Лили Дрогери /img/frontend/nomap.png"

Лили Дрогери

Не знам как управителите нехаят и не забелязват че служителите всеки месец крадат тестерите на скъпите парфюми и оставят на по-евтините. Това намалява продажбите сериозно, защото няма как да разбереш кой от промоционалните парфюми как мирише и дали ти харесва. Очевидно няма контрол в магазините. Да глобяват от заплатите

Засега стоят на пазара, като разчитат на локациите. Като се изчерпи тоя луфт, първата която ще хвръкне на улицата ще е преумната тръговска директорка.

Бедни души. Регионални,управители и високо стоящи без мозък . Сръбска недодялана работа.Моля незапочвайте работа там ,ако се уважавате

Здравейте, моля да споделите мнение защото кандидатствах там за работа и останах доста разочарована от нивото на HR Моника Милева, както и от отношението им към кандидатите