Онборд АД /img/frontend/nomap.png"

Онборд АД

Малка фирма, със страхотна атмосфера. Без интриги,без излишни негативизми. Шефовете са изключително свестни. Колегите са супер.
Възможността за изкачване е малка, но ако ви се работи в приятна атмосфера, в центъра на града- това е мястото.

Аз работя във фирмата от почти две години. Екипа е малък и дружелюбно настроен с чувство за хумор. Едно от най-големите предимства пред всички останали работи които съм имала е възможността за работа от вкъщи/дистанционно.Проекта по-който работя аз е постоянен, но компанията клиент е с доста проблеми което прави и нашата работа по-тегава.Заплащането и бонусната схема би могла да е и по -добра, но както споделих по-горе за мен е по-важно да имам флексибилност в работата. Има малък социален пакет/ застраховка и мултиспорт карта която се плаща 50% от работодателя.Не бих казала че офиса е луксозен, напротив ако сте ходили в Малкото НДК всичко прилича на 19ти век. Но заради стратегическото място офиса е там. Предпочитат се хора native speakers защото клиентите искат такива.Едно нещо което може да се подобри е обучението поне в началото на новите работници. На мен ми дадоха канпания и ми казаха звъни без да ми дадът скрипт и други такива насоки и т.н.така се учех в движение по метода проба/грешка, което не одобрявам, в по-късните периоди забелязох, че имам колега който има страхотен тефонен етикет и скриптове и помолих за насока. Сега ако дойде нов колега знам че преминава през същото и непрекъснато помагам ако работим заедно, но това е нещо над което Мениджърите могат да поработят.За друго не се сещам,но като цяло работната среда е добра☺.Ние сме млади,амбиционни и с чувство за хумор.Като цяло комнията е с добра репутация.

Здравейте, някой има ли по-скорошни наблюдения за компанията? Мерси

Работих във фирмата около година. Офиса е на много хубаво място. Самия офис е много уютен и дружелюбен =) Шефовете и менеджърите са много отзивчиви (Милли, поздрав). Няма проблеми с излизане в отпуски, както на други места. Заплащането е добро, над 1000 лв е но също така зависи и от това как работиш и какво постигаш, имат и бонусна система. Колегите са дружелюбни, няма интриги и заговори в офиса, което помага на една хубава среда в която е приятно да прекараш работния си ден. Много съм благодарна на управляващите и на колегите си за прекараното там време.

Настоящ служител във фирмата съм и ме възмутиха изказаните по-горе негативни мнения. Държа да кажа, че това е най-добрата фирма, в която някога съм работила. Офисите са достатъчно комфортни за работа, заплатите не са никак малки за естеството на извършваната работа и не помня да е имало закъснение на заплатите. Има хора, които очакват те да са по сметките им на 01. число на месеца, но в договора пише, че се изплащат до 20-ти на съответния месец и това винаги е било така. Възхитена съм и от собствениците и мениджърите на фирмата. Огромно благодаря на всички тях за разбирането и индивидуалния подход, които имат към всеки.

С Кирчо с никнейм Тера П. и другите останали, под които се крие :) бяхме колеги. Не е честно да пише така против фирмата. Имаше една от най-високите заплати, доста над 1000 лева на месец. Той работеше извън офиса от вкъщи. Идвал е само за тренинги във фирмата и няма наблюдения за такива детайли, за каквито споменава. Ако си покаже договора, ще стане ясно, че просто клевети. Беше вечно депресиран и мрънкаше. Определено имаше някаква зависимост, очевидна. Е, има и такива хора. :))))
Поздрави,
Ж. Георгиев

Малко пари за много работа. Нередовно изплащат заплати а чух че миналата година уволнили някой, който попитал защо закъсняват със заплатите - правете си добре сметка!
Колегите са свестни като цяло.
Няма перспективи за развитие, само още и още еднообразна до смърт работа, и то за хора дето не заслужават.
Бачка се в тесни и задушни помещения с много други хора. А казват че други фирми с кол центрове, били и по-зле. Съмнявам се..