Роко Бароко ООД /img/frontend/nomap.png"

Роко Бароко ООД

Ужасно обслужване. Персонала е под всякаква критика. Седиш, чакаш да те обслужат, а те си говорят-я по телефона, я между себе си. Развалена храна бол! Често ми се случва да ми продават развалена храна! Бъдете по стриктни храните хора! Мизерници....

Магазините работят добре. Преговорите с Търговската директорка са кошмар, ама какво да се очаква от човек който се развежда. Ще го преживеем. Нова година - нов късмет.

най лошия магазин лайф сторгозия 82.Лъжат възрастните хора с пари.КАСИЕРКИТЕ И НАМАЗАНИ И НАКИПРЕНИ КАТО ЗА ПУБЛИЧЕН ДОМ
ОБСЛУЖВАНЕТО Е ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА КАРАНИЦИ И СКАНДАЛИ

Някой знае ли как се казва управителката на големия Life - Сторгозия? Всъщност не знам дали е управителка - с дълга къдрава коса, на около 27-28, често я виждам в магазина.

Голяма сладурана е.

ПЪЛНИ ПЕДЕРАСИ И ДОЛНИ ИЗМАМНИЦИ

Отврат е да се работи в супермаркет Лайф. Служителите са принудени да продават всякаква развалена храна, месо и кайма с усмивка на лице и то на пенсионери и деца. Не знам как все още няма натровени хора пазарували от Лайфа. Заплащането е смешно - 450-500 лв и то в най-добрия случай. Ако се случи да излезеш в болничен или поискаш отпуска нищо няма да вземеш в края на месеца а даже може и да те изгонят. Има една женица на позиция управител в Лайф Сторгозия - Поля Лишковска с прякор дебелия лишей, та тази свинчуга е толкова проста, дебела и нагла, че не може да се работи по никакъв начин с нея. Постоянно бягат хора от този магазин и постоянно има обяви в интернет, че набират персонал. Скоро време ще стане така, че за тези изроди само циганите от Буковлък ще са вариант да им работят.

Магазин а е много хубав ,но за пазаруване за работа не .За по малко от 2 месеца се изредиха над 30-35 човека всички ли са некадърни искам да попитам?г-н Борисов да си докара ако иска персонал от Дунава, Левски ,Кирчево или др. Места,но персонал с това отношение няма да се задържи ,Интриги ,лошо отношение ако има как да вършиш работата за трима и да получаваш за 1.Ако може касиерка да върши работа на чистачката,на салоните да зарежда да носи отговорност за каса ,салоните които зареждат работят но все не са доволни от тях,в кухнята е кошмар и още много други.И за сюрприз 2 месеца щсе отдържат по 100 лв от всеки служител с обяснение ,че ако напуснеш без предизвестие.

magazin Life-Troyan pulen minus. bqh slujitel tam i tova koeto shte vi napisha shte vi otvrati no trqbva da se znae shto za mafiotski bokluci sa.
Purvo- Edin den idva edno momche pri men i nosi v ruka plik s oriz i mi kazva che vutre ima larva a az q vijdam i se shokirvam. Shefkata mi kaza da sum slojil plika v shokovata kamera da se zamrazi i utre pak da go izkaram na ravta.Vtoro-ima bubolechki v toaletnite i vijdash kak se razhojdat po toaletnata chiniq.Treto-ima mishki v sklada pri pulna tishina chuvash kak neshto shumoli mejdu ravtovete.Chetvurto-pri dostavkata na nqkoi neshta ima hlebarki po tqh znam za tova zashtoto nqkoi neshta lichno az gi redih i beshe pulen ujas. I posledno peto neshto i nai otvratitelno e che gotvqt s izteklata hrana v magazina,firmata ne iska da vzeme braka i samo i samo da ne mu go plashtat go gotvqt v kuhnqta.Znam go zashtoto taka mi kazaha da go pravq i az no az ne go pravih i nqma da turpq nqkakvi si plevenchani da ni narichat bokluci,nekadurni,neorientirani i cigani. Ne si go prichinqvaite i ne hodete tam.

magazin Life predi meseci otvori i v grad Troyan kakto povecheto znaete i bqh rabotnik tam do nqkolko dena.Otgovarqh za edna chast ot magazina i tei kato ne blagovoliha dori da namerqt oshte personal reshiha che trqbva da mina na 12 chasa i da sum rabotil po burzo.I posle te ovikvat zashto ne si ogledal braka pri polojenie che si sam i ne mojesh da se spravish s vsichko.Mrunkat zashto si izlqzul pochivka. Kogato si pochivka razbira se samo 1 put v sedmicata nikoi ne ti sledi vitrinata i izkarvat vsichkiq brak po ravtovete i posle te obvinqvat che si bil ti i trqbvalo da go platish. Tei che troqnci,molq vi ne se zablujdavaite i ne hodete tam da tursite rabota.

Става дума за позицията "Салонен работник".

От анонимния кандидат за работа.