Карком ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Приморски, бул. ЦАР ОСВОБОДИТЕЛ, 465&markers=Варна,Район р-н Приморски, бул. ЦАР ОСВОБОДИТЕЛ, 465

Карком ЕООД

фирмата може би ще затъне с тези кадърни личности.

Моите уважения към вас г-н.Лазаров но не мога да не ви задам няколко въпроса.Нима всичко което се случва във"вашата"фирма се дължи само на световната финансова криза?Защо от просперираща Карком се превръща във фалираща фирма?Защо не потърсите отговорност в приближените ви мениджъри?За цяла Варна е ясно че търговците на Тойота са необразовани.Но вината не е в тях а в грандоманското поведение на Гергана която предпочита те да не разбират от нищо за да може да ги тъпче и да им краде поръчките.Толкова ли беше черен Румен? Нима не знаете че на всеки 2от 3 клиента питат за него?Къде е Сашо и неговите бизнес планове?Погледнете Конкуренцията-Мазда,Форд,Опел,Рено,Хонда-те увеличават състава си(jobs.bg).Та нас ни задмина дори Субару.Спрете разрухата на най продаваната марка в града.Защо вие а не Сашо и Гергана ходите в събота на работа?А те не се интересуват за нищо друго освен от зближаване с вас с цел да ви манипулират.
Да за нас всичко е въпрос на молба. А за вас?

стига сте се оплаквали като не ви харесва има лесно една молбичка и след 30 дена си свободна личност само че има хора от вас които на други места и толкова няма да вземат а някои по кадърни може и двоино да вземат само че всики приказвате но само по междуси и то анонимно кажете го в очите на хората а не само да клюкарствате

Еееее, направо се оляхте. Повече от очевидно е, че последните 3 мнения ги е писал един и същи човек. Не че съм фен на фирмата, дори напротив, но тук вече нещата стават абсолютно тенденциозно-елементарни. Явно е някой от сервиза, а имах по-добро мнение за колегите.

Zdraveite,

Az sum zainteresovan/a otnosno poziciata na rukovoditel servizna deinost.Tui kato zabeliazah 4e vashia ekip redovno pose6tava tozi sait re6ih da pomolia za malko pove4e info otnosno tazi pozicia , ekipa s koito se raboti, izob6to vsi4ko koeto moje da mi bude polezno, tui kato sum silno obezpokoen/a ot va6ite komentari.
Blagodaria vi predvaritelno!!!!

не се оплаквайте толкова - всеки има възможност сам да избира. ако не му харесва - не го държат насила,нали?

не мислите ли, че е много лесно да се обвинява някой анонимно.

как така става, че двама души са виновни за цялото недоволство а другите са агънца?

във всяка една фирма има хора които не са харесвани от другите, но това не е причина да бъдат обвинявани за това че организацията не върви...

V momenti na kriza,slabi prodajbi i zastoi,umniq rabotodatel se opira na nai dobrite si prodava4i, serviz i t.n., pazi gi ii gi poo6trqva...ako im reje parite i uveli4ava rabotnot vreme efekta 6te e tri pyti po lo6. toyota e silna marka za razviva6ti se pazari, no trqbvat harizmati4ni prodava4i, to si e produkt kato vsi4ki drugi... kato postoqnno goni6 i smenq6 prodava4ite, osven da gubi6, drugo ne stava... taka e pri tyrgoviq v kriza, i ne samo v kriza

Какви са тези глупости който пишете.Явно си нямате друга работа.
Интересно че докато Румен беше на работа никой не се занимаваше с тези неща.Що се отнася за Поля и Гергана се чудят коя да се направи на по-важна пред шефа.Надявам се но се съмнявам нещата да вървят към по-добре.Ако найстина си е тръгнал този който трябва времето ще го покаже.От вас се иска да работите но за съжаление никой нищо не прави.
И не бъдете толкова завистливи.Всичко се връща на този свят.

Поля ти пък няй малко имаш право да говориш защото никой неможе да те понася най- малко аз. Това че се мазниш на Гергана не означава че тя те уважава. Румен ти беше като баща а сега какво говориш зад гърба му.