Карком ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Приморски, бул. ЦАР ОСВОБОДИТЕЛ, 465&markers=Варна,Район р-н Приморски, бул. ЦАР ОСВОБОДИТЕЛ, 465

Карком ЕООД

Закупих си чисто нов автомобил от "КАРКОМ" ЕООД през 2013та година. Днес, по-малко от 4 години след покупката на автомобил TOYOTA AYGO предявих рекламация свързана с рязко увеличилия се разход на моторно масло.

Новата ми ТОЙОТА харчи 1 литър масло на по-малко от 10 000км. пробег. Като последния път, дори и на мен не ми се вярва, но ми доляха 1,5 литра моторно малсо в сервиза на "КАРКОМ" ЕООД в гр. Варна.

Тъй като автомобила е в гаранция поисках дигностика и ремонт на двигателя.

Според "КАТКОМ" ЕООД е НОРМАЛНО една нова ТОЙОТА да харчри до 500 мл. на 1 000км, тоест 5 литра масло на 10 000 км. пробег е нормален разход на масло, под който ТОЙОТА счита колата за здрава.

ПРЕДИ ДА СИ КУПИТЕ ЧИСТО НОВ АВТОМОБИЛ ОТ МАРКАТА ТОЙОТА ОТ ДИЛЪРА "КАРКОМ" ЕООД МНОГО ДОРЕ СИ НАПРАВЕТЕ СМЕТКАТА. ТОЙОТА Е КОЛА, КОЯТО УЖ ИМА ГАРАНЦИЯ И ВИСОКО КАЧЕСТВО, НО ЯВНО В БЪЛГАРИЯ ТО Е ОЩЕ ПО-ВИСОКО, ОТКОЛКОТ ДОПУСКАТЕ.

Сега като чета, разбирам, че не съм единствената, на която така наречените приемчици са си искали пари на ръка, за да си спестя  доста по-голяма сума ако я платя на касата в сервиза. "Нямало да има проблем, те щели да оправят всичко". То глад глад, но да го правят на гърба на шефа си бих го определила като доста нагло. Възмутена съм, ще си търся друг сервиз.

Yaris, наистина е така. Но както се казва няма по-сляп от този който не иска да прогледене. И при мен се е случвало т. н. приечици да си искат. Та толкова ли е ....... шефа на тази фирма, като допуска това да се случва и не вижда, че тези хора дърпат фирмата му надолу с това ''сервиз в сервиза''.

Защо в тази фирма има сервиз в сервиза? Защо ПАК трябва някой да си искат пари за да ми се ремонтира автомобила? Няма ли шеф тая фирма та да следи работата на гладните си т.н. приемчици?

Работя като сервизен механик в момента, но попаднах на обява от тази фирма.Прочетох доста, но все пак да питам - заради кризата сега взимам около 800, работя 5 дни в седмицата около 8 часа на ден.Понякога повече.Заслужава ли си да подавам документи или условията са подобни?

Не ви трябва да кандидатствате тук за работа.Тук всичко е тотално сбъркано.Уволняват опитните и на тяхно място назначават нови инови хора без да помислят какво ще се случи с тях и техните семейства.Въобще не знам до кога ще продължава всичко това.Съкратиха един от най-опитните и можещи монтьори а оставиха един отдавна изпял си песента пенсионер.Ако кандидатсвате за работа трябва да знаете че в КАРКОМ никой не знае до кога ще съществува.

В момента е неблагоприятно място за работа.

На всички ни е ясно, че криза има. Тук обаче ситуацията се допълва от постоянните врътки на персонала. Ако не по продажби, по смяна на персонала Карком са доста оборотни.

? Съществува ли още тази фирма ?!?

Здравейте ! Може ли някой да ми даде информация за позицията "ПРИЕМЧИК МПС" . Попаднах на обява в jobs.bg . Интересува ме какви са условията на работа ,колеги, заплата и т.н. Благодаря