МИСТРАЛ ВАРНА /img/frontend/nomap.png"

МИСТРАЛ ВАРНА

Искам само да ви попитам всички Вас: Вие някога поглеждали ли сте се в огледалото и давали ли сте си оценка на Вас самите? Какво сте постигнали,какъв човек сте и как се държите с останалите? Аз смятам,че фирмата предоставя на всеки един ресурс и поле за изява. Вие сте глупавите,че не сте ги оценили. Научих много там и бих казала,че каквото посееш , това ще пожънеш. Не съдете другите , а се погледнете преди това какъв човек сте.
Т.М.

Отвратителен колектив има един гъзолизник в пловдив който само върти интриги заплащането е отвратителна ако някой иска мнение нека ми пише

Здравейте, работя от скоро .. след 4 дни ми дадоха служебна кола , колегата който ми показваше обектите, го направи професионално .. тиимът е страхотен, Вайзорът е уникален! Да са живи и здрави всички!

М Станция е фирма на Райков.
Понеже Мистрал е с лоша репутация сред търговците,лъжат хората с друга фирма.
Не се захващайте с тези идиоти.

Някой може ли да обясни каква е връзката
на Мистрал с М СЪРВИСИС ЕООД?
В jobs.bg, М СЪРВИСИС ЕООД има обява за супервайзор. Фирмата ми е непозната и нищо не открих в интернет за нея. Телефонният номер за контакт във формата от обявата е 0884 600 900. Когато се направи търсене с този номер в интернет излиза фирма Мистрал.

Кандидатствах за работа като мениджър продажби за гр.Пловдив,на интервюто ми се обясни,че всъщност търсят търговски представител.
Загуба на време,всеки да си прави изводите.

Текучеството на хора е достатъчно добър показател !

Анонимни доволен служителю, защо не си кажеш името като си толкова доволен? Нали заставате зад имената си?

Кандидатствах за работа, напълно се убедих е негативните коментари.
Относно заплащането, всеки има различно виждане за добро заплащане.Абе трябва да си некадърник за да работиш за Мистрал.

Към момента работя във фирма Мистрал и не мога да кажа, че съм съгласен с прочетеното.
Заплащането е според постигнатите резултати - оборот, заредени обекти и пр. Има допълнителни игри и бонуси. Не всичко е цветя и рози, но къде е?
Имам служебен автомобил, с който си обикалям района, и таблет, с който показвам портфолиото на клиенти.
Преди да започна работа тук, аз също прочетох тези коментари, но честно казано не прочетох нищо хубаво и за всички останали фирми, за които имаше обявени вакантни позиции. Затова реших да опитам и не съжалявам.