Ми-12 ООД /img/frontend/nomap.png"

Единствено Чочо си разбира от работата.Добре е Мишо да порасне малко и и да започне да разсъждава като него.Може ли ВФК да не прави нищо по въпроса да задържи персонала. С голямо желание започнах работа там ,но тези смени са наистина убийствени. Наистина би било добре Митев да обърне внимание на отношението на Мишо.

Г-н Митев трябва да обърне повече внимание на хората който го представляват.Незнам на никой ли не му пука че има такова текучество на персонал.Касиерките работят в събота от сутрин до вечер за да си изработя почивка в неделя .Смените са нечовешки.Толкова ли никой не може да си размърда сивото вещество да измисли нормален работен график с нормални смени както е в другите хранителни магазини.Или ви е все тая Г-н Митев нали ще си спазят двумесечното предизвестие и ще дойдат други балъци да работят и така до безкрай.Ужасна хранителна верига с ужасно работно време с некомпетентни управители .

Това е най-отвратителната фирма.Макао фирмата на джендърите Митеви и мухльото Мишо кьопека.Абсолютна шуробаджинащина,селендури от Добричките села.На интервюто ти обещават 900 лв.на втория месец получаваш 540,когато ги попиташ защо, ти отговарят че ни си разбрал и ако не ти харесва си пусни 3-месечно предизвестие и така 5 месеца роб за жълти стотинки.

Поздрави за Мишо Недялков и огромните пъпки по задника му !! :D Баси олигофрена, човек който никой не знае какво върши освен да се разхожда из магазините. Уж е някакъв ръководител хахах, вика хора на интервюта и ги ЛЪЖЕ за всички условия, внимавайте много хора. Не е наясно с процесите на работа, но той се гордее с това. Типичния идиот с високо самочуствие, няма кой да му направи забележка или да му се скара, сигурно спи с някой от шефовете и 100% е мъж този някой с който спи.Никакъв шанс тоя да не е на другия бряг. Замислете се сериозно преди да идете на интервю при тея.
Тъпа фирмичка с дразнещи шефове, неразбиращи, безумно управление, вечно персонала е виновен за всичко.
Фирма, която съчетава най - лошото от България, шуробаджанащина, простащина и некадърност. Всички са парашутисти - никой не се е издигнал благодарение на някакви качества из скапания им офис или във великия отдел ВФК. Накратно, въобще не се лъжете да ходите да им бачкате, освен ако не искате 2/3 месеца по късно да си търсите нова работа...

Като,вече бивш служител мога да кажа,че това е най скапаната фирма във Варна,другите не са по-стока,но Макао е върхът на идиотизма.Всичките ръководни кадри са роднини на великите"търговци" Митеви придошли от поляната на селата Кичево и Яребичина,говорещи на ма, ой,ай,ей,ко бе.Текучеството е най-голямо от всички хранителни вериги,на интервютата лъжат кандидатите за заплатите,а после им казват,че не са разбрали,работи се по-10,12 часа ,като извънреден труд не се заплаща,брака се заплаща от стоковеда,оператора и управителя,липсите се удържат от заплатите на персонала,или ако заплата ти е 640 получаваш около 500.Ако някоя проверяваща институция им напише акт се заплаща от двамата управители на обекта,поради тази причина последната ми заплата бе 100 лв.за отработени 315 часа за м.декември.За да работиш в тази фирма,трябва да си тотално откачен,а ако не си след 6 месеца ще си говориш сам и ще сънуваш кошмари с участието на Митева и буйните и екстейшъни.

Като цяло, ако си търсите работа в тези среди, избягвайте тази фирма на всяка цена. Колкото и да сте отчаяни за работа, навсякъде ще е по добре от там. Шефовете са пълни некадърници, явно не виждат какво става с тази фирма, защото толерират пълни идиоти. Вярно е това, че всички са разни роднини, обаче повярвайте, не са от най кадърните, масово всичките не бачкат ами само се подпират. С нагло държание, не могат да разрешат нито един проблем, главния проблем им е да си гледат фейсбуците. И всичките на някви ръководни позииции. Правилата са много странни, сменят се на 5 минути, постоянно си измислят разни неща, казват ти едно, после друго, после трето и бъркат такива каши, че и те не могат да изязат от тях и накрая ТЕБ изкарват виновен, че не си разбрал. Оплакват се, че не могат да намерят хора, че в централния им офис нямало хора и те се мъчели, обаче същевременно с това са вечно на някви екскурзии шефовете и разни ръководни кадри, накратко, хич НЕ ги интересува.Има един малоумен отдел наречен ВФК, работата им е да точат кафе машините и да се месят в работата с некадърните си мнения, не могат да ти помогнат никога. Ужасно отношение, не можеш никого нищо да попиташ без да ти се скара, ужасно е, идват и си предават настроенията, сигурно щото не са могли да идат до някъде на няква почивка, защото трябва да бачкат, а те предпочитат да се веят всичките на някъде докато тоя свинарник запада. Ад е, не се занимавайте, всички казват, че навсякъде е едно и също, абе не е. Отидете ли там, после нямате оправия на нервната система.

Здравейте, като цяло фирмата е добре, ако ви трябват пари, защото издържате деца и разни подобни мизерии. Но ако искате да живеете като бели хора, подминавайте от далеч. Половината са братовчеди, сестри, приятелки, братя или друг вид роднина на шефовете. Често има извънработно време, естествено не се плаща. Ако кажеш нещо по темата, се правят на ударени, че не знаели за такова нещо. Откъм измисляне на тъпи правила са много добри. Обедната почивка е някакви мизерни 20-30 мин, през които обикновено пак се намира кой да те прекъсне. Голяма част от персонала е почти умствено изостанал. А като ти дойдат шефовете на обекта, ти правят някакви дребнави забележки, а реално има много по-големи проблеми от тях. Класическите БЕГЕ шефове. Единственото хубаво е, че са точни със заплатите. Иначе надолу е прав колегата/жката, че си пускаш отпуска, за да почиваш по празниците. Обикновено има повече работа, отколкото физически е възможно да свършиш с наличния персонал, но са такива евреи, че не наемат повече хора, а то и кой ли би работил още там.

Ако искате да усетите какво е в казармата, започнете работа във верига Макао! Срещу смешно заплащане, осигуровки на минимума ви взимат здравето с 6 дневна работна седмица! Отпуската ви я взимат за да почивате на официални празници!

Управителят г-н Батешков (Танцьорът) е със средно образование! Хубаво преценете за каква фирма става въпрос!

Кандидатствал съм няколко пъти, но получих отказ защото нямам две години трудов стаж. Месец по-късно влизам в магазина и гледам двама 18 годишни които познавам и нямат стаж но са наети. Слуховете за шуробаджанащина са верни! Иначе обслужването ми харесва и според мен е на ниво!