Ми-12 ООД /img/frontend/nomap.png"

В тази фирма развитие няма, освен ако не си роднина на собствениците или любовник/ца на някои! Навсякъде има уши и очи, които веднага докладват на Митева интригите! Нямаш време да се нахраниш нормално!

В тази фирма развитие има само за роднините на собствениците! Навсякъде има по някой, който само слухти и докладва на Митева! Нямаш време да се нахраниш като човек!

Работих за известно време там, за мен лично натоварване нямаше, вършех си работата, след като бях готов с моята, отивах да помагам на другите, въпреки, че това не влизаше в моите задължения, но моята работа свършваше в 12 и около 1-2 часа следобед, през останалото време помагах на другите. Имах 30мин почивка на обяд (обикновено след 13:30), които рядко използвах повече от 15 минути, не се чувствах изморен изобщо. Има някакво натоварване, но все пак се работи с хора, пари, стоки, но то е до човека, аз не си слагах много-много нещата присърце. Заплащането бе прилично (винаги може по-добре естествено), моята беше над 600 чисто.
Повечето колеги са мили, но има някои, които са си досадни по природа, но това е до човека, не до фирмата.
Доста от ръководните постове са заети от сина/дъщерята на някой, та да се стигне чак до такъв пост, не мисля, че има голям шанс. Ако сте перде, няма да имате проблеми.

Много съм доволна от всички служители в този обект. Много са мили и възпитани. Почти всеки ден пазарувам там.

Иначе съм кандидатствала за работа преди няколко години. Не ми харесаха условията и не приех да работя за тях. За продавач консултант заплатата чисто беше под 400 лева, 5 дни се работеше по 6 часа и 6-тия по 12.
Уж позицията за, която бях на интервю беше за зареждане на рафтовете със стока, а се оказа, че решили да обединят всички позиции и в пиково време те слагат на каса или топлите щандове. Поне в това отношение бяха коректни като ми казаха условията без да замазват очите. Но мисля, че заплатата е изключително ниска за това натоварване, което имат.

Зашо не се оплачете в ИТ като работите повече от 8 часа

Уж почиваш 2 дни,а си ги отработваш с 12-часови смени,работиш над 200 часа месечно,а ги пишат 168,защото другото време било почивки по време на смяна,каквито изобщо нямаш! Пълни измамници!

Пълни безхаберници!

Наталия все едно пише от мое име-много вярно е всичко, даже е спестила някои подробности

Това ,което е написала Наталия е все едно аз съм го писала-такова е и моето виждане за нещата.С тази разлика , че тази обедна почивка  аз не я видях.Малко пари за много работа-и физическа и психическа.Натоварен си със сто задължения и работиш без да спреш .Не се връзвайте на обещанията.Все съм чувала , но такова нечовешко отношение не разбирам .Не може за работен ден от 8 до 15 почти да не починеш поне за 15 мин. и да не ядеш и т.н.,а да не говорим за 13 часа и половина в събота или неделя-на крак .

Напълно съм съгласна с изказването на Наталия.Условията в тази фирма са ужасни направо.Работиш без почивен ден на огромно натоварване за супер смешни пари и единственото нещо което можеш да си докараш от там е куп болести от изтощение.