Mеркари България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Свобода 10&markers=София,бул. Свобода 10

Mеркари България ООД

Бях управител в тази фирма от 2015г.За съжаление ръководството си смени политиката и изгониха доста от кадърния си персонал.Бях принудително и незаконно отстранена от работа с дете на 2години без разрешение от инспекция по труда.Причината за моето отстраняване бе следната: в продължение на 3 месеца бях принудена да работя м/у 10 и 26 дена без почивка.След мой имейл в който цитирах точка от закона в който се споменава, че майка на дете под 3 годишна възраст няма право да дава допълнителни часове, само ако е дала писменно съгласие.А аз такова не съм давала и отказвам вече да давам извънреден труд. Бях отстранена. Не получавах фишове за заплата така не можеш да следиш какво ти се плаща.Не ми е платена една стотинка за всичкия мой извънреден труд или по скоро този който ти обясняват, че не можело да се нанесе.Има мобилен управител етрополска селянка Ивета, която плюе шефовете си пред управителите а иначе им се слага, плете интриги пазете се !! Държат да наемат хора който ги е страх да си потърсят правата защото ако знаеш закона и си търсиш правата гориш не си удобен въпреки суперлативите който носиш на фирмата. За съжаление от натрупалите се негативи малко хора ще работят за тази фирма .

Не съм пазарувал много често в Меркари, но е от малкото места в София за облекло и обувки, където намерих наистина супер качествени неща. Харесва ми отношението..както и цените. Има неща, които могат да бъдат подобрени разбира се.

Здравейте, случайно попаднах на този сайт и на възможността за коментари. Като мой бивш работодател, макар и анонимно, не мога да кажа нищо лошо за Меркари. Бих препоръчала фирмата на всеки човек, на който му се работи, който е съвестен и честен. Да, натоварването е сериозно, но ако имате търпение и си вършите работата ще бъдете доволни. Аз напуснах, защото смених града, в който живея. На добър час на екипа!

Изгониха кадърните си хора и оставиха интриганти които не вършат никаква работа и не могат едни чорапи да продадат. Клиент съм на повечето магазини в Центъра , Младост и Гео Милев и след промените не бих пазарувал повече в никой от тях . Магазините са доста мърляви студени и доколкото знам от хора от персонала заплатите са много зле за работата която се върши . Стоката не отговаря на цените . Това са дрехи от преди повече от 3-4 г. вие ги продавате все едно са нова колекция . С това управление сте на никъде и скоро никой няма да влиза в магазините . Преди бяхте доста добра верига сега сте посредствени . Доколкото знам НЕМЕЦЪТ шеф се мисли за робовладелец. Защо не иде да прави бизнес в Германия ? Защото там няма кой да му позволи да се гаври с хората . ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА ВИ СЕ ВЪРНЕ ВСИЧКО ЛОШО КОЕТО СТЕ СТОРИЛИ на горките момичета в стократен размер .

значи,на интервюто казват различен график три на един четири на два удобен за всеки,после се казва,че си Винаги шест на един уикенда задължително всички.Не сядаш не се подпираш нямаш право да си поглеждаш телефона когато няма клиенти и работа...работното време ти е до 20ч но след 20 почваш да чистиш и отчиташ касата ... извън работно време за което не ти се плаща ... ъъъ вие нормални ли сте ??? в коя година живеете...Нормалните служители много добре знаят как се работи на макс когато има работа ... а в спокойните минути да си вземат въздух ...

на мен ми задържаха трудовата книжка след напускане три седмици ... сто пъти трябваше да им звъня за да се наканят да я подпълнят ... голям професионализъм ...мързеливци

Бях започнала работа в един от магазините им.На обучението може би бях попаднала на възможно най нормалните и готини колежки,обясняват показват водиме общи разговори всичко окей.Но фирмата нз в кой свят живее още .Правилата са безумни не можеш да сядаш и да няма работа и клиенти да не спираш да си измисляш,че правиш нещо,не може да се подпреш.Бяха супер уплашени когато видяха,че си поглеждам телефона,през целия работен ден не може да го ползваш уж зради камерите из целия магазин.Като подобни условия съм имала в различни държави в който съм работила но там парите си залсужават а в Меркари не !Работиш на отворена врата ,до 20 ч не може да я затваряш след това почвате да метете,миете и итчитате касата ,минути след работно време за което не се заплаща...

Здравейте, някой беше написал че знае от къде зареждат магазините Меркари, много ми е интересно :)

Работих около 4 месеца във магазин на централно място, следователно натоварването беше МАКСИМАЛНО!!! Преживява се, свиква се, работи се, трудно е, но работиш просто защото избор нямаш. Особено като имаш набелязани цели, в България без работа няма как да съществуваш и дори най-съществените ти потребности губят смисъл. Така: отношение - в началото всички ти се мазнят, за да те предразположат да видиш, че не е чак толкова гадно при тях. Но дойде ли момента, в който започнеш да правиш грешки,защото все пак човек се учи от грешките си, започват да говорят зад гърба ти и лека полека отношението им проличава какво е; Заплащане - Да, навреме се изплащат заплатите, НО!!! никога там не е сметнат извънредният труд и това колко време оставаш след работа, за да си приключиш касата и да изметеш и измиеш целия магазин; Натоварването- изключително тежък физически труд за жени (или бъдете здрави, яки жени, които не обмислят скоро бременност или са бременни, защото иначе - лошо) , но пак казвам - свиква се, даже е и забавно понякога. Кашони пълни с дрехи, обувки, аксесоари и т.н., влачене нагоре и надолу стелажи...малко хамалска работа; Потециал - Да, ако си робот, който е нахакан и говорещ предимно на диалект, значи си успял при всички положения!
Успех на всички, които мислят да започват работа там, ще си преглътнете достойството, ще го потъпчете, за сметка на това да преживеете в нашата мила родина. Но ако нямаш образование, прав ти път човеко, там е твоето място, изакрваш пари - съществуваш. С нахалство към прогрес!

Може да споделите откъде зареждат, много би ми било интересно да знам.