Роберто Заго /img/frontend/nomap.png"

Роберто Заго

Бивш служител съм на Massimo Zardi ,работиш като за 5тима,уважение никакво,слизаш в склада където ако вън е 10 градуса,там е -5. И са само 3 момичета,мъже не искат за тежката работа.
Управителката е арогантна, надменна и всезнаеща и можеща, за нищо не става.
Унижават те ,колкото и интелигентен да си ,в тази фирма се чувстваш като дебил.
Постоянно се крещи,нарежда,валят наказания от сорта на забележка за изгонване .
Не дай си боже да забременееш ,не ти разрешават да вземеш болнични за да могат да те уволнят или изгонят. Парите които си изработил се дават на 3 части,за да не ги хванат че ти дават 200 лв повече.
Осигуровките са на минималната работна заплата за страната,по банка пари получаваш 300лв. Другите 300 на ръка,един аванс от 150лв. И ти стига.
Официално празници не се признават.
За отсъствие от 10 мин. Пишеш бележка (извинителна причина).
На интервюто питат дали имаш дете и има ли кой да го гледа, защото ти трябва да си на работа,ако ти се наложи да отдъстваш заради детето(ако е болно или няма кой да го гледа) в деня които си на работа вече,те гледат все едно света е свършил.
Има толерантност към тези който доносничат за колегите,тези които се подмазват.
На мен лично не ми дадоха последната заплата.
В деня в който си тръгнах ми казаха,да ми се връща тъпкано ,че провеждам колегите и не поемам отговорност.
Издържах не повече от година там.
Не се залъгвайте по "голямото" име .
Всички там са братовчеди,братя,сестри,лели,стринки....
Заслужавате повече!!!

Здравейте,разбрах че Фирма Роберто Заго ,има нова Собственичка и това е било снаха на семейство Елмаз. Тя е била много интелигентна и разбранна дама. Една моя позната беше на интервю и е останала много доволна от разговора със нея. Тя искала служителите да се чувстват като в собствен магазин. Ще се предлагало само италианска стока в магазините от тук нататъка.

Фирмата представител на марката в момента ЕФЕ 85 ЕООД който имат магазини във Варна,Пловдив,Хасково и обмислят да отворят в Бургас.
За жалост се наложи да се сблъскам с тях и мнението ми е крайно негативно. На интервюто говориха едно а реално когато започнах да работя нещата стояха съвсем по друг начин. Работното време което ми обещаха беше 40 часа седмично с 2 почивни дни а реално имаше 1 почивен ден с 52 часова работна седмица. Заплатата както и работното време беше далеч от обещаната. Само ще кажа 2 пъти по малко. Изключително некоректно написан договор от половин страница пълен с двусмислени изречения и " в полза на работодателя".Също да добавя,че обещания процент от оборота беше само обещан.
Не ми се коментира ниското качество на стоките които зареждат и цените на които ги предлагат.
С по некоректни хора не се бях сблъсквала през живота си.

Здравейте чета коментарите ви за Роберто Заго интересува ме дали има някаква промяна във собствениците защото виждам че фирмата е различна моля ако някой знае да пише

Здравейте! Работих преди известно време за фирма Ерра Инвест ООД и по-точно за веригата им Roberto Zago. Хората, които провеждат интервюто са принудени да казват, че всичко е страхотно от към отношение на собственик, управител, заплащане, работна среда и почивни дни.
Малко след като започнах работа се запознах със Севинч Елмаз, която е майка на собственикът, но всъщност тя дърпа конците. Запознанството ми с нея протече НЕ по нормалният начин, който може да бъде, а по следният начин: „ТИЙЛЬ си новата МА?“ ... придружено с подробно оглеждане от гладата до петите! Стоях като гръмната и си задавах разни въпроси на ум: „Какво е това възпитание? Така ли ще се държи собственичка с подчинените си? И как може да говори с един от хората, който и върши работата и ще и изкарва пари за да може да си поддържа фигура на „висока и стройна“ табуретка!? След такова запознанство, какво уважение ще очаква от мен? “ Това или подобно запознанство на „високо“ ниво се случва на почти всеки новодошъл ... а може би Вие ще сте следващите удостоени с тази чест!
Искам да кажа на всеки, които мисли да започва работа за Ерра Инвест ООД – Севинч стои и ви гледа НЕПРЕКЪСНАТО. Все едно сте в Биг Брадър. Тя не е от хората, които ще се наслаждават на живота и парите си ... за нея е по-важно е да има ред и да стои и да гледа всички свои обекти и да звъни да крещи и дава напътствия! Обикновен ден или празници като Байрям, Рамазан или Коледа и Великден не се празнуват – тя е пред монитора, пльосната е на дивана и стои и гледа какво се случва по магазините ....следи дали се чисти, дали се обръща внимание на клиентите, дали си говорите по време в което в магазина има клиенти (нищо, че може да коментирате, че от еди си кой модел няма еди си кой номер), ако види да се смеете ... ще Ви се обади да попита, защо го правите? Всичко това се изисква срещу скромното заплащане от 350 лв., които веднъж не са били изплатени в срок и бонус към всичко това са 4 почивни дни в месеца! Между другото – има 2 вида графици за работата - официален с 8 почивни дни (ако има някаква проверка да се покаже) и неофициален с 4 почивни дни, който всъщност за Вас е официален.
Едно от задълженията, което не се казва при интервюто е да се ходи из мола и да раздават флаери ... да каните хората да идват в магазина да си купят обувки. Понякога Севинч Ви кара да ходите пред някой от другите магазини за обувки в мола и да стоите пред самият магазина и да раздавате флаери на Roberto Zago и да каните хората да дойдат да видят „нашите обувки“, което е .... доста тъпо.
Искам да кажа няколко думи за управителката Христина. Тя е много двуличен човек. Много е мила с всички, но и доста подла – внимавайте! Заема вашата страна, говори срещу семейство Елмаз, подиграва им се, а в същото време им лиже задниците и храни Вас пред тях!
Имаше една Мария отговорник на слада в Хасково. Разбрах, че я няма вече сред турският клан. Тази беше с разбита нервна система и злобно изражение. Пушеше по много, смърдеше вечно на цигари и пот - хигиена хулева и самочувствие до небесата. Между другото искам да добавя, че е неграмотна и умственият и багаж беше даста ограничен. Всички и се подиграваха, естествено и аз започнах да го правя, след като я опознах що за стока е.
Прекарах 4 кошмарни месеца в този магазин! 4 месеца си трових нервите със скапаното ръководство, нямах време за нищо, мизерствах повече от колкото да съм без работа. Искам да споделя, че в момента работя в магазин в който цари разбирателство и спокойтвие, има уважение между работодател и работник. Ходя на работа с удоволствие! Заплащането е нормално.
Завършвам с това: НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В РОБЕРТО ЗАГО!!!

