Роберто Заго /img/frontend/nomap.png"

Роберто Заго

Без значение в кой град ще работите в тази фирма, ако искате да ходите на работа и пак да сте без пари, ако искате да се отнасят с вас като с ром, ако искате да нямате цент свободно време, защото се работи 6 дена в седмицата и още и още ........ не ми се пише(мързи ме) ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА РАБОТИТЕ В РОБЕРТО ЗАГО.

Момичетата са много усмихнати и приветливи,но като си чуеме заплатата вече не сме толкова усмихнати. Осигуровките не се внасят редовно,висиш допълнително и накрая и 2 лева не се взимат за допълнителната работа.... Крайно съм разочарована от отношението на цялата рода, тоест шефовете то са братовчеди,то са братя,сестри свекъри,свекърви и не знам си какви още там.Заплатата е под всякаква критика уж една е заплатата друга се оказва.

имат си гаранция на обувките !!! и не може да не са ти приели обувките за ремонт !!! аз съм си купувала от тях обувки , и съм супер доволна и от качеството и от обслужването !!!!

Ще напиша мнение относно м-н Роберто Заго във Варна, в мол "Кулите". Отношението към момичетата там е отвратително, работят извънредно, като часовете естествено не се заплащат, отпуски не се дават, или поне не когато желаеш, хокат те и те глобяват постоянно с аргумента че си некадърен и не продаваш добре китайски стоки с надути цени от по 200.00лв, а иначе нормално струващи не повече от 10.00лв, на несъществуващи хора, тъй като мола е слабо посещаван и т.нар, клиентопоток няма. Осигуровки ако имаш късмет се заплащат на 4-часа / а те стоят по 12/, текучеството на персонал е огромно, като естетсвено виновни за напускането са работещите там но не и управляващите, за което се отнасят също глоби.