ФЛОРИНА България АД / Florina Bulgaria Ad /img/frontend/nomap.png"

ФЛОРИНА България АД / Florina Bulgaria Ad

Само с едно изречение,не започвайте в тази фирма.в по некоректна фирма от тази не съм работил

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

кандидатствам за позицията на Специалист логистика вътрешен и международен пазар. Какво ви е мнението за тази длъжност и най-важното, каква заплата да очаквам? Не искам точна или приблизителна сума, разбирам, че за някой това е тема табу и е нормално. Знам, че имам дългогодишен опит в тази сфера и си знам цената. Кажете, моля дали е 3- или 4-цифрена.

Благодаря за разбирането!

Положението в отдел администрация е направо плачевно!!!За заплащането няма да коментирам,той е колкото да не умреш от глад.При постъпване на работа всички се държат привидно приятелски и колегиално доброжелателни,докато не влезеш във филма.Първо не ти се предоставя професионална характеристика-защото няма кой да ти я напише явно,след това вече те почват-непрестанно хвърляне на договори и папки които ти в най-кратък срок трябва да задействаш за подпис,непрекъснато мрънкане и величаене от страна на отдел бизнес развитие,какво развиват не знам след като завода е пред фалит и се ръководи от некъдърни кадри така наречени мениджъри начело с Десислава Димитрова,която въпреки че не ти е началник те командва като такъв.Не кандидатсвайте за тази позицияяя!!!!! Очаква ви миене на плодове на чашки и чинийки ,което за позиция офис асистент е напълно неприемливо ,след като искат от теб освен висше образование така и задължителен английски език.

Аз спирам дотук, защото не искам да отговарям на провокации и обиди, а и не бих искал да обиждам никого. Извинявам се за спаменето на темата!
Колега, успех в новата работа!

Ех Григоре не си схванал иронията ми...и ти си от тези които ги интересува само заплатата.А какво е състоянието на фирмата няма значение важното е заплата да има.Не си чел финансови отчети, но мнение даваш...Получаваш заплата на време защото е такава политиката на фирмата първо заплати после всичко останало.Това прави чест на ръководството.Безпорен факт е че се прави всичко възможно да се спаси Флорина.Все пак това е може би най добре оборудвания завод за сокове в България.Така  може да се гордееш че работиш там ама да ли заслужаваш е друга тема и не ми се влиза в спорове с теб.Този завод израстна пред очитеми(като дете) и не ми е безразлично какво се случва...Успех и то колкото се може по-бързо.

Не виждам какво грешно или подвеждащо съм написал! Няма как да се дадат конкретни цифри, като не става ясно за кой пост пита така наречената Кремена.
Финансови отчети не гледам и не зная, зная колко работя, какво работя и колко получавам. И не на последно място, съдейки по правописа на автора на последното мнение, мисля че на него по му прилича длъжността "Общ работник" :)

Григоре не е зле да прочетеш финансовите отчети за последните няколко години и сам ще си отговориш какво е положението във ФЛОРИНА и защо беше нужно смяна на името и препродаване на фирмата няколко пъти.
Нещо много важно за кое и да е производство, на колко процента сте натоварили поточните линие ... в момента сте около 15% ( да не говорим че едната е почти замразена) ако от това не можеш да си извадиш изводи... .То най вероятно Ти си с ранг на общ работник.

Най- вероятно би се "пробвала" там където има обявена свободна позиция, а за заплатите може и да има няколко души с по-няколко хиляди. Средно 600 лв.
Успех.

Кремена, как очакваш да разбереш колко са парите? Има различни длъжности, със съответните отговорности и съответното възнаграждение. Заплатите са от около 500 до няколко хиляди лева. Ти къде ще се пробваш?
Фирмата не е пред фалит, възнагражденията се плащат редовно!