Борса за матраци ВИТ /img/frontend/nomap.png"

Борса за матраци ВИТ

Борса Вит. Станете част от нашето семейство : 1.Получавате фалиращ бизнес.2.Контактувате с уникалната проста пайнерката Мая.Собственик на веригата анти бизнес дама - фалирах с кеф .Има ли още балъци спонсори. Чакам Ви . Внимание фалиращ бизнес!

За кратко бях при тях.поръчките на клиентите са последна грижа.една руса мацка Мая си изкарва добри допълнителни доходи заедно с някаква си фирма Хрисла ползват магазина за мострена зала срещу добър процент.А собствениците толкова си могат не стават за бизнес .От борса Вит матрак не купувайте.

Борса за матраци ВИТ - мафиоти, мошеници от класа, предлагат бизнес франчайз - пирамида ,всичките им фирми са със запори ,мутри без морал, прости хора....пазете се от тях...

И ние си поръчахме матрак и почна бавенето и обещанията, че ще го докарат в уречения ден, което естествено не стана. Не сме доволни от фирмата. След тази случка повече не бих оставила капаро.

Това са най-големите измамници, никога не си поръчвайте от тях. Поръчах си матраци и рамки, като обещаха, че за 1 седмица, ще ги доставят, но до там. Обадих им се над 20 пъти и само лъжи, след лъжи. Камиона им се е обърнал в гр.Самоков, стоката е съсипана, после дублирана поръчка, имената са съвпаднали. Въобще нищо не си поръчвайте. Не знам дали ще си получа матраците някога.

Поръчания от мен матрак се забави повече от месец въпреки обещанията за доставка 2 седмици.Платих 50% авансово и след два дни ми звъняха по телефона да внеса и останалата сума.Що за нахалство да плащаш предварително за нещо което не си получил и не се знае кога ще ти бъде доставено.

Това е най-измамната фирма, на която съм попадала някога! При мен действието се разви преди един месец, когато им се доверих и си поръчах матрак за над 1000лв. Отгоре на всичко изискаха от мен да платя 50% от стойността, като капаро при поръчката, за която стойност не ми издадоха касов бон. Мислех, че такъв ще получа за цялата стойност при доставката, но тогава ми донесоха само една написана на ръка бележка със стойността,която дължа и това е. Няма гаранция,няма бележка,няма нищо. До като си чаках матрака, който щеше уж да е готов за 10 дни, в продължение на месец се свързвах с тях и все ми даваха отклонничеви отговори. Накрая се свързах с прозиводителя, а от там хората коректно ми отговориха, че борсата за матраци са направили заявка за матрака, той е готов и ги чакат само да им платят и понеже имат стари задължения не могат да им предадат матрака, който те да ми доставят?!?! Що за безумие, а като им давах парите, това не ми го казаха,нали? Наложи се 20дни над указания срок да спим на надуваеми легла в новото си жилище. Толкова некоректни търговци в България не бях срещала,а мислех, че няма с какво да ме изненадат. Нито компенсация за неудобството ми беше предложена, нито платежен документ ми беше издаден, не знам въобще как данъчните не са ги затворили тези ИЗМАМНИЦИ! Никога не им се доверявайте, ама НИКОГА. Поръчвайте винаги и само от производителите, те са винаги коректни, а и винаги предлагат някакви отстъпки, а не надценки, като тези обявили се за "БОРСА" - прекупвачи, печелещи за сметка на измамените потребители!

Като начало всичко започна добре, много любезни девойчета в магазина. Помогнаха ми да си избера спалня и матрак, но всичко хубаво в тая фирма приключи до там.
Поръчката ми се забави зверски, сещаите се не е персонала виновен, но в последствие разбрах от фирмата производител, че не им били платили за стоката, а съответната фирма ме мята по върбите цял месец , че разбираш ли първо служителките им, после производителя бил виновен и какво ли още не.
Няма такава некоректност, никога повече от тях.
А и като гледам коментарите на служителите им, май те обичат само пари да вземат и на никои не дават. Категорично никога нищо.

