ВАКУУМ ЕЛ СИСТЕМ /img/frontend/nomap.png"

ВАКУУМ ЕЛ СИСТЕМ

НИКОГА не започвайте в тази фирма. Бях там 9 месеца. Имаха нужда от инженер. Някой, който да им покажи как стават някои неща. В момента в който нещата потръгнаха започнаха да се държат зле с мен. Започнаха да ми натякват че заплатата ми е прекалено висока. Караха ме да идвам да работя събота и неделя без да се заплаща. Управителя постоянно си измиваше ръцете с работниците. А нямаше смелостта да каже на собствениците, че работата не върви поради лошият мениджмънт от тяхна страна.
в заключение:
НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ТАМ. Само първият месец е добре. После ставаш подметка.

Здравейте и аз съм бивш служител във фирмата всичко е вярно от писането на колегата аз само да добавя ,че в "модерния" завод няма аспирация и всички работници дишат изпаренията на аргона,прахоляка от китосвачи и бояджии.Има хубави климатици но те са само за украса!!!

Здравейте.Аз съм бивш служител във фирмата.Никога не бях попадал в подобно"свърталище".Работи се на норма.Овълчени работници с удивително нисък коефициент на интелигентност.Некомпетентни ръководители.Промяна на работният план винаги в последният момент.Странни хрумвания на"инженерния състав"Задължаване на персонала за полагане на извънреден труд,но заплащане като за редовен.Годишният платен отпуск е мираж.Болничните се обжалват.Прокуриста не е лош човек, но без някаква реална власт.Цялото им производство лежи но плещите на няколко човека,останалите са за бройката.Офис служителите са отделени от работниците и нямат право да комуникират с тях.Работниците нямат право на достъп в офиса.Носят гривни с чипове и се отчита и времето в което са до тоалетна като неработно.Има служител който следи да не се разговаря в цеховете.Още доста мога да напиша но не виждам смисъл.Завършвам с това,че бяха стигнали до там в търсенето на работници,че ходеха по площади на околните села и градчета с палатка,раздавайки ябълки и ключодържатели с надеждата да прилъжат някого.Успех на бъдещите кандидати!

Напуснах фирмата за да дойда в германия. Фирмата е една от най модерните в българия. Плащат редовно, май са махнали плащането на норма а са на заплати. Като си свърша работата в германия бих се върнал вече в новия завод.

Дори и след смяната на управителя, нещата не са се променили. Добрите коментари са спекулации от ръководството или натегачи. Най-отвратителното място на което може да попаднете. Ако сте на норма винаги ще ви пишат по малко уж като грешка ама както казват някой как винаги грешат към по малко. Ако сте на заплата не се знае кога ще решат да ви дават по малко. Фирмата е богата печели добре но не им се дава на работниците. Колкото и управителя да се сменят няма да се оправят нещата ... собствениците са същите! Като видите постоянните им обяви които вече пускат през фирми за персонал понеже хората в Ямбол и околията вече знаят, че е най лошото работно място.

Работя във фирмата от 3 години и очакванията ми напълно се покриха. Заплащането е много по-високо от средното за Ямбол, а и за България като цяло. Условията за работа са добри, а тепърва предстои преместване в уникален за България завод :)

Лошите коментари за фирмата са от мърди и скатавки, които не са на необходимото ниво за фирмата. Няма и следа от описаното лошо отношение от управителя (вече бивш).

Най-лошата фирма в която съм бил.
Не се лъжете по големите цифри които пишат в обявите си и обещават.
Не коректни
Не се плащат съботи и изванреден труд, обжалват се болнични, отношението е робско.

Ходих на интервю в тази фирма и първоначалните ми впечатления са много добри и в положителна посока.Разговорът и обиколката в цеховете,която ми направи г-н.Бонев,прокурист във фирмата,останах много доволен.Той според моето лично мнение е един знаещ какво прави мъж и началник със замах.Човек с който като разговаряш виждаш,че можеш да му има доверие и че не ти говори празни приказки.Също така има ясна визия и поглед със собствениците върху разширяване на производството и увеличаване на количеството и качеството на произвежданата продукция.А като гледам все се пишат негативни коментари за тази фирма.Айде стига с тези глупости и простотии.Ние българите сме научени все да плюем,все да се оплакваме,все да работим по тъча а да получаваме заплати без да даваме насреща!За това всеки каквото си направи,никой не може да му го направи!То винаги е имало и ще има мишки като вас дами и господа,които само са недоволни и плюят.Ходете и пасете в гората.Аз пък за разлика от вас имам положително мнение за тази фирма!Нека да има повече такива фирми за да има работа за младите,не мързеливи хора!

Нещата в тази фирма си стоят едни и същи. Отвратително отношение към персонала, двойно счетоводство и т.н.

Та някой ще се изкаже ли за фирмата, как вървят нещата в момента, че гледам старите коментари не говорят никак добре за управителя г-н Сандев ако още е той де :)