Ел-Тест ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ел-Тест ЕООД

Добра работна обстановка. Ниско заплащане спрямо сферата. Управлението на фирмата е изключително влошено след като собственикът се отдръпна. Както е споменато в по горен коментар... По голяма част от годината си командирован някъде из българия. Аз докато съм работил за тях са били коректни със изплащането на заплати. Няма никакви годишни бонуси. Като цяло е перфектната фирма за начинаещи електротехноци и инженери.

Фирма със собственици стари номенклатура. Никакво уважение към работници и специалисти. Ниски заплати които не се изплащат редовно. Не почвайте работа в тази фирма.

Незнам Неволю

Фирмата е добра за завършили току що студенти, защото ще имат възможност да утвърдят всичко учено през годините. Повечето хора, които работят са млади и печени. Но ръководсвтото са едни застарели кумунисти, с които по-добре да не ти се налага да говориш!
Условията като цяло са добри, зависи все пак в кой отдел..
Ходи се яко по командировка (50-60% в годината).
Парите са добре (за новопостъпилите около 800лв, като понадобрееш може и до 1000 да се стигне). Старите лисици зимат най-много ама с тях няма какво да се мери човек.