БМС Българска кухня /img/frontend/nomap.png"

БМС Българска кухня

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

За оплаквания или похвали свързани с дейността ни можете да ни пишете на следния имейл адрес:
[email protected]
Обратната връзка е важна за нас, за да отстраняваме по-бързо, лесно и ефективно всеки възникнал проблем.

Като клиент на БМС искам да дам препоръка на собствениците на фирмата да посещават и кухните на заведенията си, и да опитват от готвените ястия преди да бъдат предлагани на клиентите.
Някои от тях са безвкусни, а други се готвят с некачествени продукти. Като цяло, доста от ястията са много далече от българската кухня и по мое лично наблюдение грешката е в технолозите на фирмата. Явно те взимат рецепти и от готварски форуми, но без да се спазват точно, като някои продукти от оригиналните рецепти се спестяват или пък се сменят с нискокачествени и в резултат се получава храна с ужасен вкус. Често има оплаквания от клиенти, но негативите си остават за касиерките и обслужващия персонал, вместо да се потърсят и отстранят грешките в технологията на рецептите и работата на готвачите.

Много ме кефи просто как когато някой напусне фирмата, веднага е обявен за мързелив... Обаче има едно нещо което пропускате и това е, че благодарение на голямото текучество, няма как истината да не излезе наяве.Колкото и да замазвате нещата , колкото и да се опитвате за забаламосвате хората, няма да стане, истината е една. Колкото до мързеливите дето взимат даром, е и тях ги има, не е вярно, че ги няма...И най-смешното е, че и те даже не искат да бачкат там, та представете си какво е...Много кадърен персонал си е заминал точно заради това. Никой нормален човек няма да се трепе,друг да се подпира, а накрая да вземат еднакви заплати, ...Сърбите добре са го казали-"Рибата се вмирисва от към главата, ама се чисти от към опашката."

Здравейте, разгледах и прочетох всичко, но истината винаги има много гледни точки! Страхотни собственици! Страхотно местоположение!Много работа, факт, но за това си на работа! Редовни заплати и усигуровки! Да това е много важно, но не е достатъчно! До собствениците стига много противоречива информация благодарение на кадри, които от години въртят интриги и скандали! Няма хора за работа, защото младите ги МЪРЗИ, МНОГО И ТО! Няма да бъда многослоен! Проблема на фирмата е, че няма достатъчно персонал на някои от обектите. За ТОЗИ ОГРОМЕН ОБЕМ ОТ РАБОТА заплатата е изключително ниска. Нямаш отпуск, почивки, болничен... Умираш, но трябва да си там. Сюробаджинащина.... Управителите отговарят за ВСИЧКО И СА ВИНОВНИ ЗА ВСИЧКО!!!!! КРАЛИЦИ СЛУЖИТЕЛИ, КОИТО СЕ ПРИКРИВАТ ОТ РЪКОВОДСТВОТО ПОД СОБСТВЕНИЦИТЕ.... СТАХОТИЯ! ИМАТ НАГЛОСТТА ДА ПИШАТ ТУК И ДА ПЛЮЯТ ФИРМАТА! БЕЗ ОЧИТЕ! НАГЛОСТ! ЛУДОСТ! ФИРМАТА Е СУПЕР! РАБОТА КАТО РАБОТА! СИГУРНОСТ! РАБОТНО ВРЕМЕ-СТРАХОТНО, НО МЪРЗЕЛА И ЖЕЛАНИЕТО НА ХОРА БЕЗ НУЖНИТЕ УМЕНИЯ, ЗНАНИЯ И ХЪС ЗА РАБОТА.... ВЪЗМОЖНОСТИТЕ СА ОБРАТНО ПРОПОРЦИОНАЛНИ НА ЖЕЛАНИЯТА ОБЪРКВАТ ВСИЧКО! ТОВА Е ИСТИНАТА! ДА... С УДОВОЛСТВИЕ ПАК ЩЕ РАБОТЯ ТАМ! НЕ НА МЪРЗЕЛА, НЕ НА КРАЖБИТЕ, НЕ НА ШЛАНГА, НЕ НА ЛЪЖАТА..... И ВСИЧКО ЩЕ Е ПЕСЕН....... ЕЙЙЙЙЙ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА.... РАБОТАЕТЕ... ДАРОМ НА НИКОЙ, НИКОЙ НЕ ДАВА .....

Ужасно работно място.Смешни заплати, унижение и робски труд.Некоректни работодатели и от към заплащане, и от към отпуск, и от към почивни дни...Едно се обещава на интервюто, коренно различно е като запонеш работа...Заплатата-част се превеждат по банка, част идва в пликче на което е написано колко има вътре.На хвърчашт лист се подписваш , няма документ който да остане за теб, в който пише колко си взел, за колко часа, колко отпуск имаш, колко ти отдържани и защо...Пробутват си старите манджи и ако някой се оплаче, хората от витрината са виновни...Въобще не ви съветвам да започвате работа там...Много от мненията които прочетох са вярни, даже много неща са спестили...Постоянно търсят работници , много даже не се връщат след втория, третия ден...Някой не издържат на обстановката и след няколко часа...

Много мислих преди да пиша в този сайт,но дойде и този момент.Бях на ръководна длъжност в БМС -давах всичко от себе си ,замествах всеки само обекта да върви и най накрая след едноседмичен болничен бях заличена .Бмс е ЛУДНИЦА не работно място ,няма ястно изградени правила ...Идва собсвеника и започва от вратата да крещи вика по Управители ,работници ,все пари не му стигат в обекти в който няма живот.....Парите който получават като трудово възнаграждение работниците 1/3 са по банка останалово е в
пликчета ,няма реални усигоровки ,управителите вечно пари крият по каси ,не се издават касови бележки ......Тормоза е голям....Хора не работете в БМС -голяма грешка ,работата там
ще ви донесе интриги и главоболия .....

Много мислих преди да изкажа каквото и да било..... Когато някой е виновен трябва за замълчи... Не защитавам фирмата, но да се изказват бивши служители освободени поради кражба, без да конкретизирам

Браво Северин ;) От сърце си го написала,не ми се пишеше мнение само заради тебе като видях..Гадове е това е,и най лицемерно този управител? Дали става? Се опитва да оправи истината с лъжа...няма да успее.И аз съм по тея пътища..да подлизурко,мижетурко и доносник се толерират..нормален неутрален работник не се толерира,смущава ги като се знаят сами себе си какви са,в кухненската сфера съм бил,щях да кандидатствам но се отказах,има персонал и в Анадолия,нали?.хм.Шев които не се грижи за работника е далавераджия ;).Бягайте.Ти за хората дет ти вадят хляба ако не се погрижиш,те са ти инструмент..не ставаш.как да е,браво душа за откровения коментар.Успех :) .В ПС: В много фирми е така.Оставете ги без работници,нека поумнеят,не сме животни а трудещи се хора за хляба си,не ни ли оценяте,нямате персонал.Всичко добро!

По повод предишния коментар, бихме искали да получим повече информация. Това е сайта ни: http://bmsfood.bg/, където обикновено приемаме отзиви от клиенти.