не ви знам вас кои сте и какво е станало но направо ми се гади от такива неща ето за това нашата държава няма да се оправи никога всеки се мисли за по-добър от другия и едните не са прави и другите но каквото и да е било това не е мястото където да се решават проблемите
и много е лесно да напишеш някакви простотии но ще се повторя това не е начина само ставате смешни

Колежке нека само да сме на ясно,че когато искаш да кажеш нещо на някой и претендираш,че си много примерна и доволна можеш да ми се обадиш тъй като си имаме телефоните,КОЛЕЖКЕ!! Това дали съм излязла в работно време да пазарувам или ям го решавам аз! Времето си е лично мое,така че хайде кротко :) затварям магазина...и кога,когато работих 5 дена без почивка от 10 до 22 ли?? Това май Руска и Галето не го знаят,така че силно се съмнявам да е някоя КОЛЕЖКА,НО ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК.Когато върша повече задължения като например да провеждам интервюта и т.н ще бъда възнаградена ДА,НО НИКОГА НЕ СЪМ БИЛА НАГЛА,НАПРОТИВ ПРЕМЪЛЧАВАЛА СЪМ МНОГО НЕЩА И АЗ ВСЕКИ ПЪТ ГО ОТНАСЯХ ОТ ШЕФКАТА..ЯСНО ЛИ ТИ Е,КОЛЕЖКЕ ??? КАКВО ОТНАСЯШ,КОЛЕЖКЕ ЧЕ НЕМОГА ТОЧНО ДА СЕ СЕТЯ...КОЛКО СТЕ ЖАЛКИ И КАК БЛИЖЕТЕ ГЪЗОВЕТЕ НА ХОРАТА КОЙТО ДО ПРЕДИ СЕДМИЦА ПЛЮХТЕ!!!

нека само да сме наясно относно мнението на Камелия
да не забравяме че медала има и две страни
един шеф е в правота си да направи забележка на служител който си позволява в работно време да излиза да си пазарува
да си позволява да затваря магазина когато и скимне и когато и се направи забележка да се държи нагло и да отговаря
и не е коректно от нейна страна след като е била похвалена за работата си И ВЪЗНАГРАДЕНА ПАРИЧНО да се държи все едно е повече от колежките си - ТОВА НЕ Й "ДАВА КРИЛА"
И В КРАЙНА СМЕТКА КОЛЕЖКИТЕ И ГО ОТНАСЯТ
всеки който я наеме на работа просто много трябва да внимава относно държанието й!!!!!!!!!??
ТОВА Е ОТ МЕН

Здравейте искам някой да ми помогне.Наскоро кандидатсвах в магазин Роберто Заго в Варна но като чЕТА РЕЗИ МНЕНИЯ ВСЕ ПОВЕЧЕ И ПОВЕЧЕ СЕ ОБЕЖДАВАМ ДА НЕ ПОЧВАМ .моляви посъветвайте ме какво да правя!!!

Работила съм за  Ерра инвест ООД или Роберто Заго, Даймонд, Масимо зарди са тяхните магазини. Заплащането е мизерно, работата не е тежка, но шефовете правят всичко възможно да ти е тежко. Непрекъснато се звъни по телефона за какво ли не и ти се говори на висок тон сякаш си някоя мърша. Магазините им са под постоянно видеонаблюдение и повярвайте непрекъснато ви наблюдават. Почивка имате 4 дена в месеца и в случаите в които почиваш ти се случва, че нямаш пари да си купиш нещо защото парите не се изплащат навреме.....