карат с /img/frontend/nomap.png"

Най гадната фирма в целият свят. Автубусите отвратителни! Шофьорите невъзпитани и груби. Мизери. Скъпо и некомфортно!!!!

Карат с е страхотна фирма!!!

Много некоректна фирма.

Преди по -вече от две седмици имаха обява и аз кандидатствах за дадената длъжност, но никой не ме търси и за интрервю.
Днес забелязах, че отново са я публикували в jobs.bg  и пак уточняват и се издават, че е подходяща и за жени.
Изискват само средно образование по автомобили, аз имам висше по специалността и съм на 37г.
Ето я и обявата:
Технически сътрудник за сервиз
Ref.No: 211013
Описание и
Изисквания: Фирма "Карат-С"АД, с основна дейност автобусен транспорт на пътници, търси да назначи технически сътрудник в сервиз за автобуси. Основни задължения: оформяне на поръчки за ремонт на автобуси;приключване на поръчките; изготвяне на искания за отпускане на резервни части и консумативи; изготвяне на графиците за работа на сервиза.
Изисквания: средно техническо образование - автомобили.
Работата е подходяща и за жени.

Meсторабота: гр. София, кв. Красна поляна

Искам да предупредя колегите да бягат далеч от тази фирма.Условията на труд са отвратителни,заплатите бяха намалени без да става официално а с измислени норми за разход на гориво,плащане на всякакви измислени щети по автобусите,,,,при това в почти петорен размер,,,отношението към шофьорите е като към роби и навляци,,,,Въобще инспекцията по труда има огромна несвършена работа там.На всеки поставен въпрос отговора е не да се решават проблемите а ти отговарят ходи си като не ти харесва,,,,,показателно е че който си е потърсил правата в съда от уволнените е спечелил срещу тази фирма.Та да завърша,ако искате да запазите самоуважение и труда който полагате да ви се заплаща справедливо,стойте далеч и не си губете времето