БМС Българска кухня /img/frontend/nomap.png"

БМС Българска кухня

Рядко пиша на подобни места.Смятам , че е загуба на време. Това място днес ми развали деня , ама наистина го развали. Аз съм добре образован и нормален мъж на 42 години , със собствен бизнес.Няма такава гадост като това , което се случи днес.Гадно за ядене, дъщеря ми просто побутна таблата след като опита( а преди е пробвала нещо вкусно там) нямам представа защо и как майка и я е завела въобще.Ужасно отношение и естествено лъжа и измама в сметката.Ако си позволя подобно нещо в работата си , по - добре да не правя нищо. Ви е сте африканци.

Няколко пъти ми се случва храната, която си купувам от щандовете на БМС Бълг. кухня да е вкисната / вмирисана, но когато се свържа с управител, за да направя рекламация, започва да ме убеждават че преди малко е сготвена и всичко е наред, демонстративно да я миришат, да я вкусват дори, само и само да не признаят че е развалена!Подадох жалба срещу тях в Комисия за защита правата на потребителите, след няколко дни ще получа писмен отговор, няма да оставя това безобразие да продължава!

Отвратителна храна.. под всякаква критика !!!!

Работих там дълги години,напуснах заради управителката.Жена без възпитание и уважение само към себе си.На интервютата е винаги любезна,но след това....,към колегите с който работих никакви забележки-перфектни,но тя разваляше всичко.Изгони си персонала, който отиде и започне работа в най-скоро време разбира що за работа е това.Не преувеличавам,това е самата истина.Не може да се работи спокойно,само напрежение и нерви.

Добър ден на всички във този много интересен форум,който ни позволява да изкажем нашето положително или отрицателно мнение за отношението на нашите работодатели!Много съм учудена от написаното до тук за тази фирма и го казвам ,защото съм работила дълго време при тях и определено недоволните са тези ,които не могат да работят с тези темпове и най -общо казано ако можем и изобщо да не работим ще е най - добре.И така нека да уточня за да стане по ясно аз като бивш работник съм изключително доволна както от заплащането така и от отношението на колегите си.Работихме чудесен екип!Вярно е ,че е по натоварено ,но това е нормално просто имат голяма клиентела!Но по добре повече работа отколкото никаква!Може би се чудите защо са ми бивши работодатели просто се преместих в провинцията!И все пак съм им благодарна особено на Управителката ,която имаше прекрасно отношение към всички нас там!

Искам да помоля да споделите мнение за обекта им в град Варна -Гранд Мол ,за служители които са работили там или по скорошни мнения и гледни точки за работните условия(като раб.вр. осигуровки) изисквания и отношение разбира се ,заплаща ли се коректно и спазва ли се някакъв работен график или той е УСЛОВЕН.Би помогнало за всички ,които се колебаят да започнат работа, да са наясно предварително с негативните страни и да си преценят -заслужава ли си времето за ПРОБА_ГРЕШКА

не си заслужават парите освен до нервна криза няма до какво друго да ви докарат, само се крещи и вика специално за софия в Сердика и Парадайс не започвайте!

не си правете труда да кандидатствате за работа, освен да си изхабите нервната система и да нямате време за почивка няма какво да стане, трябва да работите като луди за никакви пари и отпуска забравете!

в тази фирма нищо не е като хората от днес за утре махат служители без предупреждения , управителите реват от собствениците държат се като с животни в никоя друга фирма не съм срещал такова напрежение както в тази

Заплащане - добро и навреме! Отношение - нулево, 12-14 часа работно време, 2 на 2 почивки, нищо подобно! Никой не знае какво се случва, при появата на шефове целят свят от мениджър до миячка се панира, за парите си струва, но трява да се пеглътне работното време... постоянно нов персонал, постоянно напрежение