Здравейте и от мен,

Силно се изненадах, когато случайно видях, че и "Борса за матраци ВИТ" или иначе казано Г.И.Д.-7 ЕООД има място в сайта БГработодател. Нима фирма, която иска да вземе повече от своя персонал, отоколкото да даде, както и не ти изплаща редовно заработеното трудово възнаграждение наричаме "работодател"? Иначе амбициите са големи, празните приказки много...но когато дойде време за плащане, започва истинското размотаване и разтакаване. Като цяло ти си виновен, че в магазина влизат малък брой клиенти, че не си закупуват матраци и спални продукти, а най-редовния въпрос е "Защо не продавате? Протестирате ли за нещо?". В борсата въобще не важи поговорката - "Дай, за да получиш" - има само дай всичко от себе си, а как ще си оправяш сметките, какво ще ядеш и др., като ние не ти платим НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА!

И аз като предния г-н изказал мнението си свободно, все още чакам да ми платят изработеното... Не ме притесняваше това, че ме осигуряваха на минимума за длъжността, нито това, че работната ми седмица макар по договор да се водеше 40 часова, беше по-голяма. Това, че работех в почивните дни и запълвах всички дупки по всички обекти (общо на брой 3), няма какво да го коментирам, то е в графата, в която АЗ трябваше да дам. Но когато дори подпитах за заплата, всички реагираха с надсмешка или простото обяснение, че в момента събираме за да си платим задълженията към даден производител или пък за кредита на г-жа Микова. Да де, ама то така се трупа и трупа,...а с взети 200 или 300лв за цял месец някак си трудно се живее, г-жо Микова. Да съгласен съм в обектите на фирмата няма кой знае колко работа, да не кажа, че се работи тягостно и времето минава бързо. През по-голямата част от деня, особено в зимния период, никой не минава през обектите, особено този в Люлин (който май вече не функционира) и Младост, но въпреки всичко доколкото си спомням имахме договорени взаимоотношения за заплатата, които не касаеха натовареността и би следвало да ти се платят минималните 500-600 лева, които са ти обещали в началото.

От всичко най-много ме е яд за колегите, защото наистина всеки даваше всичко, което е по силите му за да върви фирмата напред и нагоре, а в замяна не получаваха това, което им бе обещано. Някой от колегите Илко/Мая плащаха с лични пари задълженията към доставчиците, надявайки се, че като има продажби парите им ще бъдат възстановени. Научих много неща от Илко Илков, тогавашна, а може би понастоящем дясна рака на управлението във фирмата. За мен той си остава един интелигентен човек, но за съжаление и той семейство храни и се наложи да бъде лошия, когато не му позволяваха да изплати заработеното от своите служители. Ясно си спомням, че и на него му дойде до гуша и напусна фирмата през 2011год. но по-късно се върна и това не е за първи път. Асен също е доста потърпевш от несполуките на фирмата, непрекрит добряк с голямо сърце. Абе като се замисля всички във фирмата бяха супер, само това безпаричие и нередовно плащане.... От около година не поддържам никакви взаимоотношения с никой от въпросната фирма по простата причина, че не ми се връща назад във времето, когато всичко беше толкова тягостно, а липсата на пари за всички - нещо нормално, но може би така е по-добре. Сега очаквам една последна среща с хората или управата на тази фирма, това ще е денят в който всички ще разрешим нашия трудово-правен казус на заведеното дело от мен в съда!

И за да нямате подобни главоболия, уважаеми кандидати, моля прескочете обявата за работа точно от този "работодател"!

ПП: И като клиент, наскоро си купих матрак директно от производителя на матраци, като заобиколих въпроснтата фирма-посредник "Борса за матраци ВИТ", която печели от препродажбата на закупени продукти. По този начин хората ми направиха отстъпка от 20% директно, като спестих това да плащам вноската за новия автомобил или екскурзия на г-жа Микова. Така съветвам да направят всичките ми приятели, които сменят матрак и ме питат от къде да си закупят такъв, а аз имам много познати и приятели ;)

Настоящата фирма още работи.Аз съм бивш служител,но все още чакам да си получа парите за цял месец и 2-3 дена.Фирмата е некоректна към служителите си и първоначалните неща коѝто се говорят при постъпване на работа не се изпълняват.Всеки ден те разкарват по другите обекти без това да е уговорено предварително.Аз препоръчвам да не се хващате на работа в тази фирма.Много лъжат и не имат никакво отношение към служителите коѝто им изкарват пари.