Mеркари България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Свобода 10&markers=София,бул. Свобода 10

Mеркари България ООД

Към Юли 2020г. са си измислили нова тактика:
Отиваш за интервю, подписваш граждански за деня,
взимаш 25 ако етикетираш 1500бр. Утре друг балък ще дойде на интервю, нали Jobs-a всеки ден публикува обявата...и така ни охрана на труда, нито други ангажименти, измислили са го добре :)

Пичове от 3 години не работя никъде и си изкарвам по 0.4BTC на всеки 6 месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Най - шибаната фирма с най - некоректния работодател. Лицемери, които не уважават работниците си. Експлотацуя до дупка, не ти дават да идеш до тоалетна, освоблждават те на 6-я месец, лъжат. Обявите им са целогодишно на първо място в джобса.

Дори не влизам да пазарувам там! Работех преди 3год. Нищо от казаното не беше вярно на интервюто. След като напуснах явно и всички останали са напуснали. Заплатата ми беше 500лв.. а ми бяха казали 800 хахахах. Когато видях, че не получавам заплатата и попитах ми излязоха с номера,след 6тия месец при което аз реших да остана и да видя дали е така и седях 6 месеца... но след 6тия месец едвам стана на 650лв при което много се ядосах и си пуснах предизвестие. Докато го отработвах това предизвестие беше АД!!! държаха се ужасно, че и обидни думи съм чувала. Но като напуснах и казах всичко на въпросната г-жа. Не си заслужава да се работи в този магазин в който дори дрехите не са оригинални а са втора ръка...

Да си на граждански договор означава, че всеки ден те ще ти дават по 20 лв, а после трябва да декларираш доходите в НАП, независимо дали те назначават на постоянен трудов или не. Ако не го направиш в срок от 6 месеца, глобата е 1000 лв!!! По всяко едно време можеш да си тръгнеш щом си на граждански. Като цяло можеш и на трудовия, защото си с 6 месеца изпитателен срок. Писала съм коментар за работата в склада. В момента търсят хора, защото махнаха зимата ОСЕМ ОТ НАС...ще работите 1 сед на граждански, ще ви предложат трудов договор, ест ще приемете, а после ще ви махнат като стане септември и намалее работата. ТОВА Е ПРАКТИКАТА ИМ! Всеки да си преценява, но виждате как постоянно качват обяви, има защо. (Работила съм само в склада, но знам ужасни неща и от продавачките). Колкото до Яна Паунова, тя е пишман психоложка и това е :D

Моля, който е работил в склада на бул. Свобода 20 Пловдив да каже как е там, струва ли си да се хвана на работа при тях?

Тези коментари за работа в склада за Пловдив ли се отнасят?
Чудя се дали да почна като етикетировчик в Пловдив на бул. Свобода 20.
Казаха че уж не се вдигат и пренасят тежки кашони, дали е така? Какво точно се работи? А това че е на граждански договор също не ми е много ясно. Има ли осигуряване по него, зачита ли се стаж за пенсия, трябва ли да подавам декларация за данъците по дохода. Може ли като е временна работа да напусна без проблеми когато реша?

Никога не ходете там ама никога!!
Имах неудоволствието да ме интервюира Яна Паунова която се държа меко казано ужасно. Дори нямаше интервю защото не си подходящ а защо ти се обаждат??
Това е най мошеническата фирма на света пускат всеки ден обяви в джобса а като питаш за работа няма място никога ама никога не започвайте там или за интервю тази жена е ужасна!!!!

Не ходете там! Нито в склада, нито в магазините. Забележете,че всеки ден пускат обяви за етикетировач и за продавач-консултант. Работих в склада 3 месеца. Съкратиха ни един по един, защото уж нямало работа, а след няма и месец пак назначават нови хора. За престоя ми там съкратиха 8 души и няколко се махнаха по собствено желание (от общо около 30 човека + управителите и офис). Двамата управители са просто ужасно некомпетентни. Постоянно се карат помежду си и си го изкарват на работниците. Мрънкат ти, когато си болен, мрънкат ти ако искаш отпуска, не ме пускаха да ходя на изпити (въпреки че знаеха,че съм студентка и уж нямаха нищо против). Трябва да се свиква с постоянното крещене, многото интриги и зверският прах в склада. Най-смешно беше, когато почнаха да ни правят забележки колко често ходим до тоалетната

Не е най-лошото място за работа като продавач, но не започнах, защото е нелепо да правят двуседмично ”обучение”, което се заплаща минимално, т.е. за две седмици, в които имате ден почивка, ще вземете около 180 лв. нето, което е хубаво за безработен човек, но... заплатата ще я вземете с месец назад, което не е хубаво за един безработен. Като теглим чертата, започнете ли работа там, ще им работите около месец и нещо, почти два, за без пари и ще вземете първата си заплата непълна, защото сте работили две седмици от първия месец за минимален надник... Освен това, трябва извадите свидетелство за съдимост и медицинско, около 25 лв. общо, плюс карта за транспорт, плюс, че ще фотосинтезирате първите около два месеца. Прекалено голяма инвестиция за такава работа, не си заслужава.