Лили Дрогери /img/frontend/nomap.png"

Лили Дрогери

Дори не знам дали ще ми стигнат 6000 символа да опиша работата в това подобие на фирма. Гърбят те като роб ,постоянно планограми,постоянно нерви,недоволство и никаква стимулация. Колкото и оборот да прави магазина ,все е малко,колкото и часове да работиш,все ще си на минус при изравняване и ще ти вземат почивката. Обещават ти два почивни дни,но не споменават ,че това е 1 път в месеца . Дават ти мижави 650лв и те експлатират както им е удобно. Искат да консултираш и да продаваш ,но не ти дават никакви проценти от продажбите ,дават ти само задачи ,които не ти позволяват да консултираш хората ,защото все пак има и срок на изпълнение. Постоянно недоволство , постоянно следене на камера да не се подпреш за секунда ,подслушване на каса. Управителката дори няма да я коментирам ,защото не си заслужава -тъпо същество! Постоянна нивелация и само се молиш да не дойде много стока ,че тогава горко ти-забравяш на мига ,че си продавач-консултант. Всъщност дори не знам ,защо в договора пише ,че си такъв ,като си всичко друго ,но не и продавач-консултант. Сглабяне и вдигане на тежки метални рафтове ми беше от любимото задължение ,все пак си хамал... дават ти за празнични дни 20лв ,че си стоял като пън цял ден . Нямаш време да хапнеш дори ,защото обикновено си или сам на смяна или сте две и нямаш възможност да излезеш. Общо взето мястото е ужасно,недай си боже да попаднете на колеги-тарикатки,които се мислят за много велики,с всъщност са прости и ограничени патки. Чрез манипулация постигат целите си,измъкват се от работа ,закъсняват,правят си каквото искат ,постоянно са навън да пушат цигари ,постоянно са болни,отпуска или на зъболекар хахаха ,общо взето НИКОГА не започвайте работа там ,колкото и да ви трябват пари ,не си заслужава!

Натоварването във фирмата е високо интензивно. Гърбят те като камила, никакво стимулиране на служителите, постоянни демотивации на служителите, постоянно сочене на вратата. Думата колективност е далечна за тази фирма. Управителите на магазините въобще не държат на персонала си, а главното ръководство сигурно въобще не е наясно, защо постоянно напускат служители! Един график не могат да направят качествен, за, да са доволни четирите или петте служители от даден магазин. Постоянно искат да се бършат стелажи, да се нарежда, стока от склад, да се редят планограми, вадене на етикети, следене на срокове , да се обслужват клиенти, да се работи на каса, да се правиш на пазач - 10 длъжности за 800 лв. И накрая почиваш за 12 часов ден - два пъти по 15 мин. и се прибираш изморен, и пак управителката на магазина не е доволна и те навика. Ревизията им е нощна, и не се плаща като нощен труд. Въобще не си струва да се работи там, освен ако не сте някакви балами кокошки, които нямат собствено мнение и мозък в главата си.

Не знам как управителите нехаят и не забелязват че служителите всеки месец крадат тестерите на скъпите парфюми и оставят на по-евтините. Това намалява продажбите сериозно, защото няма как да разбереш кой от промоционалните парфюми как мирише и дали ти харесва. Очевидно няма контрол в магазините. Да глобяват от заплатите

Засега стоят на пазара, като разчитат на локациите. Като се изчерпи тоя луфт, първата която ще хвръкне на улицата ще е преумната тръговска директорка.

Бедни души. Регионални,управители и високо стоящи без мозък . Сръбска недодялана работа.Моля незапочвайте работа там ,ако се уважавате

Здравейте, моля да споделите мнение защото кандидатствах там за работа и останах доста разочарована от нивото на HR Моника Милева, както и от отношението им към кандидатите