Роко Бароко ООД /img/frontend/nomap.png"

Роко Бароко ООД

Относно магазина на 9-ти квартал с управител Нели Иваницова:
Ако сте нови и не сте наясно през първите дни например кое как да направите или не знаете перфектно къде се намират някои продукти в склада и салона, очаквайте от салонната управителка (Маца) да ви пришпорва, мърмори и да ви гледа на кръв.

А относно организацията - липсва такава! На същата позиция работят още няколко човека, никой от тях не осведомява другия каква стока ще зареди и затова се случва да се изнасят еднакви стоки от склада, след което се налага да се прибират.

Иначе почивката е 1 ден в седмицата.Обещават 600 лв чисто, но аз се задържах там за няколко дена (нещо като пробен период преди сключването на договор) и ми изплатиха по 20 лв на ден.

P.S.: Пресните им продукти са ужасни, особено месото и каймата (която често приготвят като смилат саламите с изтекъл срок на годност!)

Собствениците са отвратителни хора, които са сложили за управители на магазините цялата си рода - майката на собственичката е управител на един магазин, сестра й на друг, баща й също го раздава шефче и т.н. Бачкаш за тези хубавци по 10-12 часа, карат те хем да си продавач на хранителни продукти хем вечер да оставаш след 12 часа да чистиш с парцала пода понеже пестят пари от чистачки, постоянно си им крив за нещо, измислят си несъществуващи провинения за да ти наложат глоба или да не ти дадат заплатата... Като цяло ужасни условия и мизерно заплащане. То затова и постоянно имат обяви, че си търсят персонал. Моя съвет е бягайте надалеч от магазини Лайф - известни в Плевен с развалената храна и с дивашкото си отношение.

Супермаркети ЛАЙФ - не знам кое им е суперското. Продават развалена и нискокачествена храна, заплащането на работниците е под всякаква критика. Дават ти минималната заплата и то не цялата... Една част от нея е в купони с които можеш да пазаруваш само от техните скапани магазини. Един вид си принуден хем да работиш за тях без пари, но хем и да им правиш оборот искаш или не. Персонала се сменя всеки месец, като работещите в тези супермаркети са предимно от селата около Плевен.

С няколко думи.Текучеството на персонала е огромно.Сами си вадете изводите защо!Шефката когато нещо не й изнася е доста цветуща в епитетите с които описва персонала.

При толкова абсурдни условия на труд,за мен е чудо,че досега никой потърпевш не е добавил тази фирма.
А те имат нужда да чуят истината