ХАВИ ЛОГИСТИКС ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ХАВИ ЛОГИСТИКС ЕООД

Сигурна фирма и добро заплащане. След смяна на старото ръководство, доста от нещата се промениха. Вече с удоволствие и усмивка може да ходи на работа. Няма вече крясъци, обиди и терор над персонала.
С усилие и постоянство се постига всичко.

Хората трябва да бъдат уважавани и ценени, за да се чувстват на мястото си и да дават максимума от себе си на работното си място.

Наблюденията ми са, че "Хави Логистикс" има още доста за вършене в тази посока.

Вижте са , не бъркайте мързела ви и вашата некадърност с уж лошите условия във фирмата .. Това , че ви мързи да гледате и да работите , си е абсолютно ваш проблем , народа го е казал "МЪРЗЕЛА НЕ МОРИ , А МЪЧИ" .. А до като чакате всичко да ви падне от небето на готово без да полагате труд и да търсите вината в другите за това - ПРАВЕТЕ КАТО ВЯТЪРА .. \\//

Топ топ перфекна е

Здравейте вече повече от 2години съм част от тази логистика и не съм съгласен с повечето мнения тук. За този период съм работил с г-н Илиев и останалите от този мениджмънт. Да викали са имало напрежение и кофти моменти но са били и лоялни към хората.пък и аз съм на мнение че кой каквото си заслужи такова отношение ще получи.периода от 3месеца предизвестие е гаден да но всяка работа си има + и _. Аи несамо там го има това.В момента има друг мениджмънт с други шефове и хората се опитват и старят да променят нещата към по добре.Заплатите са добри и навреме има добра бонусна система извънредни часове и празници се заплащат.работа е доста особено летния период но си заслужава.За съжаление обаче не сполучват на качествен и работлив персонал.Всеки който си търси работа нека първо да отиде да опита и след това да си прави изводите.А не от КОМЕНТАРИ да съдиш за дадено нещо! Защото незнаеш дали е вярно или не.Нека всеки който търси работа да опита ако сте Работливи амбициозни и с желание за развитие нека опита.Успех!! Отново казвам старото ръководство го няма вече от почти година време. Впреки че и то не беше толкова лошо.

Добре,че прочетох коментарите за фирмата,благодаря на коментиращите
До ЧР на фирмата:
Насроченото интервю за 08/ 05/ 2019г за 10 00 ч няма да се състои!!!!

НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ КАКВАТО И ДА Е РАБОТА В BZN LOGISTICS АБСОЛЮТНИ ИЗМАМНИЦИ НЕ ДАВАТ ОБЕЩАНАТА ЗАПЛАТА И ГЛОБЯВАТ ЗА ВСИЧКО

Фирмата е много несериозна взима хора държи ги 2/3м докато неги употреби и после приклучва договора без предизвестие в полза на работодателя.Тънеш в мрасотия IQ пада с всеки час,шевовета са по долни и от черните братя.Мой голега дължи обещетение на фирмата понеже напуска по рано и нейзчаква 60дни предизвестие.Още един колега беше уволнен докато беше болнимен заради мангалска и хамалска работа за която си даде здравето.Щевовете са мазни и ще ви гледат в очите с усмивка фокато ви мамят.Късмет на всеки който пожелае да работи там,И СЪЧУСТВАМ НА КОЛЕГИТЕ КОЙТО ОСТАНАХА ТАМ

Като бивш служител не мога да се включа с положителна оценка за фирмата.
Всичко там се гради само и единствено на лични симпатии, а не на трудови качества. Добре е само за хора, които умеят да се подмазват.
Работното време е безкрайно, отношението на определени хора- "мениджъри" към колеги от екипа е неуважително, местоположението е много отдалечено и неудобно.

Не се предлага развитие и не бих го препоръчала за млади и амбициозни хора.