на магазина го разпределя управителката, но не поравно, а както тя прецени .. Мога да кажа, че на тези хора времето което бяй там почъи всеки ден аз им хващах бонуса, без да преувеличавам.. И когто ме уволниха не видях и стотинка ...това за мен не е коректно ...

Какво е заплащането за продавач-консултант в София?

работи се на отворена врата,могат да ви уволнят по всяко време.Няма сигурност.Като роби сте а шефа е робовладелец не оценя продавачите за него са мулета.Не може да ходите до тоалетна работите сам и не може да затворите вратата