София Мед АД /img/frontend/nomap.png"

София Мед АД

Здравейте, искам да попитам операторите на машини на смени по 8 или по 12 часа работят и какво е заплащането за тази позиция (нето) ?

Какво да ви кажа, според мен фирмата е ОК. Да металургията е по-мръсна, по- шумна и като цяло по- неприятна от другите сектори, но при все че знаеш с какво се захващаш не би следвало да е проблем. Компанията е сигурна, плаща се винаги навреме (малко или много), всичко ти върви стаж, клас, осигуровки. Не е най-доброто място за работа, но според мен прави повече за служителите от колкото масата други работодатели. Даже още имат безплатните детски лагери по морето за деца на служители. Колко компании още поддържат тази отживяла традиция? А че младите не се задържат е вярно, просто не им се работи физически труд, не е заради друго, а и като си на смяна няма време за барове.

Това е моето мнение.

"Най-отгоре е - Делянис , ПапаДимитриу , Г. Расолков , Златомир, Коста, Марио , - - "
Или както е казал вожда - Аз съм прост и вие сте прости. Затова се разбираме! Затова ще ви и стрижем като овци!

Гледам и не вярвам , Р. Минев , В. Нотев чехъла , З,Кючуков чехъла , те са мижави пионки , какво да ви кажа , избиват комплекси ама здраво - Малки провинциалисти - какво да споделя-
1- Бонус след 2 месец - ако си гъзолизец
2- Сватба - да дават пари.
3. Деца - да дават - на мен не са ми давали но знам че дават и колеги са се хвалили.
4-маслини дават
6-Зехтин дават
7 - Позициите са малко трудни - ако си на опаковката зависи колко работа ще ти оставят колегите-
8- Всеки гледа да те натопи ако не се пазиш гориш като факла в мина от бобов дол
9- Трабопрофилното производство е ужасно тежко-
10- Леарната още по - мръсно мръсно и тежко-
11- Валцово - ако си оператор на кран - лошо те са 3та възраст дами на по 64 години.
12- ако си началник - НЕ не си просто се водиш такъв и по теб ще викат за всичко-
13- ако си оператор на машина - ОК - добре ама коя машина - байца - или на 2 ра линия робертсон 2 -
или на дуо тейншън или на дуо 850 или на пеща - на всякъде е тежко и трудно - масово напускат - от всички машини - хора на по 19-22 идват и си тръгват - няма преспектива няма развитие - ако си връзкар ок , ама до някъде ама до някъде-
Заплата -600 - или 620 стартово - плюс екстра бонус 100-150- или 200 - , ако си траеш и се дупиш на костас- ок ама иначе не.
Извънреден се плаща както на всякъде - събота 150- процента -неделя 200 -и официални празници.
Началници много - повече от работниците -

kato vi marzi i samo mrankate normalno da nevzimate pari i az rabotq v tazi firma i znam kakvi marzelivci ima mranka6ti samo za pari a ne6tat da rabotqt

И аз кандидатствах там за работа преди половин месец. Oбявата се появи отново след 20-на дни. За обстановката там, заплащането и отношението се допитайте до някой работил/работещ там.

Има отворени позиции за електротехник. Интересуват ме условията и заплащането за тази позиция, отношенията в отдела и нивото на колегиалност. Благодаря.

уууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу

Вие искате да работите много,но да получавате малко?Искате да се чувствате роб в собствената си държава?Искате да работите 6 дни по 12 часа а понякога и 14 дни по 12 часа без почивен ден?!Искате да ви глобяват за глупости с по 20-50-100 лева всеки месец?Искате да правите над 100 часа извънреден труд?(освен редовните 160 или 160 часа за месеца,добавяте още 100 часа)Ако фирмата покрива всичките ваши изисквания,не се колебайте да кандидатствате за работа там!

Здравейте!От години работя в производство и монтаж на AL и PVC дограма,но реших да си сменя професията си,затова искам да попитам дали имам шанс за реализация при Вас?