Електрисити /img/frontend/nomap.png"

Електрисити

Добри са много във всичко.
Работната среда е чудесна, колегите са прекрасни.
Обектите са голями със голям фронт за работа, добре базирани в цяла европа. Фирмената сигурност е голяма, както и натоварванията. Всички ръководители се държат с огромно увавение към кадрите си. Заплатите са редовни. Привилегия е да се трудиш за тях. Фирмата е добре развита и с ясно средновековно мислене.

Условията предложени на интервю и в трудовият договор нямат нищо общо.

Много лошо управление, много ниски ставки . При постъпване на работа уверяват( подвеждат), че се изкарват 1200-2000лв. но реално е невъзможно по разценките на фирмата да се изкарат.На новите работници умишлено не се показват реални разценки,а им се показват по ниски , отделно им се възлагат задачи за , които не им се заплаща нищо,поради което се случва ,понякога,да не се изкарва почти нищо, а да се работи ссериозно. С две думи- не си заслужава , общите работници изкарват почти двойно спрямо новопостъпил електротехник в тази фирма.Старите работници взимат по-добри пари за да не ги загубят.За двадесет години трудов стаж никога не съм бил така разочарован, такава подигравка с електротехници не бях виждал ,при положение че сме доста кът последните години.

От това мнение,нищо не се разбира,има ли някой друг да каже нещо повече?

Не плащат добре