Бул-Бел ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бул-Бел ЕООД

Всички, които си чешате езиците, не ви ли е срам, че от тази фирма вие сте се прехранвали без да си мръднете пръста, пък после ревете, че не взимате пари и отношението било еди кво си! В живота е така- каквото посадиш, това жънеш! Ако сте толко смели, покажете се да видим кой стои зад тези анонимни лица, аз лично съм доволна от фирмата и ще оставя на вас да гадаете дали съм служител или клиент

Като дългогодишен бивш служител на фирмата, мога да кажа само едно:
"Драги момичета/жени не се лъжете да започвате работа в тази фирма!!!
Съжалявам, че на повече хора не им стиска или не се сещат да добавят по един коментар за цялата смешка "БУЛ БЕЛ". Фирмата е от много години на пазара още от времето на комунизма и мисловно и по разсъждения там си е останала. Като започнем от смешната структура вътре, която няма нито управленчески кадри, нито човешки ресурси,нито счетоводен отдел, нищо, с една дума "шефовете колят и бесят". Доста високомерни и егоистични хора с лицемерно поведение, за да запазят някаква маска, изключително стиснати, хора които дават много смешни заплати и най-ниските възможни осигуровки, ако си мислите, че обещаната Ви стартова заплата ще порасне, то ще бъде след 1 година поне кърски труд (100 лв.повишение). Отпуски се плащат на минималното осигуряване в 80% от случаите, болничните, не се и надявайте да Ви се платят. Работа по празници, силно неоценена разбира се. Абсолютно никакъв потенциал за развитие.Ще бъдете експлоатирани максимално и за всички усилия, ще бъдете възнаградени с нищо. Това и за временна работа не става, защото пари от там няма да изкарате. А изисквания си имат, но без покритие за това, работодателите са сковани хора с със застаряващо мислене, идеи и разсъждения, без никакво желание "да влязат в крак с модата", но пък за сметка на това с огромно самочувствие и заблуда, че са велика империя за сутиени и гащи и те са великата сила. Ако сте се спрели на тази фирма и решите да чекнете за мнение,с най-добри чувства го казвам, това не е Вашето място :)
Бъдете по-умни и по-разумни и не работете за недобре образовани алчни хора като тях!

Бях на интервю за работа, на което ме разпитаха един куп лични въпроси, които изобщо не им влизат в работата. Заплатата е безумно ниска и това е поредната българска фирма, в която "нямали парички" за да внасят на служителите си осигуровки за заплатата, която получават. Т.е. осигуряват ви на минимална работна заплата и ви додават малко пари отгоре на ръка.
Очакват да правим повече от необходимото за позицията, шефовете на фирмата са безумно надменни и си личи, че са безумни интриганти, както казах за личните въпроси по-горе.
Аз лично не смятам, че условията са добри и категорично не бих започнал работа там.

Собствениците на фирмата са изключително не лоялни. На интервюто за работа обещават едни условия в последствие се оказват съвсем различни. Работи се при нечовешки условия от страна на отношение на собственичката и мениджърката на магазините Михаела. Големите амбиции на колегите, които са там от години пречат на младите хора да се развиват и да показват себе си, незнайно защо. Заплащането се извършва на договорената дата в точния размер, но това е единственото хубаво в тази фирма. Никога повече не бих направила тази грешка да работя за хора без никакъв морал, ценности и човешки качества. Като постъпваш на работа не ти казват, че нямаш постоянно работно място. Може всеки ден да си в различен магазин, а летните месеци си задължително в командировка по обектите им в страната без значение дали желаеш или не.

Моля да дадете по актуална информация за фирмата към момента - текучество, заплащане, отношение....и т.н.

Напълно съм съгласна с гореизложеното. Повече от лошо отношение към служителите, изключително напрегната работна атмосфера !

Ужасно отношение към служителите на тази фирма. Бях служител във тази фирма дълго време. Там простотията и интригите са на доста високо ниво. Има постоианно текучество на персонал. Крещят ти обиждат те, унижават те, нямаш личен живот. Семейна фирма, в която всеки ти е шеф, без значение кой колко разбира от работата